Wojciech Cejrowski vs Homoseksualizm na wizji TV

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Wojciech Cejrowski potępia na wizji obnoszenie się i publiczne pocałunki homoseksualistów. Nie zgadzam się jednak że atakuje.
Ciekawa audycja jaką obejrzałam na YouTube. Jak do was przemawiają poruszone argumenty ?


Wojtek :) Uwielbiam Cię. Jesteś Wielki ! Są rzeczy które zawsze trzeba nazywać po imieniu i nie chodzić na układy.


https://www.youtube.com/watch?v=ajRwX97t2_s

...
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Kaznodzieya napisał:
Wojciech Cejrowski potępia na wizji obnoszenie się i publiczne pocałunki homoseksualistów. Nie zgadzam się jednak że atakuje.
Ciekawa audycja jaką obejrzałam na YouTube. Jak do was przemawiają poruszone argumenty ?


Wojtek :) Uwielbiam Cię. Jesteś Wielki ! Są rzeczy które zawsze trzeba nazywać po imieniu i nie chodzić na układy.


https://www.youtube.com/watch?v=ajRwX97t2_s

...
Akurat stosunek Cejrowskiego do homoseksualistów jest chyba najmniejszym problemem związanym z tym człowiekiem. Cejrowski jest chyba najbardziej obłudną sobą jaką można sobie wyobrazić. Jeździ po świecie, poznaje inne kultury, korzysta z wolności przemieszczania się, po czym we własnej ojczyźnie wspiera PiS, najbardziej zaściankową, anty demokratyczną i chcącą zamknąć ludzi w naszym kraju opcję polityczną. Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda.

Poza tym, nie zapomnę mu tego, że pod pałacem prezydenckim stał z krzyżem w ręku broniąc Lecha Kaczyńskiego, który pozabijał tych ludzi w samolocie pod Smoleńskiem.

Inteligentny, pyskaty, mądrala, filozof i awanturnik.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Lech Kaczyński pozabijał ludzi w samolocie TU154M? Czy Ty jesteś zdrowy na umyśle?
Nie rozumiem też Twoich tez jakoby PiS było partią anty demokratyczną, ponadto demokracja to nie jest najlepszy ustrój - Monako ma monarchię i są najbogatszym państwem w Europie i jakoś mieszkańcom tego księstwa demokracja po głowach nie chodzi tak jak Tobie. Nie rozumiem też zaściankowości PiS, co to jest Twoim zdaniem zaściankowość?

Dla mnie zaściankowość to jest w 21 wieku zabijanie dzieci nienarodzonych - czyli aborcja. Mamy 21 wiek, możliwości adopcji, możliwości oddania dzieci do ośrodków i rodzin zastępczych i w 21 wieku my problem rozwiązłości seksualnej młodzieży rozwiązujemy tabletkami wczesnoporonnymi i operacjami chirurgicznymi. Zabijanie dzieci to jest nowoczesność?
Tak postępowano w 16 wiecznej Francji właśnie jak dziś proponuje w Polsce PO czy Lewica. Dla mnie to są partie zaściankowe.

Widzisz...dla człowieka prawicowego, wolnościowego - człowiek jest najwyższą wartością. Jest czymś więcej niż bydłem, któremu Rząd musi organizować życie.
Dla człowieka prawicowego człowieczeństwo to coś więcej niż jedzenie, spanie i sranie. Człowiek ma idee, za idee potrafi ginąć, oddawać życie za honor i ojczyznę.
Dla Was - lewaków to jest całkowicie obce. Dla Was istotne jest Wasza wygoda i to że Państwo zorganizuje Wam życie - nawet to życie seksualne.
Państwo Wam wychowa dzieci w szkołach całodniowych (postulat Palikota), Państwo Wam da na życie zasiłki, Państwo Was wyleczy z chorób, Państwo Wam powie w jakim wieku będą chodzić do szkoły Twoje dzieci, czego będą się uczyły, co jadły w szkołach, jak srały i jak uprawiały seks jak wejdą w wiek dojrzewania.
To jest traktowanie człowieka jak bydło w zagrodzie. To jest zaścianek i prostactwo.
Ja się takiemu prostactwu sprzeciwiam bo jestem człowiekiem prawicowym.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
danielr9 napisał:
Lech Kaczyński pozabijał ludzi w samolocie TU154M?...
jakby oceniać procentowo winę to parę procent bz mu sie należało
za złamanie procedur np

a Ty ja byś to procentowo ocenił?

