wnerwiająca mnie dziewczyna

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Mam problem. Zakochałem się w pewnej pannie, ale okazała się zwykłą idiotką jak 90% chodzących po chodnikach, a do tego straszną kłamczuchą.
Chcę o niej zapomnieć, jednak ona na siłę chce abym o niej pamiętał. Nie działa nic:
- nie odzywam się do niej to bombarduje mnie na stacjonarnym cały dzień, aż odbiorę,
- mówiłem jej z kulturą żeby dała mi spokój; mówiłem, że ma wypier***** i nic...
- wyjdę gdzieś na imprezę to od razu się do mnie przyczepia i robi wielki cyrk,
- siedzę w domu to jeśli ona to wie, to dzwoni mi do domu, aż otworzę,
- już nawet posunąłem się do spalenia wszystkich rzeczy od niej- na jej oczach, z myślą, że się odczepi,
Jednak wszystko na nic...

Dziennie dostaję ze 100 smsów jak jej zależy i, że chciałaby jeszcze jedną szansę. Już nie wyrabiam... dzwoni w dzień, dzwoni w nocy. Dzwoni co jakiś czas ciągle.

Robi absolutnie wszystko, abym tylko o niej nie zapomniał... jeździ do moich rodziców( dobrze zgaduje się z moją matką); jak jakąkolwiek chcę poznać i ona to zobaczy- to podchodzi i udaje moją dziewczynę, ciągle dzwoni, ciągle przychodzi.

Już nie wiem jak mam jej to wyjaśnić, że ma się ode mnie oczepić. Może ktoś ma jakiś pomysł?
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
nie odbieraj, nie otwieraj drzwi, bo ona wie że w którymś momencie jednak obierzesz ten telefon, otworzysz drzwi, wystarczy tylko odpowiednio długo dzwonić. w końcu może jej się znudzi. swoją drogą ta dziewczyna musi być jakaś chora że tak się zachowuje.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Ale jak mam nie otwierać drzwi? Na stacjonarny telefon dzwonią ludzie z pracy, znajomi, rodzina... i ona. Jeśli odbiorę od niej to zaraz jest u mnie. Dzwonek muszę mieć, bo jak ktoś przyjdzie to muszę to słyszeć... tylko, że ja nie wytrzymuję dłużej tego dzwonienia niż 10min...

Nawet jak z pracy wracam to ona wie kiedy i zawsze muszę jej twarz widzieć...
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak dzwoni do drzwi, a wiesz że to ona - słuchawki na uszy i puszczasz muzę aż zagłuszy dzwonek całkowicie ;)
Telefon? Możesz zablokować jej numer w sieci, ew. usunąć z kontaktów i zablokować połączenia przychodzące od niezapisanych numerów.
Jak wracasz z pracy, to też słuchaweczki, okularki, mijasz nic nie mówiąc.
Jak próbujesz poznać kogoś nowego, a ona po prostu nie daje ci żyć, ignoruj dalej. Udawaj, że jej nie ma. Jak będzie łapać za rękę to nawet na nią nie patrz, wyszarpuj rękę i rozmawiaj dalej. A mamuśce powiedz, że twoja ex jest umysłowo chora i jeżeli chcą rozmawiać, to nie o tobie.
Nie wiem jak ci pomóc, laska jest na prawdę chora o_O Ignoruj, da sobie spokój.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
oj oj taki mądry Adaś formowiskowy, a ma problem z głupią panną? :p no pliss, no ale jesli jakims cudem to nie prowokoacja, to zaciśnij zęby i olewaj ją kompletnie, całkowicie do skutku, bo jakiekolwiek emocje, negatywne nawet, działają na twoja niekorzyść, najlepsze co mozesz zrobic jest totalna olewka, traktowanie jej jak powietrze. :]
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Idź na policję, że nachodzi Cie jakaś wariatka, złóż pozew do sądu i dostanie nakaz zbliżania się do Ciebie.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
policja. ew wykorzystaj do seksu, przynajmniej bedziesz cos mial z tej sytuacji. ale uwazaj, bo teraz bardzo latwo o gwalt posadzic.
 

odAdoZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
212
Punkty reakcji
5
Mam problem. Zakochałem się w pewnej pannie, ale okazała się zwykłą idiotką jak 90% chodzących po chodnikach, a do tego straszną kłamczuchą.
Chcę o niej zapomnieć, jednak ona na siłę chce abym o niej pamiętał. Nie działa nic:
- nie odzywam się do niej to bombarduje mnie na stacjonarnym cały dzień, aż odbiorę,
- mówiłem jej z kulturą żeby dała mi spokój; mówiłem, że ma wypier***** i nic...
- wyjdę gdzieś na imprezę to od razu się do mnie przyczepia i robi wielki cyrk,
- siedzę w domu to jeśli ona to wie, to dzwoni mi do domu, aż otworzę,
- już nawet posunąłem się do spalenia wszystkich rzeczy od niej- na jej oczach, z myślą, że się odczepi,
Jednak wszystko na nic...

Dziennie dostaję ze 100 smsów jak jej zależy i, że chciałaby jeszcze jedną szansę. Już nie wyrabiam... dzwoni w dzień, dzwoni w nocy. Dzwoni co jakiś czas ciągle.

Robi absolutnie wszystko, abym tylko o niej nie zapomniał... jeździ do moich rodziców( dobrze zgaduje się z moją matką); jak jakąkolwiek chcę poznać i ona to zobaczy- to podchodzi i udaje moją dziewczynę, ciągle dzwoni, ciągle przychodzi.

Już nie wiem jak mam jej to wyjaśnić, że ma się ode mnie oczepić. Może ktoś ma jakiś pomysł?
haha! masz za swoje :p kozaku.... :D
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Dziś wieczorem pada deszcz i jej nie było jeszcze... może jej minęło :D

Może ją coś uderzyło- auto, piorun, czy samolot dla mojego szczęścia i spokoju.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Jutro mnie nie ma cały dzień w domu, czyli znów będę zadowolony :D

A poza tym- skoro jej nie ma to może złamała nogę, czy cuś.
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
Po prostu nie bądź już kulturalny i może dosadniej jej powiedz, żeby się "odczepiła" ;)
 

Krystos

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
103
Punkty reakcji
15
Adaś nie pękaj, weź max urlopu ile Ci tam przysługuje i wpadaj do mnie. Będziemy chlać na umór.
 
Do góry