Wojewódzki czy Majewski?

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Obydwu lubię, ale z większym zainteresowaniem oglądam Wojewódzkiego.
Szymon się sprzedał (w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu)...
Po prostu jakoś na początku Majewski był śmieszniejszy, a teraz powie coś niby śmiesznego i śmieje się na siłę.
A Wojewódzki jak coś już powie to się turlam po łóżku ze śmiechu.
Zgadzam się, lepsze było 'Mamy Cię!'.
Teraz to te studio przesadzone, pełno ozdób, złotych dekoracji i pierdół.
To moje zdanie (;
 

JoannaBorosia

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z zaskoczenia ...
Obydwu nie zbyt lubie, ale z dwojga złego Wojewódzkiego lubie bardziej a zwłaszcza jak pojeżdża tym dziadoskim aktorzynom lub beznadziejnym piosenkarzom :]
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Moim zdaniem te show Majewskiego jest zdrowo przekombinowane. Po co wpychać te różne pierdoły? A Wojewódzki ma fajne podejście do świata, nie boi się mówić co myśli. I za to go lubię.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Wojewódzki to zero co kiedyś sobą coś prezentowalo, a teraz sprzedało się by robić kasę. Jego wybór. Ale wystarczy popatrzeć na jego program, kiedyś i teraz. Kiedyśzapraszal do programu ludzi co mieli coś do powiedzenia np. Cejerowskiego, Leppera :p , a teraz same gwiazdy z tych badziewnych szoł, które tylko tyle sobą prezentują że się przepchali przed kamerę. Według mnie można robić komerche - jak Majewski- i zachować poziom, ale Wojewódzki robi isę na niewiadomo kogo, jeszcze nie tak dawno na opozycjoniste co grozi mu polityczne więzienie- inna sprawa że włazi w tyłek tym co są na topie tj. PO. PZdr,
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Wole Kube bo jego humor jest bardziej wszechstronny a Szymon nonstop ta polityka i polityka co już jest nudne :/
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Hej. Oglądałem wczoraj Wojewódzkiego, jego gośmi byłe takie cztery aktorki. Hm... czy tylko mi się tak wydawało, czy one nie były czasem naspeedowane. Według mnie to w szołbiznesie przed takimi programi niektóre gwiazdy sobie coś wciągają... bo wystarczy popatrzeć na ich zachowanie. Śmianie się bezsensu z każdego zdania, takie nerwoe ruchy. :/
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Majewski zdecydowanie lepszy.
Wojewódzki to zupelnie inny świat. Stary a głupi :/
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
W programie Majewskiego najlepsze są rozmowy w tłoku, ale wolę bardziej Wojewódzkiego bo jest ostrzejszy w swoich komentarzach. Najbardziej wkurza promowanie osób związanych z ITI czyli właścicielem tvn-u mogli by zapraszać młodych zdolnych ale jeszcze nie za bardzo znanych a nie wciskają jakieś pseudo gwiazdki.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
By Damian Ej no ale Majewski wielokrotne podkreślał, że ma już 40-stke na karku a Wojewódzki nawet o tym nie wspomni :/
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Wojewódzki to zero co kiedyś sobą coś prezentowalo, a teraz sprzedało się by robić kasę. Jego wybór. Ale wystarczy popatrzeć na jego program, kiedyś i teraz. Kiedyśzapraszal do programu ludzi co mieli coś do powiedzenia np. Cejerowskiego, Leppera :p , a teraz same gwiazdy z tych badziewnych szoł, które tylko tyle sobą prezentują że się przepchali przed kamerę. Według mnie można robić komerche - jak Majewski- i zachować poziom, ale Wojewódzki robi isę na niewiadomo kogo, jeszcze nie tak dawno na opozycjoniste co grozi mu polityczne więzienie- inna sprawa że włazi w tyłek tym co są na topie tj. PO. PZdr,

Głownym bohaterem tego programu jest sam Wojewodzki,a niejego goscie prawda?Nierozumiem wiec porownywania-teraz i dziś.Wkoncu wszystkie te gwiazdeczki i gwiazdy rzadko maja cos ciekawego do powiedzenia,a Kuba niewatpliwie ubarwia te dialogi zabawnymi komentarzami,mimika itp.(im bardziej tępych ludzi tym lepiej - jest sie z czego posmiac).Jezeli chcesz ogladac ludzi,ktorzy "maja cos do powiedzenia" to poogladaj program "rozmowy z mistrzem" (tak sie chyba nazywa ten program).Sama nazwa programu wskazuje "Wojewodzki show"...to jest show człowieku
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Głownym bohaterem tego programu jest sam Wojewodzki,a niejego goscie prawda?Nierozumiem wiec porownywania-teraz i dziś.Wkoncu wszystkie te gwiazdeczki i gwiazdy rzadko maja cos ciekawego do powiedzenia,a Kuba niewatpliwie ubarwia te dialogi zabawnymi komentarzami,mimika itp.(im bardziej tępych ludzi tym lepiej - jest sie z czego posmiac).Jezeli chcesz ogladac ludzi,ktorzy "maja cos do powiedzenia" to poogladaj program "rozmowy z mistrzem" (tak sie chyba nazywa ten program).Sama nazwa programu wskazuje "Wojewodzki show"...to jest show człowieku

Powiem tak... kiedyś oglądałem ten program, a ostatnio przestałem. Nie trzeba robić programu ambitnego w stylu rozmowy z mistrzem, by było w miare ciekawie i i inteligentnie.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Wojewódzki jest bardziej zabawny i inteligentny,często improwizuje a Majewski jest już zwyczajnie nudny-wolałem go już z 'wieczoru z alicją"
 
Do góry