Włosy

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam, mam do Was pytanie, gdy umyje głowę i zanim ją wytrę włosy mi się idealnie i fajnie się układają (żadnym żelem i gumą nie mogę tak zrobić), no ale cóż woda to woda, wyschnie i siano ;/ znacie może jakiś sposób który utrwali umyte włosy? Chodzi dokładnie o to czy da się coś zrobić aby było tak samo jak chwile po umyciu.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
polewaj woda ;)
a tak serio to jesli chcesz utrzymac takie samo ulozenie wlosow to chyba jakis lakier?
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam, mam do Was pytanie, gdy umyje głowę i zanim ją wytrę włosy mi się idealnie i fajnie się układają (żadnym żelem i gumą nie mogę tak zrobić), no ale cóż woda to woda, wyschnie i siano ;/ znacie może jakiś sposób który utrwali umyte włosy? Chodzi dokładnie o to czy da się coś zrobić aby było tak samo jak chwile po umyciu.

Używasz odżywki do włosów? Może są za bardzo przesuszone?
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
tak uzywa ale tylko jedna mi SUPER pomogla ale nie wiem gdzie ja kupic w drogeriach o niej nie slyszeli ;/ a zamawiac nie mam zabardzo jak, TAK, są bardzo przesuszone
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
tak uzywa ale tylko jedna mi SUPER pomogla ale nie wiem gdzie ja kupic w drogeriach o niej nie slyszeli ;/ a zamawiac nie mam zabardzo jak, TAK, są bardzo przesuszone

No właśnie, też mam taki problem. Ostatnio byłem u fryzjerki, to mi powiedziała, że ma używać odżywki nawet codziennie, bo są tak przesuszone, że włosy przez to nie chcą się dobrze układać. A jaka to odżywka, bo też muszę jeszcze kupić? :)
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Polecam, kup ją, zrobiła mi z włosów co innego, wyprostowała, super stały równo i do góry i nie było śladu zniszczeń. To ta:

http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlosow/dove-odzywka-mleczko-200ml-jedwabista-gladkosc.html


Tylko jej nie pomyl z tą:

http://www.celux.pl/index.php?products=product&prod_id=2435
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Jak wyprubujesz daj znać w tym poscie, a i zadziala po ilus tam dniach ;D
 
Do góry