Wladimir Putin Człowiekiem Roku! 13% podatki w Rosji podnoszą gospodarkę

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
To prawda, że "bolek", manipulator, łgarz i agresor.
Niemniej na pożytek Rosji, a na naszą szkodę Putin jest wybitny niby nasz PDT
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Herbatniczek napisał:
handel z Rosją jest kapryśny, zawsze mogą zablokować import kiedy im się chce. Powinniśmy naszą produkcję lokować gdzie indziej i na trwałe wycofać się z tego dzikiego kraju. Absorbując nasz eksport dajemy im możliwości manipulowania nami
W handlu istnieje taka prawda:
A) KLIENT MA ZAWSZE RACJE
B) JEŻELI KLIENT NIE MA RACJI PATRZ PUNKT A

Kto tej prawdy znanej ludzkości od tysięcy lay nie zdołał jeszcze sie nauczyć ten nie potrafi handlować skutecznie i tym samym zarabiać na handlu. Rosja to nasz sąsiad i powinno być w naszym interesie zrobić wszystko żeby była współpraca a nie kłótnie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
gdyby chodziło o handel to się w pełni zgodzę, ale w Rosji wszystko jest polityką, włącznie z handlem. Jeśli Rosja potrzebowałaby wywrzeć presję na Polskę w jakiejś sprawie to zablokowaliby natychmiast import żywności i to że ludzie tam nie mieliby co jeść nie ma znaczenia.Przecież sami mawiają, że ludzi u nich dużo. Handel z nimi jest całkowicie nieprzewidywalny.
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
danielr9 napisał:
W handlu istnieje taka prawda:
A) KLIENT MA ZAWSZE RACJE
B) JEŻELI KLIENT NIE MA RACJI PATRZ PUNKT A

Kto tej prawdy znanej ludzkości od tysięcy lay nie zdołał jeszcze sie nauczyć ten nie potrafi handlować skutecznie i tym samym zarabiać na handlu.
Jeżeli ktoś tu powinien stosować tę zasadę to jest Twój idol bandyta Putin. To Rosja nie tylko musi sprzedawać surowce, aby przetrwać, ale musi te surowce sprzedawać po odpowiednio wysokiej cenie.


danielr9 napisał:
Rosja to nasz sąsiad i powinno być w naszym interesie zrobić wszystko żeby była współpraca a nie kłótnie.
Czas na pobudkę. Swoim napadem na Ukrainę, Putin pokazał całemu świat, że nie ma mowy o żadnej współpracy z nim.
Ludzie tacy jak Putin rozumieją jedynie siłę, więc zachód mu pokazuje po czyjej stronie jest siła.

A kto chciałby się dziś przed Putinem ugiąć jest albo pożytecznym idiotą, albo ruskim agentem.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
shogu napisał:
Czyli szejkowie budujący meczety i islamskie szkoły - zapraszamy, witamy ?

W końcu mają hajs z ropy i dobrze płacą ....
Czym innym jest handel a czym innym budowanie obcej kultury.
My rozmawiamy o handlu.



Frasunek napisał:
Swoim napadem na Ukrainę, Putin pokazał całemu świat, że nie ma mowy o żadnej współpracy z nim.
Nie zapędzałbym się tak.
Mam w tej kwestii inne zdanie.
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
gdyby chodziło o handel to się w pełni zgodzę, ale w Rosji wszystko jest polityką, włącznie z handlem. Jeśli Rosja potrzebowałaby wywrzeć presję na Polskę w jakiejś sprawie to zablokowaliby natychmiast import żywności i to że ludzie tam nie mieliby co jeść nie ma znaczenia.Przecież sami mawiają, że ludzi u nich dużo. Handel z nimi jest całkowicie nieprzewidywalny.
Tylko w Rosji?!
Czy to nie zachód wprowadził sankcje gospodarcze na Rosje?! Bo ja juz nie wiem czy żyje na tym samym swiecie co ty.
Bo na moim swiecie zachod wprowadzil te sankcje a Rosja tylko odpowiedziała swoimi sankcjami, czyzby tylko USA i zachod mialo do tego prawo?!



