"Wirtualna" znajomość a spotkanie

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Witam wszystkich
Mam mały dylemat ponieważ bardzo spodobała mi się pewna dziewczyna lecz nie wiedziałem skąd wziąść jej numer i po prostu od jej znajomego a mojego kumpla z drużyny szkolnej w siatkówkę bo sam byłem dość sparaliżowany heh... i esemesowałem z nią kilka dni, dodam że ona mnie jeszcze nie widziała, a chciałbym jej zaproponować spotkanie jutro tyle, że nie wiem w jaki sposób to zrobić... czy w tym przypadku można zrobić to po prostu smsem??
Dodam że chciałbym to zrobić DZISIAJ...
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
miasto z ludźmi.
chyba Cię nie rozumiem, skoro rozmawiasz z nią tylko przez smsy, to jak inaczej chcesz ją na to spotkanie zaprosić? A w ogóle samo "może się spotkamy" albo "otworzyli nowe hmhmhm, może pójdziemy?"

PS. popracuj nad konstruowaniem zdań, bo miałam problemy ze zrozumieniem za pierwszym razem.
 

CaraMiaLove

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Może zaproponuj wspólny wypad do kina,czy po prostu spacer.
Z samej ciekawości poznania Ciebie powinna się zgodzić ;)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Kino odradzam stanowczo. Spacer w porządku. Może jeszcze na kawę pójdźcie? Use Your imagination
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
może by tak do niej zadzwonić, a nie pie.przyć się z smsami? chyba się nie boisz? idź z nią gdzieś gdzie możecie pogadać (kino to zły pomysł), bo chodzi o to, żebyście się poznali. rusz głową, w końcu jesteś facetem.
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
No heh napisała mi że można w klubie jutro wieczorem bo tam będzie i sie spotkamy... Z jednej strony trochę ją rozumiem tak się spotykać z kimś kogo się nie zna sam na sam to źle bo buszuje w necie tylu pedofili...;] nie mówię że ona jest dzieckiem jest tylko rok młodsza ode mnie:p
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Randka w ciemno, nie no dobre.

Poprawiasz mi humor Rafi.

J.B
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Wiem o co Ci chodzi J.B.
dla mnie też to się wydaje dziwne ale po esach może mnie nie skojarzy ale jak mnie zobaczy to na pewno mnie pozna bo kilka razy już się nawzajem widzieliśmy a tak ogólnie to sam jestem ciekaw jak to będzie:D
 

CaraMiaLove

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Co tak narzekacie na kino?
Chyba wiadomo,że nie spotkają się pod kinem,pójdą na film nie zamieniając słowa i po filmie 'narazie'.. <_<
Pierw się gdzieś spotkać,pogadać. Potem może iść na jakąś dobrą komedię no i po kinie ew. jakiś spacer,dłuższa rozmowa,lepsze zapoznanie się etc.

Taki zły pomysł??

Pozdrawiam.
CaraMiaLove.
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
Chyba wiadomo,że nie spotkają się pod kinem,pójdą na film nie zamieniając słowa i po filmie 'narazie'.. dry.gif
Pierw się gdzieś spotkać,pogadać. Potem może iść na jakąś dobrą komedię no i po kinie ew. jakiś spacer,dłuższa rozmowa,lepsze zapoznanie się etc.

aaaah genialny plan :p

Chcesz sie spotkać z dziewczyną w celu lepszego poznania więc spacer jest najlepszym wyborem :) (mrozik śnieżek :p) gdzie tak z nią pogadasz?? No może być jakiś knajpka ale czy z nieznajomym sie umówi ?

Idź na spacer a potem zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie :)

zawsze mozna dziewczyne przytulic jak jej bd zimno
nom tylko sie wyjątki a ja raz tego doznałem :p ale wszystko i tak na dobre wyszło :)
 
K

kinga_sc

Guest
mogliście iść na mecz hokeja, ino jest mały problem jest przerwa w kolejce:D

kino odpada:D mozesz nie trafic w gust, wez ja na wycieczke zabierz, na cole sok wode nie wiem ile macie lat... ja na wodke bym poszla:D
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
albo idzcie na sanki albo na narty;p hehe zawsze jak dziewczyna upadnie to mozna jej pomoc;p i przytoczyc jakas sytuacje z filmu czule objac i pocalowac;p heh powodzenia;p;)
 
Do góry