Wolnoć Tomku w swoim domku?

Status
Zamknięty.

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
I na kij mi to raportujesz? Nie dość że piszesz bez sensu, że nie wiadomo o co chodzi, to jeszcze wysyłasz to jako raport do wszystkich globali, tak bardzo chcesz %? Bo mogę Ci w tym pomóc
Yoggi

Odpowiedż godna wyróżnienia. Co za błyskotliwość , jaki wyjątkowy poziom....aż miło patrzeć. Straszysz mnie? To Ty jesteś taki "mocny", czy to tutejsza, polska norma ..?

Coś specjalnie dla tego od "kija":
Jestem bardzo wyrozumiały i tolerancyjny zarówno w życiu jak i twórczości, ale nigdy nie nadstawiam drugiego policzka i stąd puenta- dotyczy tylko ciebie-

Dosyć zmartwień i kłopotów,
trzy żyrafy, siedem kotów,
małpi ogon, morsa kły,
wyp...... duchu zły[/size]
.


autor Raul Juan Oriente fragment domowej Księgi cieni
copyright 2008 DTT

1 pomyłka= grożba i dość obrażliwe słowa. a swoją drogą ciekawe. ja w utworze nie mogę napisać wyp... a w odpowiedzi na forum można.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
piszesz bez sensu jakbyś się naćpał, znajdź sobie inne forum, a to zostaw istotom myślącym. o jakich pomyłkach pieprzysz?
% za to że mnie drażnisz. masz drugą pomyłkę. Kły i zły to denny rym. wracaj do gimnazjum lepiej.
Polska norma? raczej Staropolska tradycja.
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
Chodzi o to żeby się pokazać ludziom swoją oryginalnością/innością ;]
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Chodzi o to żeby się pokazać ludziom swoją oryginalnością/innością ;]
nie mam potrzeby niczego udowadniać., ani "błysnąć" w rozumieniu niektórych. po prostu nie pozwalam się obrażać. niestety niektórzy jeszcze nie wiedzą, że odczep się można napisać- nie wiem, nie mam cczasu.
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
A może po prostu spróbuj się dogadać z ludźmi, a nie robić furorę na jednym forum ;]
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
piszesz bez sensu jakbyś się naćpał, znajdź sobie inne forum, a to zostaw istotom myślącym. o jakich pomyłkach pieprzysz?
% za to że mnie drażnisz. masz drugą pomyłkę. Kły i zły to denny rym. wracaj do gimnazjum lepiej.
Polska norma? raczej Staropolska tradycja.
Musisz mieć spore kompleksy skoro na wszystko odpowiadasz wulgarnie.A gdzie cenzura. Wiersze...hm...kazdy lubi to co dla niego jest zrozumiałe.

A może po prostu spróbuj się dogadać z ludźmi, a nie robić furorę na jednym forum ;]
Nie chcę żadnej pseudo popularności. Zadałem 1 pytanie i rozpętała się burza mocno poparta obelgami i to wszystko. A teraz czytam o prywatnych karach jakiś. I zablokowano mi posty.
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
No ok, rozumiem, bronisz swoich racji i tak trzymaj, tylko czasami nie wszystkim to odpowiada i trzeba się z tym liczyć.
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
czemu ma służyć ten temat? nie mogłeś mu tego na pw napisać? ;]
Sęk w tym, że każda odpowiedż jest obelżywa, pewnie dlatego, że nikt poza mną jej nie zobaczy. Wkurzyło mnie to. To pierwsze takie moje zetknięcie z takim ogromem chamstwa. Ja nikogo tak nie traktuję, więc...
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
Reasumując wszystko zostało wyciągnięte na światło dzienne, więc spokojnie można iść spać, a wy już się tak nie gryźcie ;]
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
piszesz bez sensu jakbyś się naćpał, znajdź sobie inne forum, a to zostaw istotom myślącym. o jakich pomyłkach pieprzysz?
% za to że mnie drażnisz. masz drugą pomyłkę. Kły i zły to denny rym. wracaj do gimnazjum lepiej.
Polska norma? raczej Staropolska tradycja.
A Ty Nic u mnie nie masz...inny wymiar.

Reasumując wszystko zostało wyciągnięte na światło dzienne, więc spokojnie można iść spać, a wy już się tak nie gryźcie ;]
Spokojnej nocki. Ja jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem....nie lubię piwa to i piany nie toczę. Dzięki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie mam potrzeby niczego udowadniać., ani "błysnąć" w rozumieniu niektórych. po prostu nie pozwalam się obrażać. niestety niektórzy jeszcze nie wiedzą, że odczep się można napisać- nie wiem, nie mam cczasu.
znowu piszesz bez sensu, do czego to nie wiem, nie mam czasu?

Musisz mieć spore kompleksy skoro na wszystko odpowiadasz wulgarnie.A gdzie cenzura. Wiersze...hm...kazdy lubi to co dla niego jest zrozumiałe.


Nie chcę żadnej pseudo popularności. Zadałem 1 pytanie i rozpętała się burza mocno poparta obelgami i to wszystko. A teraz czytam o prywatnych karach jakiś. I zablokowano mi posty.
kusisz mnie z tymi kompleksami

ha, ha, Dastin to nie ja!!! Ty jesteś podpisany jako autor tego tematu.!
co Ty piperzysz? narąbałeś się?

Sęk w tym, że każda odpowiedż jest obelżywa, pewnie dlatego, że nikt poza mną jej nie zobaczy. Wkurzyło mnie to. To pierwsze takie moje zetknięcie z takim ogromem chamstwa. Ja nikogo tak nie traktuję, więc...
to pierwsze i nie ostatnie. to jest życie. przyzwyczaj się, bo czubków wszyscy tak traktują.

A Ty Nic u mnie nie masz...inny wymiar.


Spokojnej nocki. Ja jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem....nie lubię piwa to i piany nie toczę. Dzięki.

bez sensu bez sensu
Do Carmen
Cofam mój minus- słowny. Na tym tle wyglądasz wręcz świetnie. jak Dama.
Powodzenia w szkole.


Sorry, mylę się bo tu wszystko jest inne.
myliś to się można raz ale nie w kółko. % za pisanie post pod postem i wielokrotnie odpowiadanie na ten sam post.60% już masz
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Raport za złamanie punktu 3b z regulaminu.
A po za tym jak chcesz tutaj pisać to rób to ale na trzeźwo... Bo mam wrażenie, że rozkręcasz się dopiero po ćwiartce wódki i pierniczysz od rzeczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry