Witam mam problem z numerem zastrzezonym.

xoxoxo4

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam was mam pewien problem a mianowicie ktos do mnie zadzwonil z numeru zastrzezonego i mowil dosc nie mile slowa. Czy moze ktos z was wie jak mozna sprawdzic kto dzwonil? Czy na policji powinni pomoc?
 

Kipler

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pytanie, bo być może jesteś "utajnionym pracownikiem" jakiejś sieci i znasz się super na temacie. Czy można w jakiś sposób ustalić, kto dzwoni z "numer nieznany", czyli pewnie zastrzeżony? Ja takich połączeń nie odbieram, bo mam obawy o bezpieczeństwo, ale też chciałbym wiedzieć, o co chodzi. Podejrzewam tylko, że to może być jakiś np. konsultant, który nie chce, bym miał możliwość go namierzyć i zj***ć :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Numeru zastrzeżonego sprawdzić się nie da, operator również raczej nie wyda takich danych. Jeśli sprawa podchodzi pod stalking, warto to zgłosić na policję, wtedy oni powinni podjąć odpowiednie kroki.

Co do blokowania - telefon domowy czy stacjonarny? Jeśli ten pierwszy to jeszcze model mi jest potrzebny.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Sam telefon takiej funkcji nie oferuje, jednak operator pewnie tak. Wiem że istnieje coś takiego w Orange, Plus i Play.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Nie, w większości przypadków wystarczy sms pod jakiś tam numer. Poszukaj w Google, na stronie operatora na pewno są instrukcje jak taką blokadę założyć.
 
Do góry