Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Podświadomie tego spodziewali się na pewno wszyscy miłośnicy MMO od Blizzarda - na tegorocznym BlizzConie zapowiedziano czwarte rozszerzenie do World of Warcraft o podtytule Mists of Pandaria.


BlizzCon_WoW_Mists_5493131.jpg


Dodatek wprowadzi sporo nowości do rozgrywki, w tym pocieszną rasę Pandarenów. Czego możemy spodziewać się w Mists of Pandaria? Otóż:
- dojdzie nowa rasa - Pandareni
- oraz nowa klasa - Monk
- a także nowy kontynent, czyli Pandaria
- limit poziomów podbity do 90
- pojawią się tryby wyzwań w instancjach
- gracze rozegrają scenariusze w PvE
- zwierzęta (popularnie zwane petami) nie będą tylko pomocnikami w grindowaniu i doczekają się swojego systemu walki. Turnieje petów?
- nowy system talentów



Źródło: Interia.pl


Generalnie łał :D
Pomimo, że dopiero zaczynam swoją przygodę z WoW'em bardzo się cieszę. Nie przeszkadza mi nawet fakt, że kilka zmian wpłynie ogólnie na grę i trzeba będzie się uczyć wielu rzeczy od nowa. :)
 

casshern

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem wybór nowej rasy jak i nowe otoczenie jest po prostu fatalne... Po 3 epickich dodatkach nagle dostajemy miśki do gry, nawet nie ma żadnej informacji o tym, kto jest głównym przeciwnikiem.
Blizzard stracił ostatnio sporo graczy w Chinach, więc pewnie chcą ich zachęcić wydając dodatek w klimatach dalekiego wschodu
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
^ True

Uniwersum Warcraft'a zawsze było cukierkowe, ale pomysł z wprowadzeniem Pandarenów na jedną z głównych ras to przesada. To samo w sobie brzmi niepoważnie. Poza tym nie widzę tu specjalnych nowości, WoW powoli zwalnia.
 

casshern

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Poza tym brakuje mi tu tzw. "epickości". Pierwszy dodatek - walka z płonącym legionem i Illidianem, potem historia Króla Licha, na końcu w trzecim dodatku globalny kataklizm, a teraz ....odwiedzamy magiczną krainę Pand....
 

casshern

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Dodam jeszcze, że już kiedyś blizzard zapowiedział pandy jako kolejną grywalną rasę, ale wtedy okazało się żartem z okazji prima aprilis. To tylko potwierdza jakość tego "pomysłu"...
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie wiem czemu się tak spinacie. Ileż można siedzieć w klimacie apokalipsy i zniszczonego świata? Poza tym Pandareni byli w świecie Warcrafta, a azjatyckie klimaty imho przydadzą się w świecie WoW'a.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
W Warcafcie byli i murlokowie, a grywalną rasą raczej nie zostaną ;p
Co kto lubi; ja już niestety przez brak czasu w to nie gram, ale po prostu mam inne podejście do tej gry.
 
Do góry