wirusy walentynkowe już szaleją w sieci

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
z definicji analizy behawioralnej można wywnioskować i zrazić się, ponieważ wydaje się, że mogą zamulać kompa choć tak nie jest:)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No już pierwszy walentynkowy spam na skrzynce ;) Wygląda na to, że się zaczyna :p I tak pewnie nie pobiją ilości spamu Świątacznego;p
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
używałeś jakiegoś programu do przeskanowania wiadomości w poszukiwanie syfu??
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
301
Punkty reakcji
55
Miasto
Los Angeles
Mandr4ke, a jaki masz poziom znajomości C i C++ :>

Jaki mam poziom ??? W C i C++ raczej maxymalny. Opanowałem również języki takie jak : GNU E, HMSL, Java, JavaScript, Python, SQL, BASIC, HTML, XML, Turbo, Turbo Pascal, Visual Basic, Visual...

Teraz przerabiam : Omega, OO-COBOL i Phantom... Skila raczej mam good ;) A co szukasz programisty ?


Takie rozwiązanie proponuje Panda, to sie nazywa zdaje się analiza behawioralna. Ciekawe jest też że kiedy juz jeden komputer wykryje taki niegrzeczny plik przesyła go do bazy zagrożeń


Panda SUCK`s... Nie wkręcisz mi kolego że panda jest pr0 good antywirusowa... Panda to płatny avast :D Joke. Kaspersky RLZ... Skad wiem ? Bo pracuje w temacie... Reszta to juz tajemnica ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Panda SUCK`s... Nie wkręcisz mi kolego że panda jest pr0 good antywirusowa... Panda to płatny avast :D Joke. Kaspersky RLZ... Skad wiem ? Bo pracuje w temacie... Reszta to juz tajemnica ;)

Jeżeli pracujesz dla Kaspera, to zdziwiłbym się jakbyś uważał go za cienkiego antywira:p To tak samo jak pracować dla Żywca i chwalić Pilsnera :p
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
Panda SUCK`s... Nie wkręcisz mi kolego że panda jest pr0 good antywirusowa... Panda to płatny avast :D Joke. Kaspersky RLZ... Skad wiem ? Bo pracuje w temacie... Reszta to juz tajemnica ;)

Takie pisanie, że Kaspersky rulez a Panda jest ble to śmiech na sali... zalatuje tutaj niezdrową konkurencją:/ jeżeli już coś takiego piszesz to podaj przynajmniej jakieś konkrety...i jeżeli pracujesz dla Kasperskyego to możesz się przyznać...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
nawet jeśli pracuje dla kasperskyego to i tak nic nie powie, bo nie może. nie poda ci innych powodów oprócz tych które przeczytał w gazecie. w ten sposób można każdego producenta zaatakować.

wystarczy że mu coś nie wyjdzie w programie. A potem przez 50 lat pokazują ten sam link na którym zostało to opisane ( a program już dawno poprawiono).
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
prawda, prawda... szczególnie konkurencja będzie na tym żerowała... smutne lecz prawdziwe. Dobrym przykładem jest właśnie Panda gdzie ludzie po niej jeżdzą bo używali starej wersji, która nie była najlepsza...
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
bez przesady - ale utarło się w ludziach, że Panda muli i koniec... a NOD jest de beściak...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
to też słyszałem. przyznam się szczeże że nigdy nie miałem NOD-a więc nawet nie wiem jak on wygląda i co on potrafi
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zbliża się 1 kwietnia, a twórcy Confickera zapowiedzieli jakiś "żarcik" :026:
 

mariusz0884

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zajmuje się usuwaniem problemów komputerowych przez internet. Jeżeli chcesz żebym ci pomógł to pisz na gg: 1524197 (nie udzielam publicznej pomocy, bo nie lubie zgadywać co może ci pomóc, tak jak to wszyscy robią łudząc się że może się uda). Działam na zasadzie "zdalny pulpit". Oto strona z opiniami jakie mi wystawiały osoby którym pomogłem http://www.dui.cba.pl/opinie.JPG
 

mariusz0884

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zajmuje się usuwaniem problemów komputerowych przez internet. Jeżeli chcesz żebym ci pomógł to pisz na gg: 1524197 (nie udzielam publicznej pomocy, bo nie lubie zgadywać co może ci pomóc, tak jak to wszyscy robią łudząc się że może się uda). Działam na zasadzie "zdalny pulpit". Oto strona z opiniami jakie mi wystawiały osoby którym pomogłem http://www.dui.cba.pl/opinie.JPG
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
oby ten żarcik wytrzymał mój komputer. jestem ciekaw co wymyślili a jednocześnie nie chce wiedzieć. Taki mały dylemacik
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
może zmienimy temat na wirusy prima aprilisowe:)

BTW
kolego Mariusz czy Ty musisz się w większości tematów reklamować o antywirusach??
 
Do góry