Wkurza mnie to

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
co do tematu to nie wkurza mne forumowisko :p tylko pewne zasady, np. dlaczego kasuje się tematy które już były. Faktycznie niktóre są podobne, ale był temat "egzamin poprawkowy" czy coś takiego i ktoś zamknął go bo ktoś już takowy miał ale 19.06.05 :/ Dla mnie to trochę bezsensu, tak naprawdę każdy ma inny problem, nasze wypowiedzi sięzmienią, nasze rady też. Nie wiem może nie tylko ja tak sądze??? To tylko temat na chwilę możecie go skasować@ Dzięki za uwagę! :p

P.S sorry za błędy...
 

sz3lo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
PCLab.pl
Co za problem wyszukać i się dopisać w już istniejącym?
Forum to nie śmietnik (bierz przykład ze mnie). ;)
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
no tak ja wiem, ze to nie problem ale ten temat o egzaminie to co innego, niektóre tematy są zbliżone ale nie takie same.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Gdyby każdy z byle problemem zakładał nowy temat, na naszym forum zrobiłby się syf kompletny.
Wystarczy zacząć nowy wątek w zbliżonym temacie, a obejdzie się bez zamykania i niepotrzebnej złości.
 
N

Nazer

Guest
No bo temat był, a jak odkopiesz to dostaniesz ostrzeżenie :D nie no żart, tylko jak odkopiesz głupi temat na dodatek dodając bezsensownego posta to tak, dostajesz ostrzeżenie... Ale jak dodasz coś sensownego to moderatorzy mogą być litościwi, więc pamiętaj, póki temat jest aktywny można w nim pisać, byle z sensem...
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Niewiem po co to?Prezciez jak tematy są te same,to po co 20 takich?Ludziom by nie chciało sie odpisywac we wszytskich.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A co za problem sobie iść? Jak się nie podoba to czy ktoś na siłę trzyma? ;] btw... sama zakładałam kiedyś temat zalety i wady forumowiska. Zapewniam cię, ze gdybyś napisałą to tam to nikt by ci nie dał 20% za odkopanie tematu ;]
 
Do góry