Wlosy Blond

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
zastanawiam sie nad zafarbowaniem włosów na blond, gdybym miala krotkie to nie zastanawialabym sie tylko bym sobie je zrobila, a że mam bardzo długie to trochę mi szkoda:(

dotychczas robilam sobie tylko pasemka ale to mi się juz znudzilo

ale przejdzmy do sedna sprawy o to chodzi ze farba rozjasniajaca bardzo niszczy włosy więc...pytania


Jaka Farba??
Jakie ODzywki??
Czym je pielęgnowac po farbowaniu??

i czy pózniej farbujecie tylko odrosty czy...wszystkie włosy...

Mowią ze włosy blond ładne są tylko do 3 farbowań :( pozniej staja się suche itp.:(

Jesli taki temat juz był to zgóry przepraszam :(
 

Vanetris

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
gdybym miala krotkie to nie zastanawialabym sie tylko bym sobie je zrobila, a że mam bardzo długie to trochę mi szkoda:(


Ehh, pozostań przy naturalnych, natural rox ful wypas ;)
Pozatym nie będziesz musiała się martwić o nic, o żadne wysuszanie itd.
Wy to macie problemy :D
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
polecam szampon z odzywką pantene zlota linia + dodatkowo odzywka z tej samej serii, jedwab w olejku biosilk czy jakos tak (mala buteleczka ale wydajna ok.10 zl) srebrna plukanka do wlosow rozjasnianych lub siwych,

farbuje sie tylko odrosty(!!!) nigdy nie dopusc zeby farba dostala sie na wiekszy obszar juz pofarbowanych wlosow bo poprostu polamia ci sie w tych miejscach
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Włosy bląd farbowane to już martwe włosy.... bo sa juz utlenione...

Jak bedziesz je całe farbowac zawsze to je bardzo zniszczysz.... Jak sie tam raz na blad zafarbuje całe a potem tylko odrosty to słosy bedziesz miec ładne.... Wiem bo mam na blad zafarbowane tylko koncówki...
( były czerwone ale zeszło mi) i sa te włosy miekie i nie są suche....

Ale zastanów sie jeszcze nad tym..... dobrze....Masz dopiero 16 lat ( wiem sama jestem młodsza ale tu nie o to chodzi ) tylko o to że masz jeszcze dużo czasu na farbowanie włosów....
 

SYSIA16

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja bym chciala sobie pofarbowac ale szamponetką na czekoladowy brąz [czy jakos tak] a mam w miare jasne włosy z pasemkami [od słońca ale naturalne] co byscie mi poradzili??? zawsze marzylam o brązie bo od dziecka mam jasny bląd ale czy potym mi włosy nie ściemnieją i wogóle?? jakie szamponetki byscie proponowali???
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a ja mam naturalne blond wloski lubie je chociaz wolalabym miec ciemniejsze..ale nie pomaluje ich np. na czekoladowo dlatego ze szkoda mi by bylo a poza tym nie wiem jakbym wygladala :p ostatnio wszyscy mysla ze mam pasemka a ja mam po prostu rozne odcienie blondu nie farbowane na swojej glowce ciemne i jasne ...fajowo to wyglada no i nie ma odrostow bo to sa moje naturalne wloski ciesze sie ze natura mi je dala!! :D a wracaajac do temetu to nie polecalabym zebys je sobie cale pomalowala bo jak to ci sie znudzi to potem bedziesz musiala chodzic z odrostami no bo jak "zdejmiesz" farbe??nie poelcam :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
nieważne jaki masz kolor włosów ale radziłabym Ci pozostać przy naturalnych , szkoda tych włosków. Dbania o nie i tego wszystkiego . Może jakieś ciekawe cięcie? Oszczędź im tego bólu :)
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Ja tam też nigdy nie farbowałam włosów,bo uważam,że mój naturalny kolor jest oki i pasuje mi.Tobie też radzę.Wiesz jak się wlosy niszczą,nawet jeśli będziesz używać odżywek,balsamów,itp.Moje koleżanki farbowały i teraz strasznie żałują,bo ich włosy nie są takie zdrowe i na dodatek kolor juz nie ten sam ;)
 

misia89

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz, żeby Twoje włosy nabrały ładnego, blond koloru, myj włosy szamponem z rumianku. Kupisz go wszędzie, w aptece też.
Jeśli chcesz je przyciemnic kup sobie szampon chmielowy. Oba dają efekty:) Sama wypróbowałam.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Idź do fryzjera to Ci dobierze odpowiednią farbę, powie jak i czym pielęgnować po fabowaniu.
Fryzjer widzi Twoje włosy na żywo a my nie więc ciężko oobradzić co dla Ciebie najlepsze.
 

pola_mega

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Polecam blondy z Wellatona. Używam tych farb od 4 lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Do tego są niedrogie (chociaż cena ich co jakiś czas wzrasta) i mają świetną odżywkę. Także z czystym sumieniem mogę je polecić... a mój naturalny kolor włosów to brąz i nigdy włosy nie wyszły mi rude... ale to pewnie jest też kwestia budowy włosa.
 
S

Spinor24_pl

Guest
Jeśli ktoś podejmuje decyzję o zmianie koloru to najlepiej wybrać się do fryzjera. Fachowa obsługa no i cenne rady.
 
Do góry