Włochate paznokcie

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
http://kiedy-powiem-tak.blogspot.com/2013/01/velvet-nails-wochate-paznokcie.html
Jak Wam się podoba ten trend?
 
I

immanentne

Guest
hehe musze przyznać, że strasznie mi się to podoba, gdzie moge kupic specyfiki do zrobienia sobie takiego manicure?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Wyglądają fantastycznie tylko pozostaje kwestia jak długo - w normalnych warunkach użytkowania - się to utrzyma.
Podejrzewam, że dadzą radę raczej na jedno wyjście bez przemęczania.
Jednakże bardzo mi się podobają
smile.png
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
W ogóle mi się nie podobają.
Wyglądają bardzo tandetnie.

Ciekawe co za niedługo wymyślą ...^^
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Jestem zwolennikiem "normalnych" paznokci[ wystarczą mi u kobiety zadbane dłonie bez malowania paznokci, czy tipsów]... więc włochato podobne coś mi się nie podoba.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ciekawa odmiana od zwykłego lakieru :) Bardzo fajne
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Zupełnie mi się nie podobają. Jak dla mnie ważne by paznokcie były zadbane, miały ładny kształt, nie miały wysuszonych skórek itp. Ja bardzo dbam o swoje paznokcie i pomaga i w tym serum Opti Cure L'biotica. Wszyscy pytają czy mam tak natrualnie białe paznokcie czy to french, a ja mam takie naturalne i jestem z nich bardzo dumna. Czasem gdy widzę, że są osłabione to zmieniam dietę, łykam suplementy i wszystko wraca do normy.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Informacja dla zainteresowanych:
Na allegro można kupić ten włochaty proszek (velvet nails) za śmiesznie niską cenę - pod spód można dowolny lakier.

cena: 2,89 zł
25 kolorów

Chyba się skuszę :lol:
 
Do góry