PS a cejrowski dostrzega ciekawe aspekty podróżując po świecie.
Może gejowatość jest czymś normalnym w przyrodzie w sytuacji przerostu populacji:
http://www.physicsoflife.pl/dict/calhoun's_experiment.html

(3) Socially withdrawn male 29 makes a pan-sexual approach to male 16 who he recently saw attacked. Note how one assumes the female role. Males exhibit sexual behaviour towards other males; you have rat homosexuality. They begin mounting the young.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Kaczyński nie ustala procedur lotniczych zarówno tych w lotnictwie cywilnym jak i wojskowym.
To kancelaria Premiera (Donald Tusk) organizowała ten lot jeśli chodzi o dobór samolotu i załogę.
Sama katastrofa byłą zaś spowodowana wieloma czynnikami a największym były błędy pilotów, brak hermetyczności kabiny, błędy kontrolerów lotniczych, nieprzygotowane lotnisko na wypadek mgły (brak systemu ILS) i presja czasu na lądowanie (spóźniony start w Warszawie spowodował, że uroczystości się opóźniły jak TU154M już startował ze stolicy Polski).
Obwinianie prezydenta Polski za wypadek lotniczy w którym sam zginął to jakieś nieporozumienie i świadczy o wyjątkowej złośliwości i jadzie nienawiści w jego stronę.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
wielu ludzi ginie w wypadkach, które sami spowodowali
tu, jak mówisz był czynnik opóźnienia a może i mobbingu

P.S. a co myślisz o eksperymencie Calhouna ? Czy stąd się biorą geje?

calhoun-experiment.jpg
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
danielr9 napisał:
Widzisz...dla człowieka prawicowego, wolnościowego - człowiek jest najwyższą wartością. Jest czymś więcej niż bydłem, któremu Rząd musi organizować życie.
Sedno !



AaronH napisał:
Akurat stosunek Cejrowskiego do homoseksualistów jest chyba najmniejszym problemem związanym z tym człowiekiem. Cejrowski jest chyba najbardziej obłudną sobą jaką można sobie wyobrazić. Jeździ po świecie, poznaje inne kultury, korzysta z wolności przemieszczania się, po czym we własnej ojczyźnie wspiera PiS, najbardziej zaściankową, anty demokratyczną i chcącą zamknąć ludzi w naszym kraju opcję polityczną. Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda. Poza tym, nie zapomnę mu tego, że pod pałacem prezydenckim stał z krzyżem w ręku broniąc Lecha Kaczyńskiego, który pozabijał tych ludzi w samolocie pod Smoleńskiem. Inteligentny, pyskaty, mądrala, filozof i awanturnik.
Stosunek jest raczej przedmiotem tego tematu. Tak jak poruszone kwestie argumentacji. Wszystko co ponadto napisałeś Aaronie H dotyczy osoby WC a to nie jest celem. Załóż sobie osobny temat o
Panu Cejrowskim :)

PANOWIE TEMAT NIE JEST O SAMOLOCIE I KACZYŃSKIM
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
danielr9 napisał:
i w 21 wieku my problem rozwiązłości seksualnej młodzieży
Ha, ha, ha. Od zawsze nastolatkom chodził seks po głowie, od zawsze. W XXI wieku zamiast edukować zostawiamy dzieci i młodzież samym sobie. I później są efekty.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Homoseksualizm jest zboczeniem a nie czymś normalnym wiec pytanie pyłków pozostaje czy chcemy tolerować lobby homoseksualne czy nie. Ja uważam że nie można tolerować czegoś co jest nie prawda lub przedstawia fałsz.
 
Do góry