Włosy

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja też mam przesuszone włosy.Jedyne co z nimi robię to farbuję, nie używam prostownicy, suszarki itp.Ale w dzieciństwie nie farbowałam i też mi się niszczyły, więc nie wiem czy to ma aż taki duży wpływ.Używam dobrych szamponow i odżywek.Głownie Gliss Kurr, Dove, Pantine.Raz na jakiś czas maseczkę(obecnie timotej).No i oczywiście jedwabiu.Ten kosmetyk jest rewelacyjny, nie ścinałam chyba rok zanim końcówki zaczęły mi się niszczyć.Teraz mam trochę rozdwojone, ale zamarzyły mi się długie loki wię dopoki nie będą dłuższe niż chcę nie mam zamiaru ścinać.Na szczęścia na kręconych nie widać :) .
Jeszcze polecam linię do włosow rozjaśnianych dove.Bardzo mocno regeneruje i uratowała kiedyś moje włosy.
 

ewelinawww

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajemnica :)
Cena kosmetyków Wax" to ok 20 zł, ale są naprawdę bardzo wydajne..

Dobry na włosy jest też skrzyp w tabletkach.. :)
Narzie spróbuję z naftą i maseczką z zółtek, a potem zobaczymy :)

A właśnie "Gliss kur" jest rewelacyjny, sama używam, najbardziej mi podchodzi :*
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Skrzyp zażywam mam taki z witaminami i mikroelementami :) Przynajmniej włosy po niem nie wypadją!
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
hmm ja polecam jedwab do włosów i odżywkę z dove taką w kremowym opakowaniu. sama jej używam i jestem bardzo zadowolona :lol:
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
A jaka jest mniej więcej cena tych kosmetyków Wax?
napewno jest wydajny a cena ok 30zł.
Dziewczyny nieprzejmujcie sie tak tym do jakiego koloru włosów jest przeznaczony.

hm serum z avonu nie jest dobrym wyborem, to taki pozorant, ktory tylko skleja włosa. Heh słowem ładnie to wygląda na chwile no i ładnie pachnie, ale potrafi zrobic wiecej szkody niz dobrego.

No i dalej uzywam odzywki "moc bursztynu" z farmony, nawet niezla, w koncu wlosy sie poprawiły, przez mature i stresy mi wypadały bardzo:( ale teraz juz jest dobrze, wiec polecam tą odzywkę, zostawia ładny połysk na włosach. Nie zauważyłam przetłuszczania. Zapach neutralny. Cena nie wiem. bo znalazłam na pułcem.

Heh a o jedwabiu, mozna sie w nim zakochac, tylko ze moje włosy sie uzależniają:) i nie uzywam prawie w ogóle.
Jak chodzi o włosy to pytać.
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ja sobie w końcu kupiłam Elseve i odzywkę i szampon, te w żółtych opakowaniach i naprawde fajne jak narazie :) Prrzynajmniej moje włosy nie sa już w dotyku jak siano heheh
 

the broken dream

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
polecam szampon Nivea Straight & Easy jest nprawde skuteczny, zapobiega przesuszeniu sie włosów i nadaje super gładkosc bez prostownicy :p
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
A ten jedwab, o którym tak często słyszę, to mozna normalnie w drogerii kupić? Byłam w rossmanie i szukałam. Nie wiedziałam czy ten Glisskur Płynny jedwab to jest to samo? Wiem ze niby w nazwie jest ten jedwab, ale to mogło chodzic, ze przypomina czy coś, bo te okreslenia na kosmetykach są mylące.
Jeszcze jedno- jedwab nadaje sie do włosów przetłuszczających sie?
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
przetłuszczające? hm no tak ostatecznie to mógłby przejsc jedwab, ale na koncóki, które z reguły sie wolnej przetłuszczają.
Ale wiadomo ze jezeli bedziesz go duzo uzywac to włosy sie beda bardziej przetłuszczać.
Hm dostępność do jedwabiu jest duza, nie koniecznie w rossmanie,(chociaz tam widziałam całą linię kosmetyków firmy "biosilk" a tej firmy jedwab jest najbardziej popularny.) ale w zwykłej drogeri albo w sklepie kosmetycznym, na alegro albo u fryzjera. Ten z gliskura to nei to samo, a co do działania zdania są podzielone. Jednym słuzy innym nie zabardzo.
Mozesz wypróbowac, buteleczka nie kosztuje duzo, jak bedzie CI szkodzic to poprostu przestaniesz go używać. ;)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
W niektórych rossmanach widziałam jedwab, ale dopiero od niedawna.Ja kupiłam w AC pharm, a raz w sklepie fryzjerskim
 

Froolters

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Łukowa
Płynny Jedwab Gliss Kur'a jest bardzo dobry.
Osobiście nie używam, bo mam bardzo ładne włosy, których wszyscy mi zazdroszczą. :p
Na szczęście, by były w takim stanie wystarcza regularne mycie i rozczesywanie.
Unikam także jak ognia suszarki.
Tylko na specjalne okazje suszę.
Prostuję tylko w nagłych wypadkach - gdy po naturalnym wysychaniu coś się wywinie nie w tę stronę, w którą powinno.
Nie używam też żadnych kosmetyków do nich prócz od czasu do czasu pianki, by je uklepać.
Naturalnie włosy czują się najlepiej. ;)


Ja używam serum i uważam że jest bardzo dobre. Miałam bardzo zniszczone i suche włosy. Kiedy zaczęłam je używać końcówki się polepszyły i doszły poprostu do porządku :D . Później przestałam używać bo poprostu kasy na to nie miałam ale znów zaczynam kurację bo moje kudły wyglądają jak sierść. :p
 

montra

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
łódzkie;D
A ja myślę nad takim sposobem...Chcę jutro kupić szampon i balsam z gliss kura oil nutritive, bardzo lubię tą firmę i wlosy mam chyba po niej najlepiej wyglądające xD moje wlosy są sianowate, puszące się i baardzo kręcone...mialam wcześniej balsam z gliss kura z jedwabiem i jak rozczesalam z nim wlosy to fajnie się skręcily i wogóle go nie splukiwalam. Teraz chcialabym zrobić to samo, ale nie iwem czy jak nie spluczę balsamu to może się coś stać z moimi wlosami? Zniszczą się?...Czy wy też nie splukujecie odżywekk do splukiwania? Proszę o odpowiedź:(
 

kayako_mafia

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Radom
Siemka.
NO u mnie ten sam problem..Od prostowania moje włosy wyglądają "jak siano". Masakra.! :bag: :bag: :bag:
Teraz już się odzwyczailam ich tak baardzo prostować i staram się tego unikać :D Ale..jak narazie specjalnych efektów nie widać. Może od NIEprostowanie czasami stają się prościejsze niż naturalnie.
Mi ogółem "fale" zaczęły sie robić same gdzieś od 2 lat.. :( Wcześniej miałam prościutkie ładne wloski..no ale niestety.;'(



PozdrO. ;)) ;]
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Przed prostowaniem nakładaj odżywkę chroniącą przed wysoką temperaturą to możesz prostować a teraz to nakładaj odzywki nawilżjące.
 
Do góry