Właśnie to potrafią faceci.

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Chciałam poznać zdanie innych na temat mężczyzn.

Niby kochana istotka, niby nas szanuje, niby jest wporządku [ Oczywiście mówię, tu o jakiejś częsci, bo wiem, że zwykle facet jest normalny] A z drugiej strony zachowuje się całkiem inaczej.


Ja wiem, że większość facetów jest tylko taka od tej pierwszej strony, ale zdarzają się i tacy, na których trzeba patrzeć od tej drugiej.

Znam taką sytuację mojej koleżanki. Jej kolega, ma wiele koleżanek, i po prostu tak dla rozywki, uprawia z nimi sex. Choć twierdzi, że gdyby miał Pannę, byłby jej wierny.

Czy to normalne zachownie, Czy tak zachowuje się przeciętny samiec?


Jakie jest Wasze zdanie na temat tej kwestii. Facet- dwustronne zwierciadło. Powie CI, co tylko chcesz!
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
znam kolesia, który tak właśnie sobie poczyna- niby był kiedyś z dziewczyną, na n-k wspólne zdjęcie, przytuleni, pisali do siebie czułe komentarze
gdy się z nim widziałam, mówił, że ona jest głupia, pusta itp. itd. i że ostatnio się z tą i tamtą przespał, a na drugi dzień jechał do niej i znów ją "kochał"
potem do mnie zarywał, oczywiście dałam mu siana- on i wierność?!
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
albo inny koleś
jego kumpel mi mówił, że on szuka sobie dziewczyny, ale takiej dorywczo- poza imprezami laska na wyciągnięcie ręki, spacerki itd.
a na imprezach jedna laska, potem kolejna do obcałowania, a z trzecią w krzaki
ku.rwa mac!
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Girls!!!
Nie przesadzajcie i nie UOGÓLNIAJCIE!!!
Czemu trafi się jednostkowy przypadek i daje się wszystkim mężczyzną metkę: ZŁY!?
 

Natalee

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2008
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hm...
Jeśli ma z tymi koleżankami czysty układ: przyjacielski seks, bez żadnych zakochań i innych bzdur, to co w tym złego?
Jeżeli obu stronom to odpowiada, to o co chodzi? Sama przyjemność. :p
A może naprawdę, gdyby miał dziewczynę byłby jej wierny?

A co do tego "Powie Ci, co tylko zechcesz" - to niezaprzeczalny fakt. Ale odnosi się nie tylko do mężczyzn, do kobiet również.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
eh ja mam podobnie, mam wiele kolezanek i ciagle poznaje nowe , ale jak juz jestem z kims to jestem wierny na 100%. I NIGDY bym nie zdradzil. Wiec wiem jak to jest
 

girl1867

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Tak, wszyscy są źli, paskudni i niedobrzy, a tak naprawdę to Adam skusił Ewę.

A co powiecie drogie panie o tym doświadczeniu: http://projekt-kasandra.blogspot.com/


po przeczytaniu tego bloga zmieniam zdanie o kobietach hmmmm najgorsze jest to iz myslilmy ze kogos znamy a okazuje sie tak naprawde ze nic nie wiemy o tej osobie ! ta mysl mnie przeraza naprawde mialam nadzieje ze kobiety maja troche wiecej oleju w głowie ...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Nie kazdy facet to diabeł wcielony... A tu jak widać zarówno jak i dla niego i dla niej taki tryb życia odpowiada.
Też znam takiego "piotrusia pana" który skakał z kwiatka na kwiatek, co chwila to pod ręką inna dziewczyna.
A dziś to ustatkowany chłopak, bez pamięci zakochany w swojej dziewczynie której pilnuje jak oka w głowie.
I z pewnością, nie ma zadnych innych na boku ;)
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
To może i macie racje, i on też potrafiłby być wierny.

