WP czy Onet?

Kasia5679

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Jeśli temat jest w złym dziale, to proszę o przeniesienie, a jeśli już taki jest to proszę o link i usunięcie mojego. No więc tak jak wyżej. Chcę założyć bloga, ale nie wiem co jest lepsze. WP czy Onet? A może są jeszcze lepsze serwisy?
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Z podanych zdecydowanie Onet, do WP nie mam takiego zaufania.
Ja polecam mylog.pl (jakoś tak) dużo znajomych ma tam blogi i podobno dobrze się sprawuje ;)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
onet.....
chociaz jest niezle obciazony to najpewniejszy i w ogole lepsijszy nie ma co :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
a ja jestem za wp :D tam prowadzenie bloga jest bardzo proste, a cały efekt ogólny wygląda dużo estetyczniej niż na onecie. i np. mnie często blogi z onet'u nie chcą się załadować, a z wp nigdy nie miałam taki problemów :p
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
hehe najlepsze rozwiazanie :p
tez chcialam keidys baardzo zalozyc bloga no i załozyłam tlyko po tygodniu zapomniałam ze w ogole istnieje :D
taki chwilowy zapał :p
 

aginos

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
polecam onet, wp coprawda jest odrobinkę bardziej niezawodne, ale z blogiem na Onecie więcej ciekawych rzeczy można wykożystać, obydwa też są proste w obsłudze. Można też założyć bloga na mylog'u, jednak, jeśli nie jesteś "techniczna" nie polecam. Pozdrawiam serdecznie!
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
o nie:D
moze lepiej wogole nie zakładac.. tu zle tam nie dobrze :p
 

Kasia5679

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa
miałam bloga na mylogu ale prowadzenie go było rzeczywiście dość trudne. Ja chyba jestem za Onet. Pewniejszy. Ale prawdą też jest że często na Onecie są jakieś błędy i prowadzenie bloga na WP jest prostsze on i blogi tam są bardziej czytelne.
 

' K a J a '

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
moim zdaniem onet sama kiedys zakladalam bloga i onet chyba jest najlepszy
 

.-*DoRkA*-.

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja mam obecnie bloga na onecie.
Jest tam fajnie, ale czasami idzie szału dostać bo wszystko się zacina.
Jeżeli nie jesteś cierpliwa to nie polecam, ale jeśli jesteś to ok.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Onet ma jedną wadę - nie można tam używać html, wstawiać muzyki, a obrazki tylko z linkami, nawet wielkości nie można ustawić. Mimo to, to najpopularniejszy serwis. Prowadziłam kiedyś tam bloga, ale mi się znudziło :p Słomiany zapał :D
A jeśli ktoś zna się na html i chce samemu zaprojektować bloga, to polecam mylog.pl :p Nie wiesza się, chodzi bez zarzutu :D
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja mam na mblog.pl, ale jeżeli miałbym wybierać między Onetem, a WP to napewno byłby to Onecik :]
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
napewno nie onet.
Mialem tam poczte przez jakis czas i chcąc ja sprawdzic musialem odswiezac po kilka razy strone zanim sie zalogowałem. W ogóle serwis jest przeciązony.
Na wp jest zdecydowanie przejrzyściej niz na onecie. Mówie tu o blogu ;pp
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław
Zdecydowanie onet :) samam mam tam dwa blogi i jestem z tego powodu bardzo zadowolona ;)
:***
 
Do góry