Włosy

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Goszka wiele rzeczy może łączyć.
Jak się okazuje nawet włosy. :D

Rok temu miałam czarno Granatowe. :D
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Kucyk,albo upięte. Zastanawiam się nad grzywką... Raz już miałam, ale to była inna fryzura i był szok :/ Ale mnie kusi.... :]
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
proste, prawie po pas, grzywka na lewy bok, prawie zawsze związane- bo mi tak wygodnie...
żadnej zmiany nie planuję, chyba, że troszkę skrócę... xD
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
włosy mam wycieniowane, najdłuższe sięgają za łapatki, grzywka za brwi, włosy lekko się falują ;DD - uwielbiam je <33

zapuszczam mniej więcej do pasa, zastanawiam się ciągle nad grzywką ;DDD
i lubię chodzić w związanych w kuca włosach :}
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Ja mam włosy czarne, ostatnio coś mi jaśnieją i robią się ciemnobrązowe <_<
Takie do ramion. No i grzywkę też mam, ale nie dlatego, że chcę, tylko, że mam wysokie czoło i trzeba zakryć :p

Najbardziej lubię fryzurę: włosy podpięte klamrą :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no patrzcie. :D żadnej dziewczynie się nie podoba żel na włosach? :D witam w 'klubie' :p .
Mi też się to nie podoba ;) .
Tak, rzeczywiście gliss kur , to dobra firma, zarówno szampon jak i odżywka mi odpowiada. ;p
Ale ten balsam z indoli się sprawdza, również, ;D jak na moje włosy, ;p
I też myję codziennie.
A dzisiaj poszłam w moich lokach, bo nie wyprostowałam, ale się wszyscy dziwnie patrzyli :lol:
 

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Ja mam lekko pocieniowane wlosy do klatki piersiowej grzywkę noszę na boku...
Obecnie chodze zarosnieta. Jakis czas temu nosiłam na polokragło grzywke która z jednej strony była bardzo króciutka.

Na co dzien chodze w wyprostowanych włoskach. Jednak ostatnio zaczełam chodzic w rozczochranych falach i opasce a wszystko to spowodowane brakiem czasu.

A chlopaczków lubie w włoskach ostrzyzonych na lekkiego irokeza i aby wloski byly postawione na zelu :)
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Zależy komu jakie pasują.Musiałabym zobaczyć twarz i dopiero ^^Ja mam jak narazzie z grzywką i włosy za ramione.Ale i tak idę jutro lub w następnym tyogdniu do fryzjera
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
A jak mam brązowe (taki ciemny blond) loczki ścięte w trójkąt, którego "czubek" kończy się gdzieś w połowie pleców. U mnie grzywka raczej nie wskazana.
Wg. mnie dużo zależy od wyglądu twarzy czy fryzura pasuje, czy nie, czy grzywka będzie ładnie wyglądać, czy też nie.
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Mam długie włoski, do pasa, blond, grzywka na bok :D, pocieniowane
Są lekko falowane co mnie bardzo drażni xD
Dlatego używam szamponu Nivea ' bez prostownicy, wystarczy wysuszyć'

U chłopaków irokezik, lub obstrzyzone, ewentualnie takie do uszu.
 

Myosotis

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Rybnik
Wychodowałam sobie długie, blond włosy. Jakiś czas miałam grzywe na bok, aktualnie zapuszczam ją, bo chce mieć długie włosy, bez żadnej grzywki. Cześciej mam rozpuszczone, niżeli upięte.
Co do włosów u chłopaka, to uwielbiam długie.
Jak czytam teksty, co poniektórych, to aż 'mi nos się czerwieni'.
"bo długie włosy sa zazwyczaj tłuste albo sianko" - ehehehe. Oj, ludzie, ludzie. A czy pisząc te słowa, tutaj na forum, brało się pod uwage fakt, iż się w tym momencie uogólnia? Drodzy! Ile razy spotykam dziewczyne, która ma długie i tłuste włosy. I co? Uważam nadal, że długie, przeważnie są tłuste? Bzdura. Nie uogólnia sie poprzez małe wyjątki.
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
kolor to ciemny blond/jasny braz. taki nijaki. ^^
a jak jestem scieta..no wiec. mam taka grzywke do oczu.
i takie dziwne sa sciete..tj odrastaja po mojej dawnej fryzurze. wiec sa z jednej storny ktorkie a za chwile długie..
takie dzikie :D

a co do fryzury chłopakow to uwielbiam jak chłopacy maja takie włosy do ramion.. xD
nie podoba mi sie jak chłopak jest ściety na łyso albo ma jakies dziwne wzroki takie wyciete[chyba wiecie o co chodzi nie?xD]
no..to tyle. ^^
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ja mam tak zwany bałagan na głowie, czyli postopniowane włoski kasztanowe do ramion. Z grzywką.

A u faceta to albo 3 mm jeżyk albo dłuższe żeby można się było w nich bawić... Ale nie długie, tylko taka męska krótka fryzurka.
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
a ja mam włosy brązowe, do ramion bez grzywki.
a u chłopaków lubie krótkie, brązowe lub blond włoski. Nienawidzę jak chlopak ma długie włosy :p
 

~NiNa~

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Ilawa
wlosy mam jasnobrazowe. pod spodem wygolone na 6mm, a z wierzchutakie za uszy:D
A chlopcy na lyso:)
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Ja mam włosy średniej długości, z dłuższą grzywką na lewą stronę, zazwyczaj mam je w kucyku lub jakoś inaczej upięte, ale planuje iść do fryzjera i jakoś inaczej je ściąć i może bym sobie grzywkę taką na skos zrobiła... :)
 

Moniczka ^^

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
podkarpacie ;)
Ja mam włosy za ramiona, tak coś do łopatek :D Wycieniowane, kolor- platynowy blond :p
Grzyweczkę też mam, ale raczej tak ją czeszę, aby jej nie było, bo już mi się znudziła :p
Codziennie używam odżywki, jakiejś włoskiej, ale nie pamiętam nazwy, w każdym razie z dodatkiem mleka :p
U chłopców podobają mi się naturalne, czyste i ładnie obcięte włoski. Bez żelów i tony preparatów na głowie :p Ewentualnie ładnie postawione na gumie :p
 

asiulka2016

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
moje włosy siegaja mi już za ramiona są falowane i krecone poprostu takie nijakie.. nie podobaja mi sie. Ale je prostuje ^^
codziennie.. Ciemny braz, chce miec czarne! xD I Grzywka z pazurkami. Ostatnio zastanawiam sie nad scieciem prostej grzywki ;x Co myślicie o takiej grzywce? I np. krecone włosy.. Ale to jak zapuszcze po pas..

U chłopaków włosy średnie ale tak by pasowały do twarzy lub krótkie ale naturalne ;d;d;d Tzn. bez jakis ulepszaczy żeli itepe xDD

tak jak juz któras dziewczyna napisała tez nie lubie tych niby 'irokezów'..

^^
 
Do góry