Wpływ papierosów na wzrost.

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
Kiedy jestes w czasie dojrzewania i palisz papierosy czy maja one jakikolwiek wplyw na wzrost?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Często spotykam się z taką opinią 'jest niski, bo pali' ale czy jest coś w tym z prawdy - tego już powiedzieć nie mogę.
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Nie ma... Moi koledzy, ja również palili w czasie dojrzewania i wcale tacy mali nie są.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
w czasie dojrzewania ogolnie na strowie wplywa czeste napady zlosci stres, siega sie po faje a to jeszcze bardziej niszczy mozg :) oczywiscie nie tak szybko i zalezy co sie pali (marke fajek)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
i zalezy co sie pali (marke fajek)

Co nie zmienia faktu że jak kupisz fajki za 6zł a za 3zł to będzie to jeden i ten sam syf który wcale nie inaczej szkodzi zdrowiu.
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
deN napisał:
w czasie dojrzewania ogolnie na strowie wplywa czeste napady zlosci stres, siega sie po faje a to jeszcze bardziej niszczy mozg smile.gif oczywiscie nie tak szybko i zalezy co sie pali (marke fajek)

Panikujecie... Zaraz zaczniecie gadac, że każdy papieros skraca życie o 3 minuty... pfff... Nie straszmy chłopaka ;)
 

magmagiq

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja słyszałem, że 5 :p:p
Na wzrost raczej nie mają, to pewnie jakaś bajka, którą opowiadało się dziecią w przestrodze przed paleniem szlugów :p

Z tego co widze u mnie na osiedlu, to typy które paliły od 10 roku życia mają prawie po 2 metry ;)

Pozdro
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
No jeżeli palisz "Męskie" które nie mają filtra to po kilku latkach można spodziewać się jakiegoś nowotworu ,a jeśli chodzi o wzrost to nie widziałem żadnego artykułu popartego badaniami iż hamują one wzrost .
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Czy będziesz wysoki czy nie to zależy od genów. Fajki nie mają na to wpływu. Bo niby jakim cudem? A ta cała historia że się nie urośnie to wymyślona tylko po to żeby dzieci się bały palić :D
 

Matti474

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Podobno kiepski bo palacze od dziecka czesto sa bardzo mali...

Ale czy to nie inne czynniki czy palenie ciezko powiedziec.

Wiem jedno wywal ten syf .Motywowac moze widok starszych ludz palacych .Wybor jasny skonczyc jak oni albo nie :).
 

Matti474

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Pewne jest ze korzysci nie daje wiec po co? Dla tych reklam i setek filmów opłaconych w któych Bohater to kozak i jest taki za:cenzura:isty gdy ije litr kawy i sie zaciaga...

tak oni tworzą ten wizerunek zobaczcie amerykańskie filmy bohater jak Willi Eastwood czy iinni sie zaciągają i mają "stttyyyl"

Po co być marionetką i dać sie na to nabrać?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
tez wlasnie sluszalam juz nie raz kumple mowili nie pal bo nie urosniesz..ale ie wiem watpie zeby to mialo jakis wplyw...:)
 
Do góry