Witacje

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mam taki maly problem, ostatnio do znajomych mojego chlopaka zaczely dochodzic brzydkie wiadomosci, ale on ich nie pisal. Jak myslicie ktos wlamal mu sie czy jak i wiecie co z tym zrobic?
 

kolyska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Może być to hackgg. Moja koleżanka miało również tak miała, myślałem że to ona do mnie pisała i prosiła o wysłanie sms-a (niby darmowy) na jakiś tam numer. Zjadło mi z konta 10zł po czym odpisała Hackgg i na drugi dzień miała w opisie ":cenzura:a*y hackGG". Być może ktoś mu wysłał jakiś plik który uruchomił i włączył pewien skrypt. Wszystkie kontakty+ archiwum wysyłane są na serwer tego kogoś co się bawi jego kontem. Jedynym sposobem jest Format + założenie nowego konta na GG.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mowie, ze to na komorce. Z jego komorki dochodzily rozne wiadomosci do innych np sms do jego kolegi :"Twoja matka jest kur. wą, albo do innego :"Wlozylbym Ci w du.pe".... No i wlasnie ciekawa jestem jak to dziala...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Hmm są trojany działające przez bluetooth wystarczy sformatować soft/karte pamięci i po kłopocie...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Innego sposobu raczej nie ma, lub wymagałby on naprawdę zaawansowanej wiedzy (no chyba, że ktoś mu podwędził telefon i zwyczajnie to napisał).
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Innego sposobu raczej nie ma, lub wymagałby on naprawdę zaawansowanej wiedzy (no chyba, że ktoś mu podwędził telefon i zwyczajnie to napisał).

Aha rozumiem, dzieki za rade, tak musialo byc
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
1.Ktoś Tobie zrobił kawał,zmienił nr Twojego chłopaka ze swoim i od siebie pisał te smsy,a u Ciebie pisało ,że to Twój chłopak pisze
2.Ktoś mu się włamał na telefon programem typu BT INFO i wysłał te wiadomości do Ciebie.
3.Kiedyś istniała jeszcze strona wykrecnumer.pl/ ,gdzie można było się podszywać pod downolny numer nawet pod policję. Tylko czy działało to też na smsy?

Albo ktoś po prostu pod jego nieobecność "wykorzystał" jego telefon
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
1.Ktoś Tobie zrobił kawał,zmienił nr Twojego chłopaka ze swoim i od siebie pisał te smsy,a u Ciebie pisało ,że to Twój chłopak pisze
2.Ktoś mu się włamał na telefon programem typu BT INFO i wysłał te wiadomości do Ciebie.
3.Kiedyś istniała jeszcze strona wykrecnumer.pl/ ,gdzie można było się podszywać pod downolny numer nawet pod policję. Tylko czy działało to też na smsy?

Albo ktoś po prostu pod jego nieobecność "wykorzystał" jego telefon

Predzej ktos sie wlamal tym programem. Gdy dochodzily te smsy mial nawet wylaczony telefon , mial go obok siebie, potem wlaczyl i jego znajomi zaczeli pisac co wyzywasz moja matke itp... do mnie tez doeszedl brzydki sms
 
Do góry