wpadki na maturach, egzaminach

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
Hej zastanawiam sie czy komus z Was zdazylo sie powiedziec cos glupiego na jakims waznym egzaminie:) Ja osobiscie na maturze z historii na pytanie kto byl prezydentem po Roosvelcie zamiast Harry tuman odpowiedzialam Harry Potter bo to pierwszy Harry jaki przyszedl mi do glowy:p Znowu kolega ktory mial strescic i przeanalizowac jedna z nowel na maturze z j. polskiego zaczal streszczac ' Antka Muzykanta' i komisja przez dluzszy czas nie mogla wyjsc z podziwu jaka kolega ma wyobraznie:) Inna dziwucha z nowu nie mogla zlokalizowac na mapie Europy Londynu wiec zaczela szukac na mapie Polskie:) a Wam lub Waszym znajomym przytrafilo sie cos podobnego?:)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Moja polonistka opowiadała mi że na maturze zamiast curiculum vitae powiedziała curViculum vitae...
Komisja zaczęła się śmiać i i tak oceniła wypowiedź na maxa xP
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Ja ma mature jeszcze przed sobą... :D na szczęście. Chętnie za to poczytam o wpadkach innych :p
 

Eik

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
38
co do wpadek na egzaminach.. nie ma to jak przyjść w trakcie egzaminu po wpis do indeksu (mając zwolnienie :p ) i spytać się prowadzącego gdzie można go znaleźć xD
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
noo ja na ustnej maturze zamiast powiedzieć Gabriela Zapolska to zmieniłam jej imię na Grażyna- tak miała nasza polonistka xD

A jedna koleżanka w gimnazjum na geografii szukała Polski w Ameryce.... Południowej :D

a w liceum kolega pytał mnie i moje 2 koleżanki czy Kordian to był Wallenrod^^
 

afadro

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Na obronie pracy mgr koleżanka się produkuje a profesor jej przerywa i trzykrotnie pyta "co ma piernik do wiatraka", na to koleżanka odpowiedziała "bo mąkę mieli się w młynie (z wiatrakiem) a z mąki są pierniki" na to profesor odpowiedział "no baaardzo dobrze!". Trochę wariata z niej zrobił, ale było śmiesznie.
 

olka3004

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Skwierzyna
hehehe xD dobre xD

nam polonistka opowiadała, że była w komisji egzaminacyjnej. maturzysta miał odpowiedzieć na pytanie: "jak brzmi pełny tytuł PANA TADEUSZA?". Gościu odpowiedział, że nie wie. no to komisja postanowiła mu pomóc:
K: "Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812". no więc?
G:nie wiem
K: no to może poda mi pan ten wiek (chodziło o ten z utworu)
G: nie wiem
K: do widzenia
:rotfl2:
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
U mnie jedna stojąc przed mapą nie potrafiła Nowego Jorku wskazać... Poszukiwała go i w Ameryce Płd. i w Azji... :p
Na co nauczycielka zrobiła tak :mruga:, wyśmiała ją troszeczkę i jej podpowiada, to w końcu wydukała, że to w USA.
Najlepsze było na końcu, nauczycielka: 'Ostatnio wybrano tam prezydenta, kto jest prezydentem USA??'
Uczennica: 'Taki CZARNY pan' ... :D (to było pod koniec 2008).

Ręcę opadają. xD
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
A mogą być historie z podstawówki? :D A czemuby nie :D

Koleżanka odpowiadała z historii. No i musiała powiedzieć o konstytucji 3go maja. No i opowiada, opowiada, a pani nagle "Podaj datę...", ona "1791". Pani do niej, żeby dokładniejszą, a ona milczy. Więc pani podpowiada: "trzeciego....", a ona "Lipca?". Myślałem, że walne na ryj ze śmiechu xD Potem ona się ockła, i w końcu ze śmiechem powiedziała, że w maju ;)

Pani z przyrody przynosi jakieś sprawdziany, sprawdzone i wgl. My ostatnio pisaliśmy więc myślałem, że to nasze.
J(a): Dzień dobry, czy to nasze sprawdziany?
P(ani): Nie
J: Jak to!??!

Mina pani bezcenna, a ze mnie wszyscy (jak zwykle) się smiali xD

Też mnie rozwaliło, jak koleżanka z pierwszego przykładu, na sprawdziane z histy napisała :" 1298 - Założenie Unii Europejskiej"

Albo jak ja robiłem coś na matmie, w 4wartej klasie, jakieś zadanie z ułamkami. No i pani zauważyła jakiś błąd:
- Dlaczego tu jest 4/7? -
- A dlaczego nie? -

:)

Szkoła fajna jest ;)
 
Do góry