Wisła Kraków...

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Wisła Kraków przegrała ale w pięknym stylu!! Jestem z nich dumny!! Mimo wielu nie celnych szczałów uwazam ze sedzia powinien zaliczyć WIŚLE drugiego gola!!! To było nie wporzadku!! kto sie ze mna zgodzi??
SEDZIA KALOSZ!!
SEDZIA KALOSZ!!
SEDZIA KALOSZ!!
SEDZIA KALOSZ!!
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
chociaż sędzia był troszke dziwny....Wisła powinnna dostać karnego i bramka Penksy mogłaby być zaliczona, jeszcze ta czerwona kartka dla Sobola........a jak sędzia przed dogrywką gadał z piłkarzami PaO i dziwnie sie uśmiechał.......to mnie z lekka zastanowiło
 

BeCiAcZeK

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
jednym słowej WISŁA PANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jazda jazda jazda BIAŁA GWAIZDA
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
mozę przynajmniej w P UEFA pójdzie peliej Wislakom.......wczorajszy mecz był strzaszliwą końcwóką pięknego dnia..... :/
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
coż za porażka, no ale tak musialo być... Teraz pozostanie tylko nadal wiernie kibicowac WISLE!!!
 

...

Zbanowany
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wisła - Dumni po zwycieztwach, wierni po porazce!!! Mistrz, mistrz nasz TS!!!

Sedzia w tym meczu sedziowal dobrze, chlopaki dali z siebie wszystko, niestety to niewystarczylo... PaO byl niestety leprzy
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Jak myślicie- Wisła zdobędzie mistrzostwo pomimo kontuzji Brożka i widocznego spadku formy?
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Odswiezam temat bo jest okazja! Wisła Kraków Mistrzem Polski 2009 :klaszcz:
Spadek Cracovia ( to po derdach troche szkoda) i Górnik.
Teraz zobaczymy jak tam eliminacje LM wypadna.
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Jaki mistrz taka liga. Zenujaca Wisla mistrzem tragicznie dennej ligii. Tyle tylko powiem.

AAA!!! Zienczuk odchodzi z wisly, czas najwyzszy. Jednego sieroty mniej.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Jaki mistrz taka liga. Zenujaca Wisla mistrzem tragicznie dennej ligii. Tyle tylko powiem.

AAA!!! Zienczuk odchodzi z wisly, czas najwyzszy. Jednego sieroty mniej.
Marek Zieńczuk ok 70 goli w ekstraklasie setki asyst {szczególnie doskonałe dośrodkowania} oraz kilka występów z orzełkiem na piersi
niejeden chciałby być takim sierotą.A liga była wyjątkowo emocjonująca
Doprawdy nie wiem o czym kolega pisze
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
RED PRĄDNIK TS WISŁA KRAKÓW to tyle ode mnie w temacie
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
marek70 Frankowski, Zorawski itd itd. to przyklady zawodnikow, ktorzy w naszej lidze strzelali mase bramek, a w innych byli mistrzami grzania lawki, bo nawet nie potrafili przyjac dobrze pilki. Zienczuk prezentuje podobny poziom. ,,ok 70 goli w ekstraklasie setki asyst" gdyby takim wynikiem skonczyl kariere chociaz w niemieckiej lidze to moznaby mowic o jakims sukcesie.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Co nie zmienia tego, że jak na polską ligę to dobry wynik. Nie możesz ich przyrównywać do innych lig (np. niemieckiej), bo widzisz jak tam się sprawują.

A co do Źieńczuka, to mój kumpel się nim podniecał 2 lata temu, jaki to on nie mistrz, a teraz jest słaby i nie dziwie się, żę odchodzi. Ot gwiazdka jednego sezonu, przykro mi.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
marek70 Frankowski, Zorawski itd itd. to przyklady zawodnikow, ktorzy w naszej lidze strzelali mase bramek, a w innych byli mistrzami grzania lawki, bo nawet nie potrafili przyjac dobrze pilki. Zienczuk prezentuje podobny poziom. ,,ok 70 goli w ekstraklasie setki asyst" gdyby takim wynikiem skonczyl kariere chociaz w niemieckiej lidze to moznaby mowic o jakims sukcesie.
Dlatego też Franek nosi miano łowcy bramek choć za granicą nie powiodło mu się.a żuraw dostał przydomek Magic
Zauważ że to są rasowi napastnicy choć też potrafią rozegrać a Zieńczuk to pomocnik.
Poza tym bez np takiego Sobola{kolejny wychowanek Jagi}nie blyszczałaby gwiazda wymienionych czy np Brozka
Drużynie potrzebne są ważne ogniwa od czarnej roboty .Też się zdarzyło mi wkurzyć na Zieńczuka ale należy mu się godne
pożegnanie bo trochę zdrowia zostawił na boisku
 
Do góry