Frasunek napisał:
A kto chciałby się dziś przed Putinem ugiąć jest albo pożytecznym idiotą, albo ruskim agente
Kto wspiera banderowców z ukrainy jest zwykłym idiotą, nawet niepożytecznym, albo ukrainskim patriota, a więc slava ukrainie, rezac Lachów Moskali i Madziarów. Slava upowskim herojom!
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
serwor napisał:
Tylko w Rosji?!

Czy to nie zachód wprowadził sankcje gospodarcze na Rosje?! Bo ja juz nie wiem czy żyje na tym samym swiecie co ty.

Bo na moim swiecie zachod wprowadzil te sankcje a Rosja tylko odpowiedziała swoimi sankcjami, czyzby tylko USA i zachod mialo do tego prawo?!
Krym się sam zaanektował prawda ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Krym miała referendum takie jak my w 1946. I tu i tam okazało się że nieważne jak się głosuje, ważne kto liczy głosy
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
danielr9 napisał:
Nie zapędzałbym się tak.
Mam w tej kwestii inne zdanie.


serwor napisał:
Czy to nie zachód wprowadził sankcje gospodarcze na Rosje?! Bo ja juz nie wiem czy żyje na tym samym swiecie co ty.
Bo na moim swiecie zachod wprowadzil te sankcje a Rosja tylko odpowiedziała swoimi sankcjami, czyzby tylko USA i zachod mialo do tego prawo?!
Ponieważ obydwaj zdajecie się żyć w jakiś własnych światach to powiem coś o świecie w którym żyją Ci którzy nie zatracili kontaktu z rzeczywistością.

W 1994 roku Rosja się zobowiązała nie napadać na Ukrainę. I w związku z tym:

Do Daniela:
Skoro Rosja łamie swoje zobowiązania to znaczy, że nie można z nimi współpracować.

Do serwora:
W tym samym dokumencie "zachód" zobowiązał się bronić Ukrainy, więc to, że nałożono sankcje na Rosję było jak najbardziej uzasadnione.

I jeszcze co do sankcji:
Zachód nawet podczas nakładania sankcji stara się, aby uderzały przede wszystkim którzy rządzą Rosją.
Człowiek Roku 2013 Putin zrobił pokazówkę, której najbardziej zaboli jego własnych obywateli.

I żeby nie było, że jestem naiwny. Mimo, że to co napisałem jest dość oczywiste to i tak się nie spodziewam, aby to dotarło do któregokolwiek z Was.
 
S

serwor

Guest
shogu napisał:
Krym się sam zaanektował prawda ?
Tak jak Kosowo, wola ludu.
Krym Ukraincy dostali od Chruszczowa, Chruszczow dał Putin zabrał.
Moze Rosja tylko pożyczyła go ukraincom?
Lwóch tez sam sie zaanektował, razem z wołyniem?!




Frasunek napisał:
W 1994 roku Rosja się zobowiązała nie napadać na Ukrainę. I w związku z tym:
A pod jakimi warunkami, czytales może?
Pod takim warunkiem ze ukraina zostanie panstwem neutralnym, bez NATO i UE.
Za to mieli prawie bezplatny gaz na dodatek rosjanie patrzeli przez palce na kradzieze z rurociagu itd




Frasunek napisał:
W tym samym dokumencie "zachód" zobowiązał się bronić Ukrainy, więc to, że nałożono sankcje na Rosję było jak najbardziej uzasadnione.
A wiec do broni! Proponuje batalion AZOV, on potrzebuje rekrutów, ma juz zdaje sie 4 sklad osobowy bo trzy razy zostali juz wybici do nogi.

