woda w kolanie

J

Joker01

Guest
jak odczuc ze sie ma wode w kolanie?
trenuje 3 lata pilke reczna i mam taki bol jakiego jeszcze nie mialem.. nie czuc ze to jest ze stluczenia i sie boje ze to woda...
co sie stanie jak sie okaze ze to woda w kolanach??
i moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc o co chodzi z ta woda ... co to za woda? jak to wyglada?
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
to nie zadna woda(chyba) ja swojego czasu jak trenowałem piłke nozną to wiekszość mojego zespołu miało MARTWICĘ to polega na tym ze jak sie szybko rosnie i czesto i meczaco trenuje to w tedy masz za malo minerałów albo za dużo bo moj kumpel np pil w tedy duzo mleka bo tak mu kazal lekarz to bylo jeszcze gorzej.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
jak odczuc ze sie ma wode w kolanie?
Jest widoczny obrzęk
i moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc o co chodzi z ta woda ... co to za woda? jak to wyglada?
Przez ściany naczyń krwionośnych przenikają płynne składniki osocza i gromadzą się w tkankach i jamach ciała.
Jak to dokładnie wygląda? Jak spuchnięte kolano :)
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
moja św. pamięci babcia [*] miała wodę w kolanie i wygladało to tak jak piłka do tenisa lubiłem sie tym bawić :p
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Bawiłeś się kolanem babci?!...
Ja też miałem wodę w kolanie ale trudno mi to porównać do piłki tenisowej

edit
Na przyszłość - martwica to nie jest niedobór minerałów tylko obumarcie jakiś narządów albo tkanek...
 
J

Joker01

Guest
no to możliwe, że mam martwice.. jak jej zapobiec?


ps. a wiezadlo obok kostki mam tez chyba rozerwane... tak mi przynajmniej powiedziano... boli mnie tu juz z tydzień.. To koniecznie to? Czy co jeszcze może być?

Oczywiście pójdę do lekarza, ale niestety lekarz, do którego chodze jest na urlopie, do 4września.
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
no to idz do innego to bardzo powazna sprawa jak to martwica i nic wiecej to to mija z czasem mozesz sobie tylko jakies masci kupic jak masz cos zerwane zeby zmniejszyb ból ja kiedyś ze zerwanym miesniem uda gralem i zylem ;p
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
no to możliwe, że mam martwice.. jak jej zapobiec?
Zapobiec czy leczyć? Idź do lekarza, to on po pierwsze postawi diagnozę; my nie możemy Ci powiedzieć co Ci dolega.
tylko jakies masci kupic jak masz cos zerwane zeby zmniejszyb ból
Lekarz powinien o tym decydować. A jak leczona jest Twoja kostka? Masz zagipsowaną?
ja kiedyś ze zerwanym miesniem uda gralem i zylem
:mruga: :lol: Coś jeszcze?
 

Lady Lucyferia

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Też słyszałam,że mam wode w kolanie. Przeworóciłam się na lodzie, to było 4 lata temu. Siniak po miesiącu zniknął, ale dziś jak klękam, jedno kolano przeszywa mi straszny bol. Tzn to zależy od ustawienia kolana, bo nie zawsze boli. Dodam, że ja nic nie trenuje i również, nie wiem co oznacza "woda w kolanie" Tylko słyszałam, taka diagnoze od mamy ;)
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
Lady Lucyferia napisał:
Też słyszałam,że mam wode w kolanie. Przeworóciłam się na lodzie, to było 4 lata temu. Siniak po miesiącu zniknął, ale dziś jak klękam, jedno kolano przeszywa mi straszny bol. Tzn to zależy od ustawienia kolana, bo nie zawsze boli. Dodam, że ja nic nie trenuje i również, nie wiem co oznacza "woda w kolanie" Tylko słyszałam, taka diagnoze od mamy
:mruga: :lol: Coś jeszcze?


moja mam po wypadku samochodowym miala to samo to jakis guz do lekarza i tyle jak juz ktos wyzej nadmienil nie jestesmy po studiach medycznych i nie umiemy ci powiedziec co tak na prawde sie dzieje w twoim kolanie
 
Do góry