Włatcy mÓch

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
ano. dość dużo tabu. a co sądzicie o tym, że łamie się reguły ortograficzne również? nie razi to was?
Co do ortografii to RÓDY mnie rozśmieszył, ale jak się pisze wszystko z błędami to to się robi nudne. Ogólnie serial uważam za słaby.
 

agathe_w

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kalisz
Jak na możliwości Polaków to naprawdę odjechana kreskówka dla dorosłych. South Park oglądałam też parę razy, ale myślę że trochę jest za wulgarne. Wolę jednak Władców Much
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
South Park oglądałam też parę razy, ale myślę że trochę jest za wulgarne. Wolę jednak Władców Much
To chyba z badziewnym tłumaczeniem na MTV oglądałaś, bo przeważnie przekleństwa (w orginale) na palcach mogę zliczyć, aczkolwiek są wyjątki :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
:)
a wielu moim znajomym się nie podobały, uważają je za słabsze od poprzednich...
są nudne, ale i nie przesadzone jak ostatnie były do tej pory, te 'ostatniejsze' choć nie do końca mają trochę umiaru

Jak na możliwości Polaków to naprawdę odjechana kreskówka dla dorosłych. South Park oglądałam też parę razy, ale myślę że trochę jest za wulgarne. Wolę jednak Władców Much
życie jest wulgarne :)
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Nie żałuj. Właśnie widziałam coś strasznego: kto się zakocha w Tequlili czy innym meskalu :mruga:
 
Do góry