Włosy krótkie czy długie?

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Mam pewien dylemat! Od jakiegoś czasu zapuszczam włosy, sięgają już mniej więcej do połowy kręgosłupa.
Jednak mam zamiar je ściąć tak do ramion. I tu stawiam pytanie: czy to dobra decyzja? Może jednak poczekać z tym?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Zależy, jak Ci się bardziej podoba :) Jeśli znudziły Ci się takie długie, to zetnij, jeśli będziesz chciała do nich wrócić - kiedyś odrosną ;)
 

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Faktycznie, przecież odrosną. Moje włosy rosną jak szalone, więc raczej nie będzie z tym problemu.
Jednak jeszcze poczekam trochę i sprawdzę czy to nie jest jakiś chwilowy impuls :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skoro szybko Ci rosną, to w razie czego długo nie będziesz żałować ;) No ale zależy od jak dawna myślisz o ścięciu, jeśli wpadłaś na ten pomysł ledwie parę dni temu, to może faktycznie się jeszcze z tym wstrzymaj
 

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Ilusia napisał:
jeśli wpadłaś na ten pomysł ledwie parę dni temu, to może faktycznie się jeszcze z tym wstrzymaj
Dokładnie, od jakiś dwóch tygodni o tym rozmyślam. Na razie dam sobie spokój, jednak w późniejszym czasie zaryzykuję.

Dziękuję.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Wiesz, to też zależy od tego jakie masz włosy i jaki kształt buzi i długość szyi. Nie każdemu dobrze jest w takiej długości. Może najpierw sprawdź nakładając perukę? Długie włosy ściąć, to moment. Ale czekanie aż odrosną, to już nie tak szybko..
 
D

Dobrawa

Guest
Jesli twarz pozwala na ściecie na takie to czemu nie, przecież odrosna. Ja jakoś źle czuje się z krótkimi i od zawsze mam długie. Obecnie już tak do lędźwi.
 
Do góry