Wpadka

olawitkowska1

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chciałabym się dowiedzieć czy test ciążowy można zrobić trzy godziny po wpadce? Podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, kupiłam test ciążowy i czy mogę go już zrobić? Trzy godziny po wpadce? Poza tym chciałabym się dowiedzieć co najlepiej robić w takiej sytuacji kiedy prezerwatywa pęknie?
POMOCY !!!!!!
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Trzy godziny po stosunku to chyba lekka przesada, wiem, że są testy co wykrywają ciąże po 7 dniach... wiesz warto udać sie do lekarza i przedstawić sytuacje, jak sie nie boisz możesz wziąć postinor o ile nie chcesz ciąży, bo nie wiem jak tam z Tobą jest. Lekarz doradzi co i jak, ale ciąży też jeszcze nie bedzie mógł stwierdzić.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
zazyj postinor lepiej nie igrać z nerwami
 

olawitkowska1

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dostałam miesiączki <jupi> Czyli to już nie możliwe bym była w ciąży, choć wczoraj pękła nam prezerwatywa?
 

Anulkas

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Nie wiem ile masz lat, ale moja dobra rada poczytaj coś o antykoncepcji. Kobieta może zajść w ciążę tylko w dni płodne, które zazwyczaj wypadają gdzieś w połowie cyklu.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
skoro dostałas okres to miałas dni nieplodne wiec raczej w ciazy nie jestes .... a gdybys sie kochała w czasie dni plodnych a dostałabys okres to i tak jest jakies prawdopodobienstwo ze mozesz byc w ciazy... czesto zdarza sie tak ze u kobiet w ciazy pojawia sie okres w pierwszym miesiacu .... wiec nigdy nic nie wiadomo ...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No właśnie, poczytaj co nieco na temat cyklu kobiety, antykoncepcji i testów ciązowych... a jak dostałaś okres i jest wszystko ok to dobrze :)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
o szlag :D po 3 godzinach to plemniki nawet 1/5tej drogi do jajka nie przebyły!:p
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ej dziewczyny powiedzcie czy 3 dni po przyjęciu postinoru można pić alkohol? czy wogóle można pić jak się je zazywa?
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
oj tego to ja nie wiem :niepewny:

jedno wiem ze jak brałam :cenzura:haston i Luteine to nie mogłam pic wogole jakiego kolwiek alkoholu.. a co dopiero jego wąchac .. <blee>

Kate1988 poczytaj na ulotce tam powinny byc przeciwskazania..
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Przeczytałam ulotkę i tam nie było nic o alkoholu ... czyli pić można :D
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
nio tylko uwazaj.. bo nie wiadomo... co jak co to jest lek..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Alkohol mozna pic tylko ze wtedy ta tabletka ktora np dzisiaj mam wziac i dzisisaj pije, to ta tabletka moze nie dawac tak dzuej skutecznosci jak zawsze... Czyli wskazane jest zabezpieczenie sie w inny sposob. Ale na ile ta tabletka ma oslabione dzialanie to nie wiadomo. Naturalnie mowie tu o takim piciu wiecie, raz na jakis czas :) Nie codziennie :) Ale tak wogole to pic mozna i na solarium tez chodzic mozna bo kiedys tak sie wlasnie zastanawialam czy mozna i zapytalam lekarza, a wlasciwie on zapytal mnie (bo ja juz chodzilam) i sie wystraszylam ze zrobilam cos zle a on powiedzial ze mozna. A z tym alkoholem to wiem i z ulotki i od lekarza.



Ojojoj dopiero teraz zobaczylam ze pytalas o postinor... PRzepraszam, nie doczytalam. Z postinorem to nie wiem ale wydaje mi sie ze jednak mozna i odbywa sie to podobnie jak ze zwyklymi tabletkami :)
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
aha... dzięki kocurekola ;] no kurcze... bop wiecie zaczynają się juwenalia i jak tu nie wypić?:D
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mam jeszcze jedno pytanko!!! Jeżeli po tych tabletkach (postinor) dostałam po 4 dniach krwiawienia, to znaczy że na bank nie jestem w ciąży???
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Jak to czytam to się załamuje. Zaczęłaś współżycie, więc chyba powinnaś również się zainteresować czymś takim jak owulacja, dni płodnie i niepłodne. Musisz iść jak najszybciej do ginekologa, masz 72h od momentu pęknięcia prezerwatywy. On przepisze ci tabletki które musisz zażyć. Okres możesz dostać jeszcze do trzeciego miesiąca ciąży nie wiedząc nawet że w nią zaszłaś.
Życzę powodzenia i większego zainteresowania tymi sprawami.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jak to czytam to się załamuje. Zaczęłaś współżycie, więc chyba powinnaś również się zainteresować czymś takim jak owulacja, dni płodnie i niepłodne. Musisz iść jak najszybciej do ginekologa, masz 72h od momentu pęknięcia prezerwatywy. On przepisze ci tabletki które musisz zażyć. Okres możesz dostać jeszcze do trzeciego miesiąca ciąży nie wiedząc nawet że w nią zaszłaś.
Życzę powodzenia i większego zainteresowania tymi sprawami.

O k*** straszne... mówisz, że sie załamałas... ojej

Jeżeli chodzi o moje współżycie i o dni płodne, to uwierz mi, że czytałam o tym więcej niż ty!!!Wszędzie piszą inaczej więc sama sie pogubiłam.


A i nie udawaj dorosłej i wszystkowiedzącej!!!
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
hello!!!

kazda dziewczyna jest inna... ma inne dni płodne...i inne cykle... wiec nawet jesli Katie by wpadła to by było mało prawdopodobienstwo..
bo jesli dziewczyna ma cykl... 26 to tylko 9 razy w ciągu roku moze zajsc w ciaze...
jesli 28 to 13 razy...
po wyzej 28 to tylko 9 razy....

wiec o dzidzia nie jest tak łatwo...

mala_kobietka on juz takie tabletki bierze jak nie zauwazyłas
 
Do góry