Witam

Status
Zamknięty.

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
do usuniecia

nie musze pisac chyba, ze warn,
Reque
 

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
ehhhh
a juz chcialem napisac, ze w 100% popieram Twojego chlopaka:p
rodzimy sie w Polsce to i tu umierajmy!
1200zl?? terz to nawet na kasie np w tesco zarabia sie 1500zl.
Nie trzeba miec wyzszego wykrztalcenia by obrze zarabiac...wystarczy TYLKO chciec! i nie szukac tylko i wylacznie pracy "za biurkiem" bo kopiac rowy tez mozna niezle zarobic(tyczy sie facetow)...
ja tak samo...wole tutaj zdychac z glodu niz zyc za granica
przypomnial mi sie fajny tekst
"LEPSZE POLSKIE GO.WNO W POLU NIZ FIOŁKI W NEAPOLU"!!
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ehhhh
a juz chcialem napisac, ze w 100% popieram Twojego chlopaka:p
rodzimy sie w Polsce to i tu umierajmy!
1200zl?? terz to nawet na kasie np w tesco zarabia sie 1500zl.
Nie trzeba miec wyzszego wykrztalcenia by obrze zarabiac...wystarczy TYLKO chciec! i nie szukac tylko i wylacznie pracy "za biurkiem" bo kopiac rowy tez mozna niezle zarobic(tyczy sie facetow)...
ja tak samo...wole tutaj zdychac z glodu niz zyc za granica
przypomnial mi sie fajny tekst
"LEPSZE POLSKIE GO.WNO W POLU NIZ FIOŁKI W NEAPOLU"!!

A ja jednak mam wyzsze aspiracje i wole chociaz na pare miechow wyjechac za granice i byc w miare ustawiona niz mieszkac tutaj np caly czas na wynajmie.
Pozdrawiam
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
ehhhh
a juz chcialem napisac, ze w 100% popieram Twojego chlopaka:p
rodzimy sie w Polsce to i tu umierajmy!
1200zl?? terz to nawet na kasie np w tesco zarabia sie 1500zl.
Nie trzeba miec wyzszego wykrztalcenia by obrze zarabiac...wystarczy TYLKO chciec! i nie szukac tylko i wylacznie pracy "za biurkiem" bo kopiac rowy tez mozna niezle zarobic(tyczy sie facetow)...
ja tak samo...wole tutaj zdychac z glodu niz zyc za granica
przypomnial mi sie fajny tekst
"LEPSZE POLSKIE GO.WNO W POLU NIZ FIOŁKI W NEAPOLU"!!


Ja Corleona wypowiedzią częściowo zgadzam się! W Polsce można dobrze zarabiać jak ktoś nie boi się pracować. Ludzie bez wykształcenia wyższego mogą zapewnić sobie godziwe życie. Obecnie w Polsce nie ma dobrej infrastruktury, nasze drogi są żałosne! Pracownicy fizyczni, handlowcy, praca w opiece zdrowotnej.... tu zawsze będzie zapotrzebowanie! Śmieszy mnie to, że Polacy, szczególnie młodzi uważają, że w Polsce nie ma perspektywy rozwoju, że nie można zarobić na godziwe życie... wyjeżdżają na jakiś czas za granicę, najczęściej jako pracownicy fizyczni, pracują na to aby ludziom w innym kraju żyło się lepiej, budują dla nich domy, remontują, sprzątają, opiekują się dziećmi, lub starszymi ludźmi.... wracają do kraju z wypchanym portfelem i opowiadają jak to gdzieś tam jest dobrze... to dlaczego na starość wracają? dlaczego Zarabiają i napędzają gospodarki krajów wysoko rozwiniętych? Dlaczego nasi zdolni Polacy muszą wyjeżdżać za granicę by ktoś docenił ich innowacje na których Polska mogłaby zarobić... Dlaczego tylko nieliczni starają się o rozwój społeczno-gospodarczy kraju? Dlaczego nie staramy się wykorzystać naszego potencjału tu u nas w kraju? Bo przecież można prościej i szybciej... można wyjechać i pracować na PKB innego kraju by im żyło się lepiej...
Nie zgodzę się, że nauka nie jest potrzebna. Jest! Tylko dzięki wiedzy i umiejętności możemy stworzyć swoją małą 'Irlandię'...



Wbrew regulaminowi! raport!
 
Status
Zamknięty.
Do góry