Wpływ alkoholu na kondycję.

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Witajcie mam do was pytanie
jezeli cwicze (biegam itp.) i raz w tyg. bądz raz na 2 tyg. wypije a nawet sie zawale :D to czy dzieje sie cos z moim ciałem tzn.trace kondycje,siłe?
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Oczywiście. Spadek formy następuje. Alkohol w obojętnie jakich ilościach ścina białko ,odwadnia , przyczynia się do otłuszczenia, czyt. im więcej wypijesz tym te skutki picia będą większe. Możesz pić, ale z umiarem. Przed piciem należało by coś zjeść ;-)
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
To zależy od organizmu,ja na siłce radze sobie lepiej od ludzi niepijących i regularnie ćw,chociaż zdażają mi się parodniowe maratony pijackie,za to fajki zaszkodzą każdemu.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Jak cwiczysz to upijanie sie raz w tygodniu nie ma sensu. Twoj organizm nie wie do czego sie przyzwyczaic.
Co innego jest miec banie raz na dwa tygodnie....taki "luzik" nie zaszkodzi, najwyzej bedziesz miec kaca.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Jak juz pijesz to lepiej wodeczke. Przez browar brzuch rosnie i wydaje mi sie ze jest bardziej kaloryczny. A wodka najwyzej wyleci ;P.
A i nie proponowal bym wina, chyba najgorszy wybor dla sportowca :/

Ale i tak wedlug mnie osoby uprawiajace sport/silownie nie powinny pic. Chyba ze male ilosci i zadko. :/
 

BaRtX

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
...srebrna chmurka na złotym niebie...
Panowie, Panowie... :D Najlepsza jest wódeczka...ale to kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje...
Jako sportowiec stwierdzam, że mój organizm nie odczuwa żadnych negatywnych skutków % ...
Więc na zdrowie :D
 

olizz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Elbląg
Sport i alkohol... to tak jakby chodzic do kosciola a wieczorem demolowac nagrobki na cmentarzu;) Beheheh
No jasne ze wplynie to negatywnie na Twoja kondycje:] Ale raz na 2 tygodnie... co to jest;) Ale fakt faktem picie alkoholu nie przyczyni sie do poprawy Twojej dyspozycji aa napewno ja pogorszy. Wiem to z autopsji.
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
to zrób tak: najpierw przez miecha codziennie sie zalewaj w trupa, a nastepny miesiac intensywnie cwicz. zobacz co sprawia ci wiecej radosci i lepiej wplywa na twoje samopoczucie i sie tym zajmij :) oczywiscie mozna tez znalezc zloty srodek, ale jak nie masz wystarczająco dużo motywacji to moze byc ciezko.
 
Do góry