Wloski

smutasek_xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mam taki problemik... W sumie to zawsze nosilem wloski takie krotkie, od 2 lat tak gdzies nosze sobie takie poszarpane lekko, mam sredniej dlugosci.... Ale chcialem lekko zapuscic tak... Czy ja wiem... Tak zeby czolo zakrywaly, takie w miare dlugie... Tylko jestjeden problem.. mam troche sztywne wlosy na codzien jest ok nie mam problemow - tylko wiem, ze jak mam juz troszeczke dluzsze niz bym chcial to juz zaczynaja byc problemy.. A ja chcialbym miec takie luzne wloski... Sa jakies takie dobre srodki jakby zmiekczajace? Czy nie da rady?

Pozdrawiam!
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Niestety kolego ale nie da rady-sam mam sztywne włosy i też chciałem kiedyś zapuścić dłuższe i nic z tego. Jak zaczęły rosnąć dłuższe to stały mi we wszystkie strony. Zostań przy krótkich wlosach.
 

smutasek_xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Kurde... Wlasnie tez mi sie wydawalo, ze tak bedzie niestety.... Na sile nie ma co zapuszczac, dlatego sie pytam czy sa jakies takie srodki wspomagajace jakby... Bo jak mam sie meczyc z poczatku taka szopa, ze kazdy bedzie myslal iz nie mam grzebienia w domu to bambersko troche... No co zrobic - takie zycie.... Ale dzieki za zainteresowanie ;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no najlepiej zostaw krotkie ;) zebys potem nie wygladal jak bys sie nie czesal!
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hahaha a ja kiedys sie martwilem ze mam kręcone i miekkie :> ale teraz ciezse sie ze takie mam, łatwiej sie dready dokreca ;>
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja mam niekręcone i miekkie i nie wiem co z nimi zrobić :p Wystarczy leciutki wiaterek i mi zdmuchuje fryzurę ,no i wyglądam jak debil :/
 
Do góry