wlasny biznes

andrzej29gdy

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Dość długo poszukuję pracy, dlatego postanowiłem otworzyć własny biznes. Nie mam prawa jazdy, ukończyłem historię (wg mnie kierunek mało przydatny na rynku pracy) Nie mam żadnego pomysłu proszę o jakieś rady/sugestie
 

polissandra

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Nie możesz się zniechęcać!
Są takie miejsca pracy gdzie nie tylko liczy się doświadczenie czy ukończone kursy ale predyspozycje i ambicja. Mój bliski kolega był kiedyś w podobnej sytuacji do ciebie. Także po skończonych studiach nie wiedział gdzie się „zaczepić”. Przypadkiem trafił do firmy eniro i zaczął pracę jako sprzedawca. W firmie pracuje po dziś dzień i jest bardzo zadowolony. Dość szybko awansował i zarabia nie małe pieniądze.
Myślę, że warto spróbować pójść w tym kierunku zamiast ryzykować pieniędzmi w otwieranie własnej firmy. Szczególnie jeśli nie masz doświadczenia.
 
D

Dorka123

Guest
Jeśli ktoś ma pomysł, a nie ma pieniędzy na jego realizacje to zapraszam tutaj: http://labstar.wp.pl/
Można zyskać fundusze, ludzi oraz wsparcie w innej formie
 
L

libelule

Guest
znam to i biorę udział, właśnie w tym momencie siedzę nad swoim pomysłem ;) powiedziałabym że pierwsza część jest gotowa w jakichś 40% - jak dojdzie do 100%, to będzie można ruszyć, pozostałe części jeszcze nie tknięte ale plan na nie jest, poza tym specyfika mojego pomysłu jest taka, że chociażby sama pierwsza część wystarczy, bo to jest clue, dalej to już tylko wzbogacanie oferty ;)
 
D

Dorka123

Guest
nie pytam o szczegóły, bo sama bym takich nie zdradziła, ale życzę powodzenia :) pewnie oprócz kasy przyda się też pomoc specjalistów w róznych dziedzinach, co?
 

tomekjak

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Własny biznes to fajna sprawa, daj wiecej info o sobie czym się interesujesz, gdzie mieszkasz ?
 
D

Dorka123

Guest
tylko do jutra można zgłaszać swoje pomysły do programu LabStar, wiec kto się jeszcze waha musi się streścić, bo to juz ostatni dzwonek ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Hmm historia... to korepetycje do matury, pisanie książek i prac naukowych w dziedzinie historii albo całkiem inna działalność.
 
L

libelule

Guest
ja tak tylko powierzchownie powiem że interesuję się gramatyką języka polskiego, i mój projekt jest ściśle z tym związany ;) i myślę że bardzo innowacyjny, a taką mam przynajmniej nadzieję ;) powodzenia życzę!
 
Do góry