Wrocław - gdzie na piwo?

DieForm

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
cześć

jakie lokale polecacie we Wrocławiu? gdzie można zrobić wypad ze znajomymi, żeby posiedzieć przy dobrym piwie?
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
"Spiż" na starówce - KONIECZNIE! Mają tam własny mini browar, obowiązkowo musicie spróbować piwa miodowego - jest boskie! :)
 

Halls

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
1
"Od zmierzchu do świtu" Dobra muzyka i fajny klimat, mili ludzie. We wtorek jest karaoke :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Pytał człowiek o dobre piwo ;)
Dobre piwo znajdzie się zaś przy nasypie kolejowym, w Lamusie czy Bałaganie - bo tam jest czeskie i to chyba nie jeden rodzaj. Oczywiście świetna jest Piwnica świdnicka ale to drogie i dla snobów. Osobiście lubię Przedwojenną koło rynku i Jasia i Małgosię bo latem w piwnicy jest zimno. Łubudubu też może być
 

DieForm

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
dzięki za propozycje :)
a co powiecie o Bierhalle? Polecono mi to na innym forum i muszę przyznać, że wygląda ciekawie, przynajmniej na stronie internetowej.

btw: @kdVer świetny avatar z jeszcze lepszego filmu ;)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
A czy we Wrocławiu nie zakazali sprzedaży alko po 21-ej?
 

Platan

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie zakazali. Ze swojej strony polecam pub 7 Kotów, ze względu neutralny klimat i dostępność ciemnego piwa Murphy's.
 

Lichtblick

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
trochę czasu spędziłem we Wrocławiu i mogę z całkowitym przekonaniem powiedzieć, że Bierhalle to fajny lokal. Nadaje się do wyjścia z przyjaciółmi na piwo i na mniej formalny lunch czy kolację biznesową.
Świetne piwo, świetne jedzenie.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
A tam gadasz głupoty, najwidoczniej nie byłeś w innych knajpach. Dobre piwo to pod nasypem albo w ZUPie a nie snobistyczne B.....
 

daknez

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zakład Usług Piwnych i Czarny Kot. W ZUPie znajdziesz na bank coś dla siebie, bardzo duży wybór :)
 

studentka123

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wybieram się do Wrocławia i chętnie poszłabym na piwo. Bierhalle wydaje się być bardzo kuszące, zwłaszcza że podobno można obserwować proces warzenia piwa;) jakie piwo tam byście mi polecili? na innych forach przeczytałam, że piwo w tym lokalu cieszy się sporym powodzeniem, aczkolwiek gorzej z jedzeniem... potwierdzacie tę opinię?
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
aczkolwiek gorzej z jedzeniem... potwierdzacie tę opinię?

Tak, to prawda.

Za to piwo mają tam dobre. W samym rynku oczywiście jeszcze Spiż oraz Piwnica Świdnicka, tą ostatnią polecam w szczególności. Za jej piwo, obsługę, historię, klimat.

Jeśli chodzi o tanie piwo w pubie w centrum to w Głuchym telefonie jest za 4 zł - dla studentów idealna cena :)
 
Do góry