Wojsko

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Czy ktoś orientuje się czy w piechocie lub marynarce nauczyją stylu combat 56 ? Jeśli tak to w którym, bo nie wiem do którego iść.......i z góry dzieki
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Chętnie bym Ci pomógł :) .... ale niemam na ten temat wiadomości, a dostałem dziś wezwanie do Woja :D
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Dzieki, ale już nie aktualne - bo pie**** wojsko, zabijaniu ludzi by ktoś powiększył swe wpływy mówie NIE !

Najwyżej mnie zastrzelą za to iż będe dezerterem, ale nigdy nie zrobią ze mnie niewolnika i maszyny do zabijania
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Dzieki, ale już nie aktualne - bo pie**** wojsko, zabijaniu ludzi by ktoś powiększył swe wpływy mówie NIE !

Najwyżej mnie zastrzelą za to iż będe dezerterem, ale nigdy nie zrobią ze mnie niewolnika i maszyny do zabijania

Ciekawe czy w obronie ojczyzny też byś tak powiedział ???? Jeśli tak to bez obrazy ale sam dał bym Ci kulke... wiesz gdzie. Jeśli natomiast twoja niechęć wobec wojska dotyczy tylko okresu pokoju to oki rozumie Cie... Twoja wola.
Pozdrawiam
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Człowieku, zrozum wojny są o wpływy, kase itp
A prosze zastrzel mnie, bo jak będzie ta Twoja "wojna" to tez bym nie stawił się tam.
Mam w :cenzura:e zabijanie ludzi, mówie pokój a nie wojna, a jeśli ktoś chce zabijać to już jego problem, ale krwi ofiar nie zmyje ze swoich rąk.
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Stary mówisz że wojny są o kase. I co jak ktoś nas zaatakuje (obca armia - oki atakują nas bo chcą zyskać terytorium i kase zgodnie z twoim stwierdzeniem) to też bedziesz siedział w domu i nie zrobisz nic nawet jak będą mordować twoich znajomych. Jeśli w takim przypadku nic by cie to nie obchodziło to sory ale nigdy bym cie nie zrozumiał. Ja nie jestem zwolennikiem wojen itp ale gdyby ktoś atakował mi ojczyznę, mordował by moich współobywateli to w życiu nie siedziałbym w ukryciu. I szczerze dziwie sie, że tego nie rozumiesz. Bo tak jak napisałem nie mam nic do tego, że nie lubisz armii (powinna być zawodowa i tylko ci co ją lubią idą do niej) ale w obronie ojczyzny (o którą nota bene walczyli Twoi i moi przodkowie) jeśli piszesz, że uciekłbyś gdzieś lub siedział z rozłożonymi rękoma to stary nie rozumie co robisz w tym kraju!!!
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ale gdyby ludzie olali system w każdym kraju to nigdzie by nie było wojska i nie byłoby wojen.... byłby pokój.

A nie rozumiem mordowania i bezsensownego zabijania.

A do polski nikt nie wkroczy nie bój sie to biedny kraj i nie ma nic cenngeo.... zresztą ten kraj niszczy się wewnętrznie, może zaprzeczysz ?
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ale gdyby ludzie olali system w każdym kraju to nigdzie by nie było wojska i nie byłoby wojen.... byłby pokój.
Taa ... Nie byłoby wojska tylko bojówki i rozwścieczony tłum rozwalający wszystko na swojej drodze...

A do polski nikt nie wkroczy nie bój sie to biedny kraj i nie ma nic cenngeo.... zresztą ten kraj niszczy się wewnętrznie, może zaprzeczysz ?

Ja zaprzeczę :p .. Polskę przecinają ważne szlaki komunikacyjne łączące wschód Europy z zachodem - to był głowny powód, dla którego od wielu wieków różne kraje chciały nas włączyć do swojej strefy wpływów.
Jeśli myślisz że na 312 tysięcy kilometrów kwadratowych nikt by sie nie pokusił, to jesteś w błędzie B)

Wracając do tematu.. Fajnie by było jakby ludzie olali "system"... Jeszcze fajniej by było jakby olali przemoc :p
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ale gydyby olali system (nie chodzi o wojsko tylko) to i przemocy by też nie było.
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Gdyby, gdyby....

Gdyby babka stanęła na rękach to by była skarbonka :D nie jest możliwe aby ludzie olali to, na co pracowali przez tysiące lat.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Wszyscy fakt nie, ale naszczęście troche ludzi to robi i chwała im za to :)
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ale gydyby olali system (nie chodzi o wojsko tylko) to i przemocy by też nie było.

Stary ale odpowiedz na moje pytanie bo się od tego uchylasz. Czy w czasie najazdu obcych wojsk na Polske (mordowania twoich współobywateli itp) też byś nic nie zrobił???? Siedziałbyś w domu????
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
system gwarantuje stabilizację wewnętrzną, bezpieczeństwo, ochronę prawa (w tym karnego)i poszanowanie praw obywatelskich
jaką niby widzisz przyszłośc bez tego tworu?
Kto by finansował edukację, ochronę zdrowia, kulturę?
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Ale gdyby ludzie olali system w każdym kraju to nigdzie by nie było wojska i nie byłoby wojen.... byłby pokój.

A nie rozumiem mordowania i bezsensownego zabijania.

A do polski nikt nie wkroczy nie bój sie to biedny kraj i nie ma nic cenngeo.... zresztą ten kraj niszczy się wewnętrznie, może zaprzeczysz ?


Tak i co jeszcze?? Gdyby wszyscy olali system to byłoby mordowanie na o niebo większą skale niż dotychczas. Wtedy by sie zaczęło bezsensowne mordowanie, brak odpowiedzialności karnej, ogólnych zasad postępowania, zastanów sie co ty wogóle gadasz.
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ale gdyby ludzie olali system w każdym kraju to nigdzie by nie było wojska i nie byłoby wojen.... byłby pokój.

A nie rozumiem mordowania i bezsensownego zabijania.

A do polski nikt nie wkroczy nie bój sie to biedny kraj i nie ma nic cenngeo.... zresztą ten kraj niszczy się wewnętrznie, może zaprzeczysz ?


Tak i co jeszcze?? Gdyby wszyscy olali system to byłoby mordowanie na o niebo większą skale niż dotychczas. Wtedy by sie zaczęło bezsensowne mordowanie, brak odpowiedzialności karnej, ogólnych zasad postępowania, zastanów sie co ty wogóle gadasz.

Tak nikt nie wkroczy. No jestem tego pewien szczególnie jak bedziemy mieli takich obywateli jak Ty, którzy piszą Polska z małej litery. Jak tak będzie to sami się rozpadniemy.
Wojsko musi być i koniec. A dla tych co nie mają ochoty bronić ojczyzny w czasie ewentualnego zagrożenia to w czasie wojny zawsze jest jedna kara i nie ja to wymysliłem.... ale popieram!!!!
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jeśli ktoś by zaatakował tych którzy dla mnie coś znacza to bym bronił....... ale cały kraj, bronić tych ludzi którzy są nietolerancyjni ? to chyba bym musiał na głowe upaść
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Nie czujesz do obcych ludzi żadnych więzi ? A co by było jakby całą Ziemię napadli kosmici B) ?

Walczyłbyś, czy nie ?
 
Do góry