Wiosenna ramówka telewizji

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, temperatura w dzień znośna, wieczorami zimno = można posiedzieć w domu i pooglądać TV:)

która ramówka, które programy Wam przypadły do gusty z nowej ramówki telewizji (publicznych, prywatnych, komercyjnych)? ja stawiam na tvn jak na razie ale tez kilka fajnych programów czy filmów na innych stacjach na pewno obejrzę.
 

tryton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Hmm ciekawy temat.
Osobiście nie oglądam telewizji więc nie mam zdania.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
heh ale sobie post nabiłeś:)

wczoraj już większe uderzenie wiosennej ramówki już bylo - 39 i pół, kuba wojewódzki (jak się Wam Ola Szwed podobała?) a dzisiaj you can dance. w niedziele teraz albo nigdy, ciekawe co będzie się działo
 

ephitapf

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Włodowice
Cóż, dla mnie wiosenna ramówka TVNu ogranicza się jedynie do drugiego sezonu Dextera, puszczanego oczywiście o stałej, nierozumnej i bestialskiej porze.
 
A

Alek06

Guest
Hmm ciekawy temat.
Osobiście nie oglądam telewizji więc nie mam zdania.


Oj to kiepsko.Ale wiele moich znajomych tez tak ma. Ja jednak uwazam ze jestem uzalezniona od TV bo tylko jak wracam z pracy od razu właczam TV. A ze bardzo lubie TVN to zwykle wybieram ta stacje.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Cóż, dla mnie wiosenna ramówka TVNu ogranicza się jedynie do drugiego sezonu Dextera, puszczanego oczywiście o stałej, nierozumnej i bestialskiej porze.

nom, trochę słabo ale da rade wytrzymać - supernatural było o późniejszej porze w poniedziałek i dawałem rade:) Mi podoba sie Brzydula, Majewski i 39 i pół - polskie seriale tez dają radę, nie tylko te zza oceanu!
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
w koncu nowe odcinki Majewskiego i Wojewodzkiego. a na jedynce nowy sezon 'Ranczo'. i z tego co pokazywali to kilka hitow kinowych tez beda puszczali :)
 
A

Alek06

Guest
Wczoraj podobal mi sie kolejny odcinek Majewskiego.Najlepsze bez watpienia dla mnie sa rozmowy w tłoku ;-)
Marcinkiewicz wczoraj był the best
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
No dzisiaj Wojewódzki, ciekawe kto będzie na kanapie. W ogóle super jest jak rano sobie eski rock słucham i tam robią z Figurskim poranną prasówkę (poranny WF). Ostatnio czytali list Izabell, oj to było przeżycie:D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Wczoraj podobal mi sie kolejny odcinek Majewskiego.Najlepsze bez watpienia dla mnie sa rozmowy w tłoku ;-)
Marcinkiewicz wczoraj był the best
a wlasnie rozmowy w tloku sa najgorsze w tym programie. jeszcze pierwsze odcinki byly w miare nastepne juz do niczego. takie puste texty tam uzywaja
 
A

Alek06

Guest
a wlasnie rozmowy w tloku sa najgorsze w tym programie. jeszcze pierwsze odcinki byly w miare nastepne juz do niczego. takie puste texty tam uzywaja


oj to zalezy co kogo bawi ,mnie sie podoba. w sumie w TVN tak naprawde sa tylko takie fajne ,rozrywkowe programy.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ehhh niech w końcu na Polsacie zaczną nowe filmy puszczać, bo te które są teraz to sto razy widziałem :/
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Ehhh niech w końcu na Polsacie zaczną nowe filmy puszczać, bo te które są teraz to sto razy widziałem :/
nie oplaca sie ogladac filmow w TV. lepiej odtworzyc na DVD lub kompie. wtedy wlaczasz co chcesz w danym momencie i nie ma wkurzajacych reklam :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
sa wypozyczalnie i kumple tez na pewne cos maja na plytkach. ewentualnie sam cos sciagaj, p2m jest legalny :p
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
w Piątek hity na wieczór poszczególnych stacji: tvp1 Mortal kombat; tvn Powrót Supermena; Polsat Nieśmiertelny 3; tvp Na dobre i na złe:) z tego grona wybieram oczywiście tvn i supermena, którego jeszcze nie oglądałem. resztę widziałem kilka razy lub nie lubię tego serialu;)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Też przed paroma minutami widzałem reklamę, że na TVN będzie "Superman:powrót", mimo, że film podobno jest średni, mam ochotę go obejrzeć...a tak poza tym ramówka nie zachwyca...nawet HBO ostatnio zawodzi...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
fakt. film rewelacyjny nie jest, ale nawet przyjemnie sie oglada :D
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
A ja nie oglądałem tego filmu i jestem bardzo ciekawy jak w "nowoczesnych czasach" zrealizują jego latanie:) TVN mi jak na razie najbardziej z ramówką odpowiada.

Wczoraj oglądałem moment prawdy, tez ok, ale kilka małżeństw chyba z tego może pęknąć.
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Jakoś nie jestem w stanie włączyć tego momentu prawdy. Ostatnio strasznie dużo leci w tv programów tak beznadziejnie zrealizowanych, że aż wstyd. Co do ramówki, to fakt ze tvn ma najlepszą, co nie znaczy, że jest ona rewelacyjna.
 
Do góry