wpadka

Status
Zamknięty.

Astin

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam... mam zmartwienie. Poniewaz dzisiaj bylem sam z dziewczyna, na dzialce, upilismy sie i robilismy sobie dobrze. W pewnym momecie zrobilo sie za nudno i postanowilem "wejsc" w nia. Wkladalem "go" z 5-7 razy i postanowilem tego nie robic bo nie posiadalem zabespieczenia. Nie czulem orgazmu ani nic. I teraz mam zmartwienie czy nie dowiem sie za jakis czas ze jest w ciazy. Czy jest taka mozliwosc? a jezeli jest to czy mam myslec o tabletach 72 godziny?? i czy one niszcza plud ?

Pomocy
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Nikt Ci nie powie czy Twoja dziewczyna mogła zajść w ciążę. Ja nie wiem czemu Wy tak nie myślicie. Wydaje mi się że ryzyko ciąży jest małe ale zawsze jest
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
tak może ona być w ciąży :]

Poczytaj sobie o takich tabletkach to bedziesz wiedział na czym polega ich działanie :D
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ciąża jest możliwa.
na przyszłość pamiętaj, że czasem należy używać głowę!
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
moze byc w ciazy powinna sobie policzyc który to dzien cyklu i wtedy bedzie wiadomo jak bardzo jest to prawdopodobne.Zanim sie zabierzesz do seksu pomysl co by bylo gdyby i poprostu miej przy sobie prezerwatywy zeby potem nie gdybac.
 

kissmybottom

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
W.O.
nigdy nie jest tak , że na 100 pro. ma być w ciąży, albo na 100 pro. nie może. a po co jest ginekolog ? no właśnie. niech się wybierze i już. ale ryzyko jest dość małe. trzeba mieć albo wielkie szczęście , albo wielkiego pecha. a po pijaku , tym bardziej Z NUDY nie idzie się do łóżka z dziewczyną , którą się szanuje.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Witam... mam zmartwienie. Poniewaz dzisiaj bylem sam z dziewczyna, na dzialce, upilismy sie i robilismy sobie dobrze. W pewnym momecie zrobilo sie za nudno i postanowilem "wejsc" w nia. Wkladalem "go" z 5-7 razy i postanowilem tego nie robic bo nie posiadalem zabespieczenia. Nie czulem orgazmu ani nic. I teraz mam zmartwienie czy nie dowiem sie za jakis czas ze jest w ciazy. Czy jest taka mozliwosc? a jezeli jest to czy mam myslec o tabletach 72 godziny?? i czy one niszcza plud ?

Pomocy
p 1 sama jestem dysortografikiem ale plod pisze sie przez "ó" po 2 najpierw sie mysli pozniej robi po 3 nos przy sobie chlopie zawsze prezerwatywy. po 4 skad mamy wiedziec czy dziewczyna zajdzie w ciaze jezeli nie wiemy czy miala dni plodcze czy tez nie?
 

MilkShake

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyna musiałaby mieć dzień płodny, zresztą jeśli nie zrobiliście 'tego do końca' to ryzyko jest minimalne. Ale jest.
 

Julis

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żywiec
Nawet nie myśl o tabletkach 72 godz!!! To morderstwo!!! Aborcja tylko bez udziału osób 3!!!! Trzeba było o tym myślec zanim zachciało Ci sie w nią wejsc głupcze!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry