Wódka + Tiger

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Siemkuś. Nie mam hajsu na jutrzejszą noc. Chcę kupić tanie pół litra - raczej soplicę - i do tego tigera. Kumpel mówi, że pije w ten sposób - bierze małego łyka tigera, trzyma go w japie, większego wódki, łyka i później zapija tigerem. Pił ktoś tak? Może jakieś inne sposoby jak tanio się napić :) ?
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Popijając tigerem nie piłem częsciej popijam piwem, ale piłem zmieszany tiger z wódką ;) Niebo w gębie i ładnie bierze, chodz jak ktos jest studnia to i to będzie mało.

Pozdrawiam i życzę Szczęsliwego Nowego Roku.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Dokładnie nie wiem bo zawsze robilem to juz po paru głebszych, i zawsze w litrówce, wydaje mi sie że szedł cały ale wczesniej trzeba upić :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jak masz słaby łeb to cię powinno pozamiatać po 100 wódki i puszce tigera :D
Ja tam wolę tradycyjne sposoby zawalania się :D
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Dajesz do literatki 2 kieliszki wodki i 2 kieliszki tigera i szybko lykasz po calej flaszce bedziesz nawalony a na nastepny dzien nowka zero kaca :p Zawsze tak pije i polecam^^

Polecam rowniez piwo przez rurke- po 5 masz odlot a cenowo i smakowo tak samo (zreszta zalezy od gustu).
Jesli chodzi o drinki to dobre tez jest kupic pol piwa do tego setke wodki i do pelna (kufel 0,5l) nalac coli tylko to tak strasznie nie kopie:)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
A nie lepiej tak:
wypić pół litra następnie spożyć 3 browarki i człowiek jest zalany jak pies. Nie tak dawno się o tym przekonałem.
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Najprostszy przepis to turbokola, wódka zmieszana z coca-colą (osobiście wolę Pepsi). Proporcje zależą od upodobań i wytrzymałości ;)
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Mozna tez pic wode tak, ze sie bierze kielicha i trzyma w pysku przez 20 sekund, z reszta im dluzej tym lepiej. Kopie za:cenzura:iscie ale trzeba miec zdrowie zeby tak trzymac, ja nie moge bo bym sie zrzygal.

A z tigerem to ja zawsze kupuje litrowego, upijam albo odlewam pol, wlewam w to 0,5 Starogardzkiej i jest za:cenzura:iscie.

Soplicy do tigera nie polecam(mnie nie smakuje), ale to juz od gustu zalezy. No i starogard jest tanszy. Za dwie dychy masz komplet starogard+tiger.

Udanego sylwka zycze!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Intrygujący temat ;). Słyszałem o naparach z alkoholi, ale szczegółów nie znam. Działa o tyle szybciej, że od razu działa na mózg, natomiast przy klasycznym piciu alkohol najpierw musi zostać rozprowadzony po krwiobiegu.
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
z tigerem piłam, nawet dobre.


Dobry jest też WŚCIEKŁY PIES.

* wódka
* sok malinowy (taki jak do piwa jest najlepszy)
* tabasco

Kieliszek wypełniony w 3/4 wódką uzupełnić sokiem malinowym (musi być gęsty). Sok nalewać powoli po brzegu kieliszka, wtedy opadnie na dno i powstaną dwie warstwy. Do każdego kieliszka bardzo powoli wlać od kilku do kilkunastu kropli czerwonego tabasco w zależności od gustu i wielkości kieliszka.

Drinka należy wypić na jeden raz, lecz powoli, aby wszystkie smaki były wyczuwalne, a sok malinowy delikatnie złagodził ostry smak tabasko

Pycha. :D
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Starogardzka mówisz? Mówie, obecnie mam 3,70zł. Zgubiłem portfel, a jutro impreza :) 20zł już skołowałem żeby dać na składke szampany i inne takie, ale wódka osobno...
 
Do góry