Włosy.

lindaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mój problem polega na tym, że moje włosy są zniszczone, łamliwe i wypadają.
Zapewne to skutki prostowania, kręcenia i farbowania.
Próbuje je odżywić, ale mało to skutkuje.
Farbowałam je na początku lipca, tyle że farbą bez amoniaku i pytanie brzmi, czy mogłabym je zafarbować teraz, farbą z amoniakiem? Bo chce, żeby kolor utrzymał się na dłużej, czyli by był trwały.
I co polecacie robić, by włosy były lśniące i zdrowe? Jak je odbudować?
 

Attachments

  • nelly.jpg
    nelly.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 10

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja kupuję odżywki w spreju dodatkowo. Trzeba tylko wybrać odpowiednią. I gdzieś jeszcze wyczytałam, ze przy wycieraniu włosów ręcznikiem po myciu nie trzeba ich trzeć a po prostu lekko wytrzeć, bo po myciu łatwo je podrażnić. Na skutki trzeba też niestety trochę poczekać, bo nie ma nic od razu.
Poza tym wypadałoby trochę je podciąć, żeby dać szansę im zacząć od nowa, bo tak to przecież rozdwojone końcówki niestety się nie skleją i żadne starania nic nie dadzą. No i oczywiście, jeśli chcesz mieć piękne i zdrowe włosy to musisz trochę przyhamować z prostownicą i lokówką i rzadziej farbować.

Co do samej farby to niestety nie pomogę, bo się po prostu nie znam.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Jest trwała farba bez amoniaku. Schwarzkopf chyba, takie różowe opakowania (nie mylić z garnierami do 28 zmyć)
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Teraz tą kolejną farbą tylko je dobijesz, najpierw zadbaj o nie a później możesz myśleż o farbowaniu.
 
Do góry