Wiosenne coś na grzbiet - co polecacie?

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Tak, jak w temacie. Wkrótce mam zamiar odwiedzić krawce w celu uszycia czy jakiegoś płaszcza, czy coś, właśnie na wiosnę. Jednakże na chwilę obecną nie mam jakiegokolwiek pomysłu, więc zwracam się do Was, forumowicze - może Wy macie jakiś pomysł, propozycje?
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Ja posiadam płaszcz materiałowy, jasny, typu trencz. Ale zaznaczam, że nie jest on tak długi jak klasyczny trencz, sięga zdecydowanie przed kolana.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
A może lużne jeansy ,bluzę z kapturem,na to jakąś skórę :D .
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
ja proponuję Ci zainwestować w jakąś fajną skórę, płaszcz, trencz ok jak najbardziej fajny pomysł jednak cały czas w nim nie będziesz śmigac bo do wszystkiego nie pasuje, a skóra praktycznie z wszystkim zagra :)
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Coś jak trencz wydaje się być fajna opcją, a może dwurzędowa kurtka z kołnierzem? Co do skóry - moim zdaniem nie trzeba od razu inwestowac w drogą prawdziwą skórę, bo w sieciówkach teraz jest taki wybór, że można kupic dobrze wyglądającą eko skórę, a do tego mieć jakis elegantszy płaszcz/kurtkę.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Mój trencz jak mówiłem nie jest taki długi, więc jak napisałeś wygląda dokładnie jak dwurzędowa kurtka z kołnierzem. :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
No to nie pisz, o trenczu skoro jest to dwurzędowa kurtka :) ale swoją drogą taka kurtka to fajna sprawa. Mam jedną w swojej szafie i jestem z niej bardzo zadowolony.
 

Jakubu

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Przyznam szczerze,ja nie bardzo jarzę co to jest trencz.Na wiosnę to mam kurtkę w której chodziłem zanim przyszły te mrozy.A jak będzie cieplej to mam kilka bluz. ,kilka koszul które można nosić pod nimi.
 

Jakubu

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja mam 16 lat,więc jakby mnie koledzy i koleżanki zobaczyły w tym trenczu to by się chyba posrali ze smiechu.
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Myślę własnie o kurtce dwurzędowej, gdyż znajomy krawiec szyje po niesamowicie niskich cenach. Myślałem nad czymś w stylu http://sklep.vistula.pl/product-pol-11249-Kurtka-NEW-OXFORD-Vistula.html
Zastanawiam się jeszcze nad ciemnobrązową "skórą" z New Yorker, dość w stylu vintage. Niestety znaleźć nie mogę na necie.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
No,nie zgadzam się z Tobą AUDIA4,zresztą Ty wiesz jakie ja mam poglądy na temat płaszczy u nastolatków.Ten chłopak ma 16 lat i pewno dziecięcą twarz, A do takiej twarzy płaszcz na prawdę nie pasuje.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
No,nie zgadzam się z Tobą AUDIA4,zresztą Ty wiesz jakie ja mam poglądy na temat płaszczy u nastolatków.Ten chłopak ma 16 lat i pewno dziecięcą twarz, A do takiej twarzy płaszcz na prawdę nie pasuje.

No wiem wiem ;p
Ja bardziej się odnosiłem do tego, że się znajomi posrają się ze śmiechu.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
No wiem wiem ;p
Ja bardziej się odnosiłem do tego, że się znajomi posrają się ze śmiechu.

Myślę,że nie weżmiesz mnie za głupka,ale jak ja bym zobaczył takiego małolata w palcie (mój dziadek tak mówi na płaszcz) to też bym się uśmiechnął.Dlatego ja się nie dziwię że oni by się mogli skręcać ze śmiechu.Przecież to jeszcze dzieciaki.Zresztą my też jesteśmy dzieciakami, tylko trochę starszymi.Ja cały czas słyszę w domu słowa: ,, synciu , dziecko" i wcale mnie to nie przeszkadza.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
no 16 lat to chyba jeszcze za wcześnie dla Ciebie na taki trencz, mógłbyś wyglądać w nim komicznie, a jeśli chodzi o skórę z NY to mam brązową stylizowaną na jakby zniszczoną, i muszę Ci przyznać, że jestem z niej zadowolony. Niestety zakupiłem ją po normalnej cenie jak kolekcja pokazała się w sklepach za ponad 300zł a 1,5 miesiąca później była już przeceniona wrrr
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Nie mam 16 lat, kilka więcej, to jeden z użytkowników napisał, że tyle ma i komicznie by wyglądał. Ostatni sezon przechodziłem w jesionce i pozytywnie.
 
Do góry