Wódka na wesele

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Siema, mam takie pytanie: jaką wódkę na wesele najlepiej kupić? Musi być droga czy wystarczy coś tańszego?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Można kupić 2-3 rodzaje i dać gościom możliwość wyboru ale wybierać będą tylko na początku ;)
 

sqwerta

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że każda byle schłodzona będzie dobra, aczkolwiek najczęściej widuję żubrówkę białą na stołach ;)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem ważne żeby była dobrze schłodzona! Nikt nie lubi pić ciepłej wódki
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Tak jak piszą wyżej :) grunt to schłodzona a jaka to chyba naprawdę obojętnie jak chcesz kupić tańszą to najwyżej kup 2
 

anulka2900

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
9
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się wódka z średniej półki. Na pewno nie radzę kupować jakiejś bardzo taniej, bo niestety, ale goście zazwyczaj to krytykują. Bez sensu jest też kupować bardzo drogą.
 

alutka52

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
My mieliśmy żubrówkę białą. Ludzie chwalili sobie ją bardzo.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Moim zdaniem jeden rodzaj ładniej wygląda na stołach. Jak napisał ktoś wyżej Stock jest w miarę. Ma ładne butelki i cena przystępna.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
my na początku też myśleliśmy o stoku ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na polanina z grawerem. Już będziemy mieli z głowy zawieszki na wódkę :)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Gressil napisał:
Można kupić 2-3 rodzaje i dać gościom możliwość wyboru ale wybierać będą tylko na początku ;)
byłem kiedyś na weselu,co podali pod koniec,taką wódkę na bazie "ruskiego spirtu"
Jak się bawić ,to się bawić,wódka musi być przednia

Gdy Jezus zamienił wodę w wino,starosta weselny był w szoku,że do końca zachowano dobry trunek prawda?
 

Martyna Miso

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
1
Często na weselach widzę Stock albo Pana Tadeusza. Chyba najlepiej cenowo wychodzą i mają ładną butelkę i dlatego najcześciej są wybierane.
 
M

malgorzatakonik

Guest
a np takie z grawerką? z inicjałami butelki weselne, teraz kazdy chce miec ladniejsze od innych, indywidualne butelki. Mi osobiscie takie wyrózniajace sie podobaja mi sie najbardziej.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
moja narzeczona właśnie namawia mnie na taka z grawerką z polanina i chyba koniec z końców się na nią zdecydujemy. W sumie na alkoholu nie ma co oszczędzać.
 

rPKOKO

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
my taka kupiliśny o jakiej mówi focus32. Butelka bardzo elegancko wygląda.
 
M

malgorzatakonik

Guest
a z jakiej firmy? Bo ja jeszcze z moim partnerem nie podjeliśmy decyzji, a chciałabym mieć najbardziej stylowe i eleganckie butelki, może na targi się jakieś wybierzemy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
A na grzyba Ci najbardziej stylowe i eleganckie? Dla mnie liczy się raczej zawartość, a ta powinna być... doskonale schłodzona. :D
 
Do góry