Włoski łonowe

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
Mam pytanie do chłopaków którzy nie lubią włosów łonowych i pozbywają się ich.
Jak je golicie żeby nie wyskakiwały wam krostki? mój chłopak goli i potem narzeka właśnie na te czerwone krostki i swędzenie...!?
>Może coś poradzicie?<
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Hmm..pewnie Twój chłopak nie używa pianki do golenia ?
 

Zipek

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mi takie krostki wyszły tylko po pierwszym goleniu..Puzniej nie mialem zadnych problemow :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie golę, przycinam nożyczkami. nie wkurza cię jak twojemu chłopakowi odrastają? nie drapią cię podczas stosunku ? ja po prostu możliwie jak najkrócej tnę nożyczkami i też jest w miarę estetycznie
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Trochę.. niehigienicznie ...
Niehigieniczne? Opanuj się kobieto ;] Lepsze to niż być łysym na jajach ;] Co z tego, że nie goli maszynką? Zresztą faceci golą włosy łonowe maszynkami tylko dlatego bo ich popjerdolone dziewczyny mają taką zachciankę, by nad penisem było gładziutko ;] GŁADKIE to powinny być kobiety ;]
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Niehigieniczne? Opanuj się kobieto ;] Lepsze to niż być łysym na jajach ;] Co z tego, że nie goli maszynką? Zresztą faceci golą włosy łonowe maszynkami tylko dlatego bo ich popjerdolone dziewczyny mają taką zachciankę, by nad penisem było gładziutko ;] GŁADKIE to powinny być kobiety ;]
To już zależy od upodobania :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
co w tym niehigenicznego? ;x mam jedne nożyczki i używam ich tylko do tej czynności. poza tym robię to podczas kąpieli więc nie widzę w tym nic niehigienicznego, a golić na łyso nie chcę bo mi się łysa pała nie podoba.
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
przyczyną było też golenie pod włos....i to jeszcze takich dłuższych włosków.
Raczej najpierw przyciąć a potem wygolić..tak mi sie wydaje przynajmniej ...ale nie od razu pod włos jej :D
Nożyczki niehigieniczne ? hmmm? niby dlaczego? xD
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
a uzasadnij czemu nożyczki są niehigieniczne?

jak ktoś sobie nimi grzebie w :cenzura:e i później przycina nimi włosy,to to jest niehigieniczne,ale nożyczki same w sobie milusie ;D
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Przecież dobrze się nożyczkami wycina. Wszystko,.


Ale z tego co mi wiadomo to lepsze sa jakies pianki, ulatwiające golenia.

Osobiście nie wyobrazam sobie niewygolonych cześci intymnych. ; ]
 

gillaz

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
miasto industrialne
Ja preferuję kosiarkę spalinową napędzaną na pluton Yamaha BR03 Higienic 2008 z ochronną wkładką SafeBlow69, by nie podrażnić sobie delikatnej skóry w tym jakże intymnym miejscu. Zużyte odpady atomowe z YBR03 Higienic 2008 zazwyczaj wrzucałem do mojej kosmetyczki, w której trzymam szczoteczkę do zębów, nożyczki i sprzęt Gilette. Nie przejmowałem się niczym dopóki, po którymś zwyczajnym goleniu się moją piękną Gillette wyskoczyły mi na twarzy syfy wielkości bąbli jakie mają w zwyczaju posiadać tak zwane stare baby (np. sympatyczna pani Maryla z autobusu) a jak próbowałem je (bąble, nie Marylę i jej koleżanki :D) sforsować popularną metodą ściśnij-wyciśnij to wypływała z nich cholera jakaś ropa, w każdym razie żółtawy płyn, trochę niesmaczny, ale po posmakowaniu smakował tylko trochę gorzej niż taki dziwny biały płyn, który raz wypiłem w życiu na imprezie o ciekawej, ale nieznajomej mi nazwie (jestem slaby z angielskiego) - gay hardcore party. Mówili że to białe sie nazywa 'sperma', ale nie wierze im, to pewnie coś po angielsku...

(zbieżność nazwisk wydarzeń i nazw własnych - przypadkowe)

:p
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Mam pytanie do chłopaków którzy nie lubią włosów łonowych i pozbywają się ich.
Jak je golicie żeby nie wyskakiwały wam krostki? mój chłopak goli i potem narzeka właśnie na te czerwone krostki i swędzenie...!?
>Może coś poradzicie?<

jejku to powiedz mu żeby zostawił je w spokoju niech sobie rosną
mi nie przeszkadzają włoski u faceta
 
Do góry