Tylko, że ja tego skakania z kwaitka na kawiatek nie rozumiem, i tego układu, między nim a jego "kolezankami" DLa mnie to jest chore, a te dziewczyny to po porstu... dziwne są.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
A to, że facet "bierze" jak mu "dają" to nie widzę w tym nic dziwnego. Dlaczego miałby sobie odmówić przyjemności?
Masz odpowiedź :p

Od siebie dodam, że to nic złego jeśli facet ma z koleżankami jakiś tam układ. Złe było by rozkochiwanie ich, wykorzystywanie i nara. Z mojego punktu widzenia nie ma nic złego w posiadaniu fuckfriend.
Oczywiście pamiętam o tym, że jestem zwykłym :cenzura: wartym samcem, który myśli tylko o jednym, toteż spodziewam się ewentualnych zjazdów ze strony kilku panienek. Nie powieszę się jednak z tego powodu...chyba :p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Od siebie dodam, że to nic złego jeśli facet ma z koleżankami jakiś tam układ. Złe było by rozkochiwanie ich, wykorzystywanie i nara. Z mojego punktu widzenia nie ma nic złego w posiadaniu fuckfriend.
Oczywiście pamiętam o tym, że jestem zwykłym :cenzura: wartym samcem, który myśli tylko o jednym, toteż spodziewam się ewentualnych zjazdów ze strony kilku panienek. Nie powieszę się jednak z tego powodu...chyba jezyk.gif

A ja Ci powiem, że dobrze gadasz :) Tylko się nie wieszaj bo jeszcze niechcący spadniesz i coś se złamiesz ;)
Jeśli ludziom taki układ odpowiada, wiedzą na jakich zasadach się spotykają i im coś takiego odpowiada...
I naprawdę problem był by o wiele wiekszy gdyby owy mężczyzna bądź kobieta postępował tak aby z premedytacją wzbudzić jakieś uczucie w drugiej osobie a potem porzucić, ot tak dla żartu.
 

WirtualnyOn20

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
" Facet- dwustronne zwierciadło. Powie CI, co tylko chcesz! "

Nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara. A ze ty takich facetow znasz ehh to nie znaczy zw wszyscy tacy jestesmy :)
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
hm...
no niestety musze przyznac ze wiekszosc tak postepuje... ale co gorsze teraz juz ogromna ilosc kobiet idzie w ich slady..
swiat staje na glowie :/ a pozniej ludzie sie dziwia ze tyle rozwodow itp.
ale spoko jest jeszcze troche porzadnych ludzi :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja przedstawiłam dwóch facetów z całego mojego otoczenia, co tak egzystują i nie twierdzę, że robi tak każdy facet :)
są granice moralne, które dla niektórych po prostu nie istanieją
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tak: jeśli facet ma lasek pod dostatkiem, ganiają się za nim,bo gra w piłkę, lub robi coś innego, na co lecą puste "laski", to ich nie szanuje. Natomiast jeśli facet musi zaimponować dziewczynie czymś więcej to na pewno ją uszanuje. Wiem to z doświadczenia... Grałem w piłkę to miałem dość dziewczyn, ale na co mi takie puste "laski"? Poza tym miałem wtedy dziewczynę... Przestałem grać... "Koleżanki" zniknęły i bardzo się z tego ciesze... Niestety wraz z nimi moja dziewczyna :/ Nie oceniajcie wszystkich facetów z góry - bardzo proszę...
 
K

kinga_sc

Guest
Chciałam poznać zdanie innych na temat mężczyzn.

Niby kochana istotka, niby nas szanuje, niby jest wporządku [ Oczywiście mówię, tu o jakiejś częsci, bo wiem, że zwykle facet jest normalny] A z drugiej strony zachowuje się całkiem inaczej.


Ja wiem, że większość facetów jest tylko taka od tej pierwszej strony, ale zdarzają się i tacy, na których trzeba patrzeć od tej drugiej.

Znam taką sytuację mojej koleżanki. Jej kolega, ma wiele koleżanek, i po prostu tak dla rozywki, uprawia z nimi sex. Choć twierdzi, że gdyby miał Pannę, byłby jej wierny.

Czy to normalne zachownie, Czy tak zachowuje się przeciętny samiec?


Jakie jest Wasze zdanie na temat tej kwestii. Facet- dwustronne zwierciadło. Powie CI, co tylko chcesz!
mój ex narzeczony jest taki, ale jak byliśmy razem mimo, że miał wiele koleżanek i wiele propozycji nigdy z niej nie korzystał
 
Do góry