wpis warunkowy - pomocy

dida

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jak to jest z wpisem warunkowym, w regulaminach poszczególnych uczelni jest napisane ze nie mogą się o niego starać studenci którzy nie zaliczyli pierwszego semestru. Jeśli się nie mylę to semestry w roku są dwa zimowy i letni, tak? Czyli jeśli noga podwinęła mi się w czerwcu to był to drugi semestr, więc nic nie stoi na przeszkodzie abym starał się o wpis warunkowy? proszę niech ktoś mi to wytłumaczy :(
 

fantasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
południe
Skoro zaliczyłeś semestr zimowy (który to jest pierwszy) to wynika z tego, że możesz wziąć warunek w semestrze letnim.
Chociaż szczerze mówiąc nie polecam takiego rozwiązania ;/ Ciągnie ci się ten przedmiot potem i prócz aktualnej sesji, musisz jeszcze myśleć o tym przedmiocie. Miałam raz, nigdy więcej.
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
czasami warunek to jedyne wyjscie...
u mnie mozna wziac warunek z kazdego roku i z kazdego semestru wiec jedyne jak ci moge pomoc to polecic telefon do dziekanatu... :)
a sesji poprawkowej nie ma?
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Hmm..ja mialam warunek i mialam go w pierwszym semestrze :mruga: to chyba zalezy od uczelni...Bo w tamtej moglam otrzymac warunek po pierwszym semestrze...
Nie wiem dlaczego, ale wole miec 2 poprawki niz jeden warunek...
 

fantasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
południe
też miałam po pierwszym semestrze, choć w regulaminie uczelni było, że nie można ;P Ale to już chyba zależy od dziekana- z jednym da się dogadać i pójdzie na rękę, inny znów nie.
 

yield

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
o ja to jestem juz warunkowy weteran, 4 lata studiow 4 warunki :p chyba kiepsko wybralem. a co to szczegolow to pewnie zalezy od uczelni co i jak z tymi warunkami. u mnie trzeba bylo miec zaliczone wszystko ( egz + cwiczenia) zeby moc dostac warunek z jednego przedmiotu na semestr
 
Do góry