Włosy :)

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam. Mam bardzo zniszczone wlosy poniewaz stawiam je na gume. Ale rowniez z natury nie sa proste no i sa straznie sztywne. Uzywalem roznych odzywek i mleczek do wlosow ale malo daja jedynie zmiekczaja... Mogli byscie mi polecic jakies witaminki czy wspomagacze z apteki abym mial zdrowe wosy? Z grubsza chodzi mi o jakies cos przeznaczone tylko do wlosow... Z gory thx :eek:k:
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Najważniejsze, żeby zmiękczały.
Szampon i odżywka do włosów suchych i zniszczonych. Ja bym taki zestaw2 proponowała.
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Zmiekczaly czy nie... kiedys jak nie scinalem pol roku i sie scielem to byly zdrowe i nic do nich nie mialem, stawialem jak chcialem i byly boskie... ale problem w tym ze zdrowe nie sa :( wiec przychylam sie ponownie do pytania :p
 

raethe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
ZMIĘKŁY, ludzie.

Używaj porządnego szamponu [Garnier, Pantenee, niektóre Timotei. Nie wiem, które z nich mają w ofercie szampony dla mężczyzn] do tego odżywka z tej samej serii, tabletki ze skrzypem polnym, regularne czesanie włosów. I przestań walić na nie gumę, bo tylko je obciążasz. Za kilka lat będziesz łysy jak kolano.
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
i tak mam busz na glowie, sa bardzo ale to bardzo geste... a konkretnie? linki itp
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Połaź trochę po sklepach i poszukaj na półkach. A mojej rady nie lekceważ, bo wiem co mówię.
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
w sumie jakby zmiekczaly bylo by super, ae chodzenie dla mnie po sklepach i tymbardziej ze jestem chlopakiem to troche wstyd dla mnie, to bardziej dla kobiet jest... wiec bym wolal jakies linki czy cos co NAPRAWDE zmiekcza wlosy
 

raethe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
Pójście do sklepu to wstyd?
Człowieku, ja kupowałam uszczelki do baterii i przez myśl mi nie przeszło, że to jest dla mnie zbyt męskie i powinnam się wstydzić.
I ja Ci nie dam konkretnych linków do kosmetyków dla mężczyzn, bo ich nie używałam i nie mam zamiaru brać odpowiedzialności za to, że źle Ci poradziłam. Ale jeśli nie przeszkadza Ci migdałowy zapach [no w sumie to w składzie nie ma migdałów, ale dla mnie to i tak pachnie jak migadł :E] to kup TEN szampon.
Ja go używam od jakiegoś czasu i włosy mam miękkie, zdrowe i takie tam.

Tak poza tym, to może powinieneś ściąć włosy na jeża. Bo nie wiem na ile odratujesz te zmaltretowane, które masz teraz.
 

Tomek_3City

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
A ja polecam kosmetyki do wlosow SATINIQUE. Sam uzywam od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolony. Fakt ze nie sa super tanie, no ale po wielu probach z tanimi szamponami stwierdzilem ze wyrzucam tylko pieniadze w bloto wiec moze warto raz a dobrze zainwestowac. Niestety nie dostaniesz tego w zwyklym sklepie tylko sprzedaz przez internet (ale dla Ciebie to chyba nie problem bo z tego co wyczytalem nie lubisz chodzic po sklepach ;) ) Jesli chcesz wiedziec wiecej to zapraszam do kontaktu na priv.
pozdrawiam
 
Do góry