wizyta w szpitalu, okres, masturbacja

Awi123

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witajcie. Mam 17 lat, niedlugo ide do szpitala z powodu diagnostyki miesiaczek.(mam niereularne bardzo, dlugie odstepy czasu)

Czy wie ktoraś z was moze co mi bedą robić? Jakie badania itp? czy bedą ogledziny narządów rodnych? i ztad moje pytanie..od dluzszego czasu sie masturbuje, czy pani lekarz jest w stanie to wykryc?
 

Lady Vila

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Błędna Galaktyka
Lekarz nie wykryje tego, czy się masturbujesz, czy nie, no chyba że sama o tym powiesz. Masturbacja nie ma nic wspólnego z zaburzeniami miesiączkowania. Zapewne przejdziesz standardowe badanie ginekologiczne, bez tego lekarz raczej nie jest w stanie postawić dokładnej diagnozy.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie zdziw się jak to będzie pan lekarz.Co do pytania,może jedynie stwierdzić czy jesteś dziewicą czy nie,jak ma niby wykryć fakt masturbacji?No chyba,że się przy tym kaleczysz?
 

Gr33n Acid

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
"Wykryć" ?! A czemu tak zadałaś pytanie, masz zamiar coś ukrywać? Lekarz to lekarz, jak ta wiedza będzie mu potrzebna to zapyta, bez stresu.
 

Awi123

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Lekarz nie wykryje tego, czy się masturbujesz, czy nie, no chyba że sama o tym powiesz. Masturbacja nie ma nic wspólnego z zaburzeniami miesiączkowania. Zapewne przejdziesz standardowe badanie ginekologiczne, bez tego lekarz raczej nie jest w stanie postawić dokładnej diagnozy.


tzzn nie wiem jak to okreslic ale pod wargami sromowymi mam jedno wieksze od drugiej/go. nie wiem jak to nazwać.. mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :) czy to moze byc oznaka masturbacji?

a na czym to badanie polega?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Pan doktor zajrzy ci między nogi,może używać narzędzi i/lub własnych rąk.Będzie cię-tam dotykał.Dość jasno napisane?mam nadzieję...
 

korneliada

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
NIektóre te pytania jasno pokazują jak niski poziom panuje u polskiej młodzieży odnośnie zdrowia, seksu itd.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
a ja rozumiem pytania dotyczące głównie badania ginekologicznego tej dziewczyny, bo mnie nikt też nigdy o takich rzeczach nie informował- w szkole nie było takich rozmów... a co najmnieszniejsze... pierwszy kontakt apropo tego 'jak wygląda takie badanie' miałam czytając gazetę... bravo... było tam bardzo dobrze i dokładnie opisane...

masturbacji nikt nie wykryje jak już wyżej pisali, natomiast jeśli chodzi o:
ale pod wargami sromowymi mam jedno wieksze od drugiej/go
to nie bardzo rozumiem o co chodzi, ale pewnie masz asymetryczne wargi sromowe, to normalne;) co nie jest w ogóle związaną z mastrubacją....

no chyba, że sobie wkładasz tam zabawki erotyczne będąc dziewicą no to logiczne, że błona dziewicza mogła zostać przerwana, ale lekarz nie będzie wiedział w jaki sposób do tego doszło.
 
Do góry