Aha wlasnie wczoraj banderowcy z batalionow gwardi narodowej znow probowali zaatakowac powstanców, siedza juz w okrazeniu, czesc juz w niewoli.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Frasunek napisał:
Ponieważ obydwaj zdajecie się żyć w jakiś własnych światach to powiem coś o świecie w którym żyją Ci którzy nie zatracili kontaktu z rzeczywistością.
Do Ciebie nie dociera najwyraźniej do czego doszło na Ukrainie w ostatnich latach.
Przypomnę więc Ci, że Janukowicz był demokratycznie wybranym prezydentem Ukrainy. W listopadzie 2013 roku w Rydze nie podpisał umowy akcesyjnej z komunistami z UE, tłumacząc że nie jest wstanie spełnić tych żądań jakie były zawarte w umowie (dobrze wiesz ile my negocjowaliśmy z UE przy podpisaniu traktatu i też byliśmy jedną nogą poza UE). W grudniu 2013 grupa niezadowolonych lewaków urządziła sobie strajk z pistoletami w ręku strzelając do policji. Janukowicz pozwolił na pokojowy protest, ale gdy sytuacja się zaogniła i banderowcy zażądali jego dymisji - pomimo tego....Janukowicz zgodził się na wcześniejsze wybory. Po czym banderowcom to nie wystarczyło i postanowili go po prostu wygonić.
Tak ma wyglądać demokracja?
Teraz ci sami banderowcy mają pretensje, że połowa Ukrainy (prorosyjska) nie chce należeć do tej politycznej szopki?
Że ci ludzie pracują w 80% na terenie Rosji, że dla nich tam na wschodzie tani gaz i praca są ważniejsze niż zachcianki banderowców?
Oni się dziwią, że tamci ludzie....którzy wybrali Janukowicza są przeciwni nowej władzy na Ukrainie?
To przecież są jakieś żarty....
Jest pewna granica....to tak jakby w Polsce zebrała si grupa pseudokibiców i wygoniła Komorowskiego ze stanowiska prezydenta...powołaliby sobie nowego i dziwili się, że pozostała część kraju, która na niego głosowała jest im przeciwna.
Jaja jak balony....możliwe tylko w tej dzikiej Ukrainie.
Bo gdyby to miało miejsce w każdym innym, cywilizowanym kraju to ten strajk banderowców wojsko rozdmuchałoby w 2 doby.



Frasunek napisał:
W 1994 roku Rosja się zobowiązała nie napadać na Ukrainę. I w związku z tym:
Możesz powołać się na konkretny zapis z tej umowy?
Bo ja pamiętam te czasy, to było za Kuczmy i kojarzę nieco inną wersję.



Frasunek napisał:
Skoro Rosja łamie swoje zobowiązania to znaczy, że nie można z nimi współpracować.
Przecież to Ukraina złamała zobowiązania wobec Rosji :)
Właśnie strajk banderowców to zapoczątkował.
Ty jakoś wszystko rozumujesz na odwrót...pisałem Ci, że masz ewidentną niechęć do Rosji.
To widać bo jesteś kompletnie nieobiektywny, nie potrafisz trzeźwo pisać w temacie tylko się pienisz siejąc swoje ideologie.
 
Dołączył
22 Styczeń 2015
Posty
146
Punkty reakcji
0
danielr9 napisał:
wladimir_putin600.jpeg


Witam,

Za kadencji rządów Wladimira Putina gospodarka Rosji rośnie bardzo prężnie.
Według ekonomistów przyczyn jest wiele:
- Putin obniżył podatek dochodowy do równego poziomu 13% dla wszystkich obywateli.
Dzięki czemu bezrobocie w Rosji spadło o 50%.
- Dochód Rosjan w przeliczeniu na 1 mieszkańca wzrósł 2,5 raza
- Putin ma 62% poparcie w Rosji. Jak żaden przywódca w Europie.
- Rosja organizatorem igrzysk zimowych w Soczi, oraz mistrzostw świata w piłce nożnej 2018.
- Rosja prowadzona jest przez twardego i zdecydowanego polityka i staje się mocarstwem.

