Włoski w okolicach intymnych

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Cześć
Pytanko kieruje do Pań(a moze i do panów...), czym i jak golicie swoje miejsca intymne? Jakieś wzorki? Chciał bym zaciągnąć moją kobietę do wanny i jej w tym pomóc(goli sie zazwyczaj sama pomyślałem ze mogło by się jej spodobać jeśli raz zrobił bym to ja). Tylko proszę o sensowne odp...
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
to raczej nie jest odp na moje pytanie :]
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Na pewno jej się spodoba, szczególnie jak zatniesz ją przy goleniu :bag:
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
no tak bo jak sama to robi to sie nie zacina... :) czy są tu jakieś kobiety?? :D
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
ja osobiście nie dałabym się ogolić swojemu facetowi ze względu na to, że bałabym się, że mnie zatnie :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Cześć
Pytanko kieruje do Pań(a moze i do panów...), czym i jak golicie swoje miejsca intymne? Jakieś wzorki? Chciał bym zaciągnąć moją kobietę do wanny i jej w tym pomóc(goli sie zazwyczaj sama pomyślałem ze mogło by się jej spodobać jeśli raz zrobił bym to ja). Tylko proszę o sensowne odp...

Ja nie gole regularnie, ale jak gole, to bez wzorkow, po prostu troche tam zostawiam i juz. To nic trudnego, tylko badz ostrozny .
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
perwersja :D

pozatym to zboczenie, male dziewczynki nie maja wlosow, kobieta musi cos tam miec :]
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Szczególnie fajnie wygląda tęczowy irokez, a boki farbowane na "skunksa". Tylko umiejętnie trzeba przyciąć i ufarbować. Golenie jest passé :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Najlepiej zaatakuj swoją wybrankę i jej okolice intymne woskiem - będzie zachwycona :D

Tak serio - maszynka jednorazowa będzie ok, a co do wzorków, to chyba wiesz jak się goli Twoja kobieta, więc po prostu zrób to tak samo
No, chyba że masz wyższe aspiracje - wtedy ogranicza Cię tylko Twoja fantazja i bujność owłosienia partnerki ;)


pozatym to zboczenie, male dziewczynki nie maja wlosow, kobieta musi cos tam miec

Wiesz, co innego "coś tam mieć", a co innego mieć tyle że potrzeba dobrej wykaszarki żeby się tam dostać :D


Swoją drogą ja też bym się nie dała swojemu partnerowi ogolić - zamiast rozkoszować się intymną chwilą drżałabym na myśl o tym ile szwów mi będą musieli założyć :p
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Nikt nie mowi o dzungli tylko o ladnie zadbanym ogrodku :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Hehe, no tak, ale ja i tak stawiam na minimalizm ;)
Choć nie powiem - co do golenia całkiem na zero to też jakoś źle mi się to kojarzy
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
perwersja :D

pozatym to zboczenie, male dziewczynki nie maja wlosow, kobieta musi cos tam miec :]

Cos tam tak, ale nie musi byc bardzo zarosnieta, troche podstrzyc mozna.

No ale co do tych wzorkow to jak mowilam nie znam sie, sama jak gole, to zwyczajnie , bez udziwnien., A jak mi sie nie chce to nie gole i juz , mi to tak bardzo nie rpzeszkadza, facetowi tez nie .
 

Paulina_24

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
66
Punkty reakcji
3
To może jestem zboczona, ale jestem zwolenniczką depilacji na totalne ZERO. Z tego co rozmawiałam bądź słyszałam od mężczyzn to oni też tak wolą zupełnie gładkie. Choć wiadomo jak ktoś jest przycięty i ma tam tylko troszkę to facet chyba nie ucieknie:), ale ja osobiście wolę być gładka, niezależnie czy jest sytuacja intymna z facetem czy idę np. na basen. Po prostu sama mam wtedy większy komfort psychiczny i myślę, że jest to bardziej higieniczne. To samo mam do facetów - wolę zupełnie ogolonych, ewentualnie ujdzie przycięty, jedynie totalny busz odpada:).

P.S. Lepiej nie proponuj jej golenia, bo od Cibie ucieknie
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To może jestem zboczona, ale jestem zwolenniczką depilacji na totalne ZERO. Z tego co rozmawiałam bądź słyszałam od mężczyzn to oni też tak wolą zupełnie gładkie. Choć wiadomo jak ktoś jest przycięty i ma tam tylko troszkę to facet chyba nie ucieknie:), ale ja osobiście wolę być gładka, niezależnie czy jest sytuacja intymna z facetem czy idę np. na basen. Po prostu sama mam wtedy większy komfort psychiczny i myślę, że jest to bardziej higieniczne. To samo mam do facetów - wolę zupełnie ogolonych, ewentualnie ujdzie przycięty, jedynie totalny busz odpada:).

P.S. Lepiej nie proponuj jej golenia, bo od Cibie ucieknie

Moj facet nie uciekl nawet jak mialam gaszcz :p Ale to nic dziwnego - to przeciez moj facet i jak kocha to wiadomo :) Mi nigdy ten busz u faceta mego tez nie przeszkadzal :) dlatego jestem dziwna ;p
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja też nie dałabym się ogolić mojemu facetowi. Po pierwsze bałabym sie że niechcący zrobi mi krzywdę, a po drugie - to jakoś tak bym się głupio czuła...
 
Do góry