Wojewódzki czy Majewski?

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
los16angeles napisała "Majewski robi z siebie pajaca" - masz rację :). Śmianie się ze swoich dowcipów jest najgorszą rzeczą jaką można robić...

Swoją drogą oni są tylko pionkami w tej grze - bo tak naprawdę ktoś im pisze scenariusz. To, że w 10 min. programu Majewski zrobi z siebie debila, a Wojewódzki kogoś obleje wodą to nie jest spontaniczna akcja tylko wyreżyserowanie, aby oglądalność wzrastała. To nie prowadzący program zapraszają gości, wymyślają pytania - tylko scenarzyści. A jak już coś panowie prowadzący zrobią na własną rękę - to zostanie im program pocięty...
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Ja osobiście wolę Wojewódzkiego.

Jakoś tak bardziej przypada mi do gustu Jego program niż Majewskiego...
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Dla mnie bardziej podchodzi show Szymona M.

Ale nic mi nie broni oglądać Kubę W.

:)

Z resztą nie można porównywać obydwu programów bo przecież one mają inne "przekazy", u Szymona nastawienie większe jest na to co się dzieje w Polsce ogólnie i jest bardziej rozrywkowe a u Kuby z kolej prowadzi się rozmowy z osobistościami PL, gwiazdami [rożnymi], politykami etc.
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Wolę Kubę Wojewódzkiego.
Programy Majewskiego coraz bardziej IMO przypominają cyrk.
Chociaż Kuba się ostatnio nie popisał z tą flagą Polski wepchnięta w psią kupę ;|
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Generalnie nie oglądam takich programów. Obydwaj panowie próbują robić z siebie większych szołmenów, niż są w rzeczywistości. Jak już to wybrałbym Majewskiego, miał kilka dobrych tekstów.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Każdy z nich jest dobry, jednak wole Wojewódzkiego. Majewski robi ze swojego programu jak napisała poprzedniczka Abstrakcja cyrk.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
majewski jest do bani, jego kawały w ogóle nie śmieszą...u kuby co innego- śmiesznie, atmosfera, kameralnie ;)
 
Do góry