http://www.youtube.com/watch?v=y9fLsWL4Sgo
i dlatego przywodcy nibywolnego swiata zdecydowali, ze trzeba go uyebac

mysle, ze nie do konca przedstawianie putina w mediach glownego scieku pokazuje zarowno cechy negatywne , jak i pozytywne
i
raczej te ciemna strone staraja sie wyeksponowac
tu w formie pastiszu
https://www.youtube.com/watch?v=IS4q3YT399Y
 
Dołączył
22 Styczeń 2015
Posty
146
Punkty reakcji
0
oczywiscie zeby sobie wyrobic zdanie trzeba posluchac zarowno negatywnych
https://www.youtube.com/watch?v=vtWjGiAD_3o
https://www.youtube.com/watch?v=QOQs9u1cd7k


jaki i pozytywnych opinni o putinie
np tu mowi o wartosciach:

https://www.youtube.com/watch?v=22HkzDOc18k

jednak sam nie do konca wiem, jakie sa motywacje putina

jak Wam sie wydaje, jakie sa jego glowne motywacje?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
władza, potęga, imperium

on będzie zmieniał zdanie co chwilę, byle tylko budować mocarstwo.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
A USA nie marzą o władzy i mocarstwie? Chiny też nie? Rosja jest mocarstwem i chca je umacniać co jest normalne. Każdy prezydent powinien rozwijac kraj
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oczywiście że tak, z punktu widzenia Rosji robi to co powinien
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
oczywiście że tak, z punktu widzenia Rosji robi to co powinien
Robi to co musi,przeciez zanosilo sie ze NATO bedzie mialo bazy 200 km od Moskwy!
Co bylo gdy Rosjanie chcieli umiescic bron jądrową na Kubie w 1962 roku?!
Jak zareagowały USA?!

Czy wtedy o mało nie wybuchła III wojna swiatowa?
Rosjanie zachowują sie bardzo ostrożnie w porównaniu z USA z tego okresu.


Kryzys kubański – stan zagrożenia konfliktem między dwoma supermocarstwami dysponującymi bronią atomowąZSRR i USA, który miał miejsce w dniach 15-28 października 1962 na Kubie. Był spowodowany tajnym rozmieszczeniem przez ZSRR na Kubie pocisków balistycznych średniego zasięgu, bezpośrednio zagrażających terytorium USA. Wcześniej, tj. na przełomie lat 1959-1960 USA rozmieściły rakietowe pociski balistyczne na terytorium Wielkiej Brytanii, Włoch i Turcji. Był to największy kryzys w historii powojennego świata[1].
Po wykryciu przez wywiad USA na początku sierpnia 1962 dziwnych budowli na Kubie oraz nadmiernego ruchu radzieckich statków w kubańskich portach, następnie po wykryciu urządzeń i rakiet[1], w odpowiedzi na zagrożenie prezydent USA John F. Kennedy wprowadził kwarantannę morską Kuby (blokada transportu środków bojowych) i zażądał wycofania rakiet. Potencjalny globalny konflikt nuklearny nabrał realnych kształtów, gdy do Kuby zaczęły się zbliżać radzieckie statki wiozące kolejne materiały militarne.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
USA to jest dopiero polityka imperializmu za wszelką cenę.
Rosja przy nich to łagodny baranek.

Innych się wiesza za ludobójstwo...a USA zapłaciło za zrzucenie bomby jądrowej na ludność cywilną w Japonii?
Bezkarność totalna.

Zbrodnie Haddama Huseina przy tym co robiło USA to jest tzw. małe piwo.
 
M

MacaN

Guest
Hmmm... wątpię, by " Put-In" był warty tego, by o nim wspominac w poważnej dyskusji.
 
Do góry