Wódka + Tiger

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
z tigerem piłam, nawet dobre.


Dobry jest też WŚCIEKŁY PIES.

* wódka
* sok malinowy (taki jak do piwa jest najlepszy)
* tabasco

Kieliszek wypełniony w 3/4 wódką uzupełnić sokiem malinowym (musi być gęsty). Sok nalewać powoli po brzegu kieliszka, wtedy opadnie na dno i powstaną dwie warstwy. Do każdego kieliszka bardzo powoli wlać od kilku do kilkunastu kropli czerwonego tabasco w zależności od gustu i wielkości kieliszka.

Drinka należy wypić na jeden raz, lecz powoli, aby wszystkie smaki były wyczuwalne, a sok malinowy delikatnie złagodził ostry smak tabasko

Pycha. :D

syrop malinowy, koniecznie syrop, bo sok jest za zadki i sie od razu z wodka miesza




Starogardzka mówisz? Mówie, obecnie mam 3,70zł. Zgubiłem portfel, a jutro impreza :) 20zł już skołowałem żeby dać na składke szampany i inne takie, ale wódka osobno...

No wiesz ostatnio pilem Polestar z Lidla za 11.50 ale zeby to byl szal to bym nie powiedzial. Jak znasz dobra meline to i zanzą mozna sylwka opic, ale jak nie znasz to trzeba uwazac zeby ci jakiegos dynksu nie sprzedali. No i tego to juz z tigerem nie mieszaj. Wsciekly pies jest dobry do wodki slabej jakosci, bo nie czujesz jej smaku, ale wodka+syrop+tabasco=30 zlotych.

Ja to chyba jutro kupie ze 3 szampany i tyle. Ale ja to ide na balety z kobita wiec musze byc w miare trzezwy i dobrze wygladac.
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
No to jak juz bede mial kase, to wypije 2kieliszki tigera+2 kieliszki wodki do literatki, albo po prostu 50/50 % do butelki :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Najprostszy przepis to turbokola, wódka zmieszana z coca-colą (osobiście wolę Pepsi). Proporcje zależą od upodobań i wytrzymałości ;)

turbokola- wódka+ cola ? :) My zawsze mieszamy tanie wino np. Mazol + cola :D

Intrygujący temat ;) . Słyszałem o naparach z alkoholi, ale szczegółów nie znam. Działa o tyle szybciej, że od razu działa na mózg, natomiast przy klasycznym piciu alkohol najpierw musi zostać rozprowadzony po krwiobiegu.

Spuszczałeś kiedyś wino z butlaka, ale nie chciało schodzić? Z kumplem 15minut próbowaliśmy tak spuścić, zakończyło się prawie nie powodzeniem, prawie bo jak wyszliśmy z piwnicy to chodziliśmy nieco chwiejnym krokiem :D Ale ostatecznie wnerwiliśmy się i wylaliśmy normalnie wino do garnka bez rurek itp. :D
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Ok, mam tigera. Mam 13,70 na wodke, ktos mi dorzuci do tej starogardzkiej :) ten tiger ma byc z gazem, czy wygaazować go?
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
ta turbocola jest za:cenzura:is*a pije na kazdej imprezie rockowej... ale ja na to mówie Emojabol... XD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
My ze znajomymi na dzisiejszy wieczór planujemy ubarwić nieco sobie życie i całą imprezę na drinkach jechać, znaleźliśmy mnóstwo przepisów i mamy nadzieję, że damy rade każdego spróbować :D Oczywiście będzie też "Małysz" (wódka z red bullem albo innym podobnym).
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Tiger jest, wódka jest. Wieczorem mieszam i piję. Mój pierwszy raz ;D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No to życzę wszystkim fajnej fazy i ogólnie udanej zabawy sylwestrowej:)
Tylko nie wytnijcie zgona :D
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ja sie ostatnio przekonałem ze 0,7 na dwoch w 15 min tez ładnie tłucze :D
Sztuka polega na tym żeby do wódeczki dorzucić jeszcze browar, wtedy to wymiata w różne strony :D ale dzisiaj nie próbuję elegancko chwytam za flaszkę Żołądkowej dobiję się szampanem najwyżej będą mnie kumple do domu nosić.
No to życzę wszystkim fajnej fazy i ogólnie udanej zabawy sylwestrowej:)
Tylko nie wytnijcie zgona biggrin.gif
I na wzajem ;)
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
No to życzę wszystkim fajnej fazy i ogólnie udanej zabawy sylwestrowej:)
Tylko nie wytnijcie zgona :D

Dołączam się, szczególnie do tego pogrubionego. A jeśli jednak tak się stanie,
upewnijcie się, że znajomi nie mają cyfrówek ani aparatów w komórkach :lol:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja wiem, że jeżeli wytnę zgon to koledzy będą dobroduszni i sobie znowu na chwilę "pożycza" wózek od sąsiada i odwiozą do domu :D W tamtym roku mieliśmy taxi taczki :p Na szczęście nie ja korzystałem z tych usług :p
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Ja mam w planie przespanie się w dowolnym miejscu chaty. Oby nie łazienka czy kominek. Może być nawet spiżarnia kolegi xD
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Ja wczoraj przyjąłem dobrze ponad 0,5l<nie wiem ile,ale każdy przyniosł 0,5l wliczając dziewczyny,które piły co 3 kolejke> i nic mi cholera nie było
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Połączenie wódki z napojem energetycznym jest dosyć ryzykowne. Nie powiem, żeby mi nie smakowało, ale za dużo tego lepiej nie pić, bo wtedy ciśnienie znacznie się podwyższa, a to może nie skończyć się tak dobrze.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Tego typu drinki są bardzo dobre, ale faktycznie niezbyt zdrowe, także może lepiej z nimi nie przesadzać. Ja chyba jednak nadal pozostanę wierna Wściekłym Psom i Mohito. Wóda z Redbullem jest dobra raz na jakiś czas, ale nie na każdej imprezie.
 

muspat

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
1
Kupcie sobie wódkę i browary, zróbcie uboty, szklanka piwa a w niej zatopiony kielich wódki, wsadzasz rurkę do kielicha i wypijasz wszytsko na raz, kopie dobrze po trzech już można mieć nieźle :D
 

magdalenka6

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Uboty nie nadają siię na zwkłą małą impreżę ze znajomymi.... A co do wódki z tigerem, to ja piję tylko ak idę na imprezę do klubu
 
Do góry