Własne Mysli

Status
Zamknięty.

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
Wiem mam 14 lat wszystko przedmna dobra koniec tych smentów ja prosze o odpowiedz:).Zawsze jak gadam z dziewczynami czy kumplami mam odczucie ze jestem gorszy zawsze sie tak czuje nie wiem dlaczego.Chcialbym sie tego jakos pozbyć!!Moze macie jakies rady na pozbycie te sie tej myśli.Niekiedy też mam całkowicie katastrofalne mysli jestem zly strasznie sie krytykuje załamuje sie poprostu.Co zrobić ???:(
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Masz moze jakis przyjaciol?
Kogos z kim moglbys szczerze pogadac? Na Twoim miejscu wyzalilabym sie komus na realu... poprosila o wsparcie.
Ja jak mam dola to sobie zawsze przypominam co robie dobrze ;) Co mi sie w zyciu udalo ;) Z czego jestem dumna :) Za co lubia mnie inni :D
Moze sporobuj tak... Zrob sobie godzine dla siebie i pomysl nad wszystkimi pozytywnymi cechami swojego charakteru.
Tylko mi nie pisz ze takich nie masz :) Napewno masz :)
 

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
No cos tam mam eheheh:) ale nie wiem od kad pamietam tak mysle a chcialbym to zmienic.Przyjacioł mam mowilem a oni mowia zebym tak nie myslalm bo tak nie mozna.Zeby to było to tak łatwo to by był luz;).Powiem ze mam duża samokrytyke;)Moze to tez ma cos do tego.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
masz strasznie małe poczucie własnej wartości :) uwierz w siebie, zacznij dostrzegać swoje mocne strony a nie te słabe ;)
jeżeli uważasz, że ktoś jest od Ciebie w czymś gorszy zamiast załamywać się dąż do tego by mu dorównać ;)
 

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
przychodzi zima ta mysl sie nasila poniewaz to co robie najlepiej znika z latem jestem inny niz inny niekiedy zachowuje sie zbyt powaznie a niekiedy zbyt dziecinie......niekiedy cos palne i przyznaje sie do błedu i przperaszam ale one wogole tego nie docenia one w sensie dziewczyny na ktorych mi zalezy ale nie w jak na dziewczynie tylko jak na przyjaciołce....Dzieki za rady sprobóje;) :*
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Wiem mam 14 lat wszystko przedmna dobra koniec tych smentów ja prosze o odpowiedz:).Zawsze jak gadam z dziewczynami czy kumplami mam odczucie ze jestem gorszy zawsze sie tak czuje nie wiem dlaczego.Chcialbym sie tego jakos pozbyć!!Moze macie jakies rady na pozbycie te sie tej myśli.Niekiedy też mam całkowicie katastrofalne mysli jestem zly strasznie sie krytykuje załamuje sie poprostu.Co zrobić ???

Czemu miałbyś chcieć pozbywać się tych myśli? Działaj POMIMO nich. Czemu miałbyś chcieć pozbywać się przykryć uczuć? Działaj POMIMO nich. Tak jak przechodzisz na czerwonym świetle.
 

Shojo_606

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...Utopia... <szkoda, że nie istnieje>
człowieku poprostu brka ci pewności siebie, a może oni daja ci odczuć ze jesteś gorszy, znajdz sobie jakas pasję, zeby zobaczyli na co cie stać, żeby wiedzieli ze jesteś w czymś dobry, nie tylko w użalaniu się nad soba...
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
Mi się wydaję, że zaistniała jakaś nieprzyjemna sytuacja, która wyraźnie zaobrazaowała twoją słabszą stronę. Jesteś tym niepotrzebnie przejęty i wciąż wracasz do swoich wad, przy czym zapominasz o swoich zaletach. W naszym wieku jest to oczywiste i normalne. Przecież każdy chce być bliskoznaczny idealizmowi. Cóż, do pewnego stopnia można dojść, że sam miewam podobne myśli i uważam, że lepiej tego nie unieszkodliwiać na siłę. Przejdzie z czasem, gdy zaistnieje sytuacja, której Ty będziesz jej bohaterem. Jak wspomniałeś. Jesteś bardzo samokrytyczny. To dużo wpływa na Twoje myśli, ale to dobrze świadczy o Tobie bo zapewne umiesz się uczyć na błędach.
 

Panadero

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Pracuj nad sobą. Tak, żebyś był z siebie zadowolony. Poświęć codziennie jakiś czas na robienie trudnych dla Ciebie rzeczy, które przynoszą skutki. Pomaga.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Pracuj nad sobą. Tak, żebyś był z siebie zadowolony. Poświęć codziennie jakiś czas na robienie trudnych dla Ciebie rzeczy, które przynoszą skutki. Pomaga.
JA tam z tego żadnej rady nie umiem wyciągnąć. Mam pracować? Ok, ale jak? Coś trudnego robić? Tzn. np. napisać jakiś trudny program? Albo chodzić na rękach?

Ja się powtórzę - polecam "demonic confidence", jeśli komuś zależy na tym, aby się zmienić, to tam ma opisaną instrukcję obsługi samego siebie.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Masz strasznie niską samoocenę, a to z góry zawsze komplikuje nawiązanie kontaktów z innymi.
Musisz wyzbyć się tej myśli, dlaczego miałbyś być najgorszy? Nie myśl tak po to nie prawda.
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Pewnie się powtórzę.
Nie chce mi się tego wszystkiego czytać.
Moje podejście do sprawy jest takie:

Jeśli poczujesz się gorszy to pod jakim względem?
Jeśli sądzisz, że inni mają większe mięśnie,
To idź na siłownie.. Poćwicz trochę.
Jeśli sądzisz, że jesteś głupszy,
Znajdź sobie temat, który Cię zainteresuje, zdobądź informacje
I pokaż, że wcale gorszy nie jesteś.
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Widać, że masz kompleksy i niskie poczucie własnej wartości. Jestem pewna, że masz dużo zalet, tylko najpierw musisz je odkryć i uświadomić sobie, że jesteś osobą wartościową i godną szacunku. Uwierz w siebie :) !
 

scaline

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
zgadzam sie z reszta, masz bardzo niska samoocene. Kazdemu czasem przytrafia sie porownywac do innych. Pamietaj jednak ze kazdy jest INNY I WYJATKOWY, wiec nie ma co czuc sie gorszym czy lepszym, najlepiej byc soba i nie przejmowac sie innymi!
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Słowa innych osób pewnie Cię nie przekonają. Powinieneś sam zastanowić się nad sobą. Musisz w końcu sam dojść do tego i zrozumieć, że jesteś wartościowym człowiekiem. I pamiętaj: zawsze znaj swoją wartość ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry