Wrastający Paznokiec?

Katarynka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Moze ktos mial taki problem? Ja nie wiem, ale od wczoraj bardzo boli mnie duzy palec u stopy, zwlaszcza jak chodze albo go dotykam. Miejsce z boku paznokcia jest leciutko zaczerwienione. Ostatnio duzo chodzilam w adidasach. Moze jest tylko podrazniony... Problem w tym ze wyjezdzam w sobote i nie wiem co moge do tego czasu zrobic. Moze ten paznokiec wcale nie wrasta? A jesli tak, to czy da sie jakos uniknac bolu podczas wyjazdu? Moze jakies leki? Po powroce moge zrobic wszystko, nawet uciac ten palec, chodzi o to, zeby tylko jakos te 2 tygodnie minely... Chcialam jeszcze zaznaczyc ze ten palec naprawde zle nie wyglada i nie widze zeby cos mi wrastalo tylko skora z boku przy paznokciu jest troszke zaczerwieniona i boli...
 
D

Darunia15

Guest
hmm ja miałam takie bóle u palców (u nóg i u rąk) gdy źle sobie obciełam paznokcia,bo paznokieć był źle obcięty i wbijał mi sie w skóre i to mnie strasznie bolało...i to jescze jak chodziłam w butach które mi to coś obciskało..moim zdaniem (jeżeli to wogóle chodzi o taką sytuacje) to posmaruj sobie jakimś krremem, pomasuj chwilke,weź nożyczki (takie specjalne do obcinania paznokci) i sobie obetnij ten kawałek po tej stronie który Cie boli,no tylko z góry,żebyś sobie całego paznokcia nie pociachała :) pozdrawiam
 

Katarynka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Dziekie wielkie :) Posmarowalam jakas mascia i obcielam dokladnie kawalek paznokcia, tak jak napisalas. Chyba za bardzo sie przejmuje, ale zalezy mi na tym zeby nie miec problemow jak wyjade, bo nie chce sprawiac klopotow ludziom, u ktorych bede mieszkac. A tak to mi wszystko jedno. Mam nadzieje ze przestanie bolec i nic wiecej z tego nie wyniknie. Tylko tego sie obawiam. pozdrawiam :)
 

nocka20

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Miedzyleś
Ja tez mialam taki problem i czekalam,ze moze przejdzie...niestety nie przeszlo i znalazlam sie w szpitalu na stole... :(
 

agus86:)

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
pomagaja oklady z riwanolu. to takie zolte gowienko ale pomaga. sama przetestowalam:)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to teraz obetnij pazokic tam gdzie boli a po przyjezdzie udaj sie do kosmetyczki zeby ci cos z tym zrobila! bo jesli ci wrastaja to da ci takie klamr na paznokcie a jesli to nie tak powazne to da ci taki specjalny plyn jak mi dala
 

Agu$ienka

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja tez miałam kiedys taki problem :/ ale to poprostu zle obcielam paznokiec bo obcianalam go ,,okroglo" teraz obcinam prosto i wszystko jest okej :D bol powinien zniknac po kilku dniach (chyba 2-3)
 
Do góry