Wrażenia po-piwne

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ścinanie włosów, śpiewanie na całe gardło "kiełbasa ma słodki smak" (kiełbasa to nasza vice-dyrektorka :p) albo zastawianie starszym chłopakom drzwi od pokoju piłkarzykami
ale się na nas potem wydzierali
zresztą oni nie lepsi ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja sobie kiedys nogawke osikalam :lol: i musialam tak isc przez miasto do domu buahaha
Albo jeszce innym razem to przebilam sobie ucho po pijaku haha
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
oj a ja prawie sie z kumplem przespalam... :niepewny:
ale najgorsze ze to bylo kolo naszego jeziorka gdzie wieczorem jest zawsze pelno ludzi :/
ale naszczescie do niczego nie doszło :]
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja piję tylko okazyjnie, ale kiedyś po wypiciu LECHA nie wiedziałam co się ze mną dzieje.... normalnie tragedia... już nigdy więcej nie tknęłam tego piwa...

A raz z paczką poszliśmy na łąki i wypiliśmy "kilka" piw i ja zasnęłam i wszyscy musieli czekać na mnie aż się obudzę, sami nie mogli mnie dobudzić :] a trochę to trwało...

Ale teraz to już tylko okazyjnie...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
A czego ta ankieta dotyczyła? :D

Aktywności seksualnej :D
Jedna kobieta to nam nawet opowiedziała jakich tabletek anty używa i ile trwa ich gra wstępna :rotfl2:
Na koniec powiedziałam, że niestety musimy kończyć bo muszę się iść wyrzygać. Człowiek to naprawdę głupia istota ;)
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi sie chyba nic takiego nie przytrafiło badz najmniej nie pamiętam :D
a teraz to nie pija a jak juz to w bardzo małych ilościach :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ciekawe historie jednak panie tez potrafią miec niezły film :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja chcialam kiedys kolezanke do rzeki wrzucic :lol: a póżniej szukalam w tej rzezce bobrów haha albo kiedys to w stanie nietrzeźwym ucho sobie przebilam noo i dziura jest do dzis :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ciekawe historie jednak panie tez potrafią miec niezły film :D
Oj i to jaki film ;)

Jeszcze mi się przypomniało, ze jednego sylwestra poszłam z kuzynem (11lat starszym) i zjaomymi, o północy popatrzeć na sztuczne ognie i przy okazji wstąpić do kuzynki i jak to w miejscowości turystycznej górskiej pełno ludzi na ulicy, i wogóle... a my mieliśmy oczywiście szampany i dawaliśmy ludziom, zeby się napili (z gwinta), oni dawali nam itp. było fajnie... z domku wyszliśmy całkiem trzeźwi, wszystko było spoko, nawet jak wróciliśmy do domku (mimo, ze lekko wstawieni) ale było spoko...
Na nastepny dzien obydwoje umieraliśmy, babcia nawet na pogotowie chciała dZwonić, tak strsznie wyglądaliśmy... Ale oczywiscie nikt nie wiedział z czego to się stało.... wszyscy myleli, ze zatruliśmy się sałatką :p
Ale ten sylewster naprawde był wystrzałowy... a Nowy Rok tragiczny ;) ale przynajmniej jest co wspominac :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
zaczepainie przechodniow....no walsnie a pozniej wstyd na ulicy jak sie kogos spotka :bag:
ja kiedys wpadlam po kosza po pijaku, albo uciekalam caly czas przed policja ktora wogle mnie nie gonila, z okna tez chcialam skakac tyle ze to byl parter
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
jak jush sie mocno spije to dostaje autopilota na chate ... w ogole wychodze nie wiem czemu, nikomu nic nie mówie... :|
albo gadam głupoty... :/
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Oj wiele bylo akcji po których sie musiałem wstydzić, w wakacje wypadłem przez okno po pijaku na szczęście było to pierwsze pietro ale na dole są sklepy więc jest dosyc wysoko, skończyło sie na odbitej nerce :/ a nieraz pijąc gdzieś w pubach po zajęciach, ucinalem sobie drzemke w autobusach i tak jeździłem po kilka godzin w autobusie zanim się nie obudziłem :D o wszystkim jednak wam tu nie opowiem :p
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Tak zrobiłem wiele glupot pod wplywem alkoholu ( w tym oblapywanie dziewczyny , taniec na rurce ), w sumie to oprocz kilku w tym nie prowadziłem po pijaku . Brzydze sie ludxmi ktorzy prowadzą po pijanemu.
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
kiedys jak jeszcze nie pilam siostra dala mi pól swojego piwa i potem zaczęlam "coś" do mojego przyszlego szwagra no i wyszlo ze sie upilam taką sladową ilością piwa. w przyszlym roku ich weselisko trzeba trenowac :p zeby nie zrobic czegos głupiego
 
Do góry