Wojsko

Status
Zamknięty.

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
Moj facet idzie 2 listopada do wojska :( jak wytrzymać bez niego 9 miesiecy?? bedzie ciezko :( moze macie jakies zlote rady co zrobic zeby te dni szybciej mijaly?
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
O Bidulko :( Skarbie nie martw sie! bedzie dobrze, niektorzy mowią, że takie rozstania dobrze robią, bo potem z tej tęsknoty kocha sie jeszcze bardziej :) Będą sms i przepustki więc dacie rade :) 3m sie =*
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Cóż...zawsze można wykręcić się od wojska w jakiś sprytny sposób. Np. mieć znajomego lekarza, udawać chorobę psychiczną przed komisją lekarską albo ostatecznie dać w łapę...
Powiadam Wam, do wojska nie weźmiecie mnie żywcem! ;-)
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
To będzie napewno test dla waszego związku, ale napewno będzie ok. Nic się nie martw wojsko mu sie przyda , zobaczysz jaki będzie męski. :sexy: Poza tym to tylko 9 miesięcy, pociesz się że kiedys wojsko trwało 2 lata.
Głowa do góry.
Pozdrawiam :papa:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
oj...biedaczko... Będzie Ci Go breakowało...ale co tu poradzić,mój hmn... khm.. kumpel miał zamair wymigac się zwojska, ale nei wiem co z Nim... bo nei utrzymuje k\ontaktu =/... no, ale co do Ciebei poradzisz sobie,po prostu zajmij się codizennością, tym co było, jak Go nei było, a wierzm,i będize dobrze 3mamy kciuki :*
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Nic się nie martw wojsko mu sie przyda , zobaczysz

Buahaha! Żałosne rozumowanie...
Wojsko uczy brutalności, braku poszanowania do ludzkiego życia, fanatyzmu, bylejakości i podporządkowania.
Ponad to tępi wszelkie przejawy indywidualizmu, samodzielnego myślenia i uczuciowości.
Słowem - degeneruje i upadla.
Nigdy, przenigdy nie dam się wojsku.
 

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
dzieki bardzo za mile slowa :) boje sie jednak ze wojsko moze go zmienic na gorsze :( juz nie jeden kolega opowiadal mi co sie dzieje w wojsku i co porabiaja jak wychodza na te krotkie przepustki :( wiem ze moj chlopak bardzo mnie kocha jednak obawy mam
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Karolina20 wcale Ci się nei dziwi.ę =/ wiele jets takich przypadków, ze chłopacy tptalnbie się zmieniaja... i to niestety na gorsze =/
 

wozek

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hm ... ponad 60% badanych mężczyzna straciło dziewictwo w iwku 20 lat ... pozostale 40% nigdy nie bylo w wojsku :p to tak na rozluznienie ... bo tu same uzalania slysze .... co do wojska jak ktos napisal wczesniej - serio nie rzeba isc ! Warunek - uczyc sie młodziezy ( studia ) .
 

piotreq1987

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie stawiaj tego jako problem pomyśl przepustka, spotkanie po dłuższej rozłące naprawde moze pomóc kazdemu związkowi a jesli kochacie sie to przetrwacie kazde rozzstanie i kazdą próbe czasu:)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
karolina20 pogadaj z chłopakiem sczerze, powiedz co Ci lezy an sercu- jescze przed wojem, kontroluj Go ;), ale na tyle, zeby pon sie niczego nei domyślił. Jreżeli to Cię jakoś usatysfakcjonuje =P., a ak to pozzostają przepustki- święta itp. uda się Wam, woerzymy 3maj się :*
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
:( jeszcze pare dni temu odpowiadająć na twoj temat tak sobie odpowiedzialam, co mysle i jak chcialabym Ci pomóc. I nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze dzis znajde sie w tej samej sytuacji!! Doskonale wiem co przezywasz... Ja sie dzis dowiedzialam tego samego. Tylko niewiem czy mam tak samo jak Ty... ja zlapalam takiego dola... płacze i płacze... i chyba skoncze dopiero wtedy jak mi sie łzy skończą. Boże... :(( prawie rok... :((
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Cóż...zawsze można wykręcić się od wojska w jakiś sprytny sposób. Np. mieć znajomego lekarza, udawać chorobę psychiczną przed komisją lekarską albo ostatecznie dać w łapę...
Powiadam Wam, do wojska nie weźmiecie mnie żywcem! ;-)
Wiesz o tym ze jeśli ktoś kiedyś zwróci uwage na to co piszesz...to moze to mieć złe odbicie?
Ten tekst o znajomym lekarzu...przeciez za to mozna siedzieć od 3 miesięcy do 3 lat!
A co do łapówki to moze być tez cięzko, a jeśli Komisja uzna ze nalezy to zgłosić do sądu!
Wtedy tez moze dojść do wiezienia...a to jest gorsze od Wojska....


Wojsko uczy brutalności, braku poszanowania do ludzkiego życia, fanatyzmu, bylejakości i podporządkowania.
Ponad to tępi wszelkie przejawy indywidualizmu, samodzielnego myślenia i uczuciowości.
Słowem - degeneruje i upadla.
Nigdy, przenigdy nie dam się wojsku.
Zgodze się z tym i dodam ze tez daje załosny żołd....chyba 2 tysiące zł za miesiąć? tak gdzieś słyszałem...
A czy do woja Cie nie wezmą to nie wiadomo....bo mamy nowy rząd...i rygor moze sie zmienić...
Ale zyczę Ci powodzienia :)
 

daffidooo

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Podhaleee
no przecież Ty tesh możesz iść do wojska!!np. jako kucharka!!moja babka była kucharką w wojsku!!!nie martw sie jakoś se poradzisz :]


"w wojsku jest **jowo ale zawsze...JEDNAKOWO!!!"
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Lepiej mówić prawdę niż pusto pocieszać.

Psychedelic czyżbyś wpadł na genialny pomysł :>?

Mój przyjaciel znalazł pewnego dnia w internecie szczegółowy opis jakiejś choroby psychicznej i postanowił użyć jej jako obrony przed wojskiem. Gdy był na komisji lekarskiej udawał wszystkie możliwe objawy i mógł na zawsze pożegnać się z piętnem służby wojskowej.
IMHO bardzo dobry pomysł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry