Wracam do mojej propozycji

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Ostatnio nikt nie odezwał się w mojej propozycji (oprócz Kochanej Severusy) więc spróbuję za drugim podejściem. Co myślicie drodzy użytkownicy no i zapracowani moderatorzy o utworzeniu działu lub podfora "Proza", "Opowiadania" lub o podobnej nazwie. Swój pomysł usprawiedliwiam tym, że różne opowiadania czy próba napisania książki są rozsypane po dwóch działach "Literatura i Sztuka" oraz "Wierszyki i Aforyzmy". Jeśli nie zostanie wyrażona zgoda na ten dział to proszę o jasnie wyjaśnienie lub wyznaczenie jednego miejsca na te twory użytkoników.

Dziekuję i przepraszam za kłopot moderatorów.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jestem za. Mimo wszystko przydałaby się sonda na ten temat. Żeby była jasność.
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Moze poczekamy na większą ilośc osób lub przynajmniej moderatora i wtedy założymy??
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Wasze wiersze, wierszyczki, aforyzmy, złote myśli i inne teksty przepełnione poezją... Mile widziana twórczość Wasza lub innych autorów...

A tutaj nie może być?
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
tak tylko opowiadania i książki użytkowników nie mają nic wspólnego z poezją, i jak rzeczywiście to jest to miejsce dla tych opowiadań, to nie wiem czemu w "literaturze i sztuce" również piszą. Może opis tego działu, którego zaproponowałeś jest mylący. Mariusz nie proszę od razu o dział na to, choć dużo osób na pewno w nim by pisało, ale o wyraźne zaznaczenie jednego miejsca pisania opowiadań.
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Ponieważ sama piszę i wierszyki, i opowiadanka - zamieszczam je w dziale Poezja... Wiem jednak, że pojedyncze próby literackie pojawiają się w dziale Literatura i Sztuka. I w tym jest cały - jak sądzę - problem. Może wystarczy wyraźnie zaznaczyć subforum z działalnością twórczą (może to być dotychczasowe wiersze, wierszyki inne teksty - jak zwał, tak zwał) dla odróżnienia od tego gdzie dzielimy się swoimi fascynacjami literackimi, wrażeniami z lektury itd., (czyli dotychczasowe - literatura i sztuka).
Potrzebna jest konsekwencja, jak pisze Lisa, wyraźne zaznaczenie, gdzie piszemy...
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
No przecież Waszą twórczość związaną z krótkimi wierszami można zamieszczać w przeznaczonym dziale: Wiersze, wierszyczki, aforyzmy...
( i nie wiem dlaczego inni piszą w złym dziale - ale można raportować złe tematy do przeniesienia)

Dłuższe rzeczy w literaturze mogą zostać ujęte lub bardziej określających tematykę książki działach... Pisanie książki to chyba coś większego, bo tematycznie to szersze wody. Wiersz jest krótki, a książki nie pisze się "od tak" - trzeba wtedy podzielić dział "Wasza twórczość książkowa" na poddziały tematyczne, bo książki są naukowe, filozoficzne, przygodowe ... a to jest niepotrzebne
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Obawiam się, że to o czym piszemy z Lisą jest i dla admina i dla modów mocno egzotyczne :D
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
ja nie mówię o większych podziałach:

naukowe, filozoficzne, przygodowe

Tylko o zwykłych opowiadaniach czy tworzenia tekstów z rozdziałami z tymi tekstami jest największy problem, gdzie można je zamieścić.

Deoro ja też mam takie wrażenie, a wydaje mi się, że jasno o wytłumaczyłam
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Moim zdaniem, po pierwsze, Wiersze powinny być jako subforum w Literaturze i sztuce, a nie w jakiejś Rozrywce (??). Następnie należałoby zmienić nazwę Wiersze, wierszyczki, bo jest infantylna. W tej nowej nazwie można ująć opowiadania. Ewentualnie można zrobić dwa oddzielne subfora na twórczość forumowiczów prozą i wierszem, bo nie każdy interesuje się jednym i drugim. Liczyłbym na to pierwsze rozwiązanie, bo angel chyba nie przepada za tworzeniem dodatkowych subforów.
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Dziękuję Qon właśnie o coś takiego chodziło, popieram twoją propozycję, bo to świetny pomysł.
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Przeniosłem forum "wiersze" do "literatura" - co Wy na to? Nazwa też została zmieniona. Jeśli są dalsze propozycje proszę pisać.
 
Do góry