World of Warcraft - poszukuję kogoś do wspólnej gry

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Dzień dobry,
z racji, iż dostałem od Blizzarda 10 darmowych dni do grania - nie odmówiłem i postanowiłem wrócić na stare śmieci.
Przyznam - grało mi się wybornie, ale jak zwykle w tego typu grach czegoś mi brakowało...
Ach, tak! - Ludzi!

Zatem - czy jest ktoś chętny na wspólną grę?
Serwer obojętny, chociaż mam na BL postać z 85 lvlem i troszkę gold w plecaku, więc jak byśmy postanowili pograć właśnie tam w Alliance, to nie narzekalibyśmy na biedę (a przynajmniej na początkowym etapie gry :p).

Bo naprawdę miodnie mi się grało, jednak... samemu, to nie to samo.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Kakarotto SSJ1 napisał:
podobno wow do 20 lvl jest za free ?
Ano jest. Dodatkowo jeśli masz D3, bądź SC2, to o ile się nie mylę dostajesz Battlechest (Wow + TBC + WoTLK + 30 dni grania) za free. Poza tym sam battlechest jest tani jak barszcz i kosztuje od 35 do 60zł.
 

Kakarotto SSJ1

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
aha to elegancko ale jedynie co posiadam od blizzarda to Warcraft III :D a poza tym nie umiem za dobrze angielskiego :D a WoW jest po angielsku :p hmm... grałeś kiedyś w Titan Questa?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Grałem na globie jakiś czas temu. Mam kilka 85 na Auchidoun EU. Zrezygnowałem z tego samego powodu o którym Ty wspominasz Fray. Obecnie gram z grupą znajomych na prywatnym serwerze i nie sądzę, że to się zmieni. Gra w grupie znajomych jest jak sam zauważyłeś o wiele ciekawsze. Poza tym na globie istnieje tzw "wyścig szczurów" w który nie warto się wdawać.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Gressil napisał:
Grałem na globie jakiś czas temu. Mam kilka 85 na Auchidoun EU. Zrezygnowałem z tego samego powodu o którym Ty wspominasz Fray. Obecnie gram z grupą znajomych na prywatnym serwerze i nie sądzę, że to się zmieni. Gra w grupie znajomych jest jak sam zauważyłeś o wiele ciekawsze. Poza tym na globie istnieje tzw "wyścig szczurów" w który nie warto się wdawać.
Jeśli chciałbyś kiedyś wrócić na globala, to wiesz, gdzie mnie szukać.
Wyścig szczurów? Etam. To nie dla mnie. :)

W takim razie zazdroszczę. :p
Ja choćbym bardzo chciał i tak nie mam z kim grać. A privy średnio mnie bawią.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wiesz... tutaj nawet nie chodzi jak jakiś priva działa tylko o to, że wejdziesz wieczorem na ts'a i usłyszysz wesołe "siema chodź na HC bo nam hila potrzeba :D" Taki social bardziej. Nie masz z kim... zawsze można poznać nowych ludzi ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Gressil napisał:
"siema chodź na HC bo nam hila potrzeba :D"
Hm, to musi być wspaniałe. Nie wiem, nie słyszałem czegoś takiego przez ponad 2 lata.


Gressil napisał:
Taki social bardziej.
Zapominam co to jest.


Gressil napisał:
zawsze można poznać nowych ludzi
U mnie mogą być z tym niemałe kłopoty. Zresztą to wątek na zupełnie inny temat.

No nic, jak zwykle nic z tego nie wyjdzie. Będę musiał się męczyć.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli jednak Ty skusiłbyś się na grę tam gdzie ja to PW stoi otworem.
 

Verox

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
104
Gressil napisał:
Obecnie gram z grupą znajomych na prywatnym serwerze i nie sądzę, że to się zmieni.
Tak z ciekawości zapytam, na jakim prywatnym serwerze grasz? :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Skończyłem już z grami ale serwer nazywał sie Theatre of Dreams.
 